Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Błędy przeszłości . - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MAGIA CZAROSTWO (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Dział: Magia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+---- Dział: Klątwy i uroki (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=55)
+---- Wątek: Błędy przeszłości . (/showthread.php?tid=9802)

Strony: 1 2


Błędy przeszłości . - Mariush - 08.12.2014

Za radą otrzymaną na PW umieszczam mój post - oby w dobrym dziale.
Od wczoraj jako użytkownik czytam sobie to forum . Nawet dziś wziąłem sobie urlop czytam i analizuję .
Popełniłem ( jak na razie chyba ze 2 błędy , które wyłapałem ) .
1.Kiedyś ze 20 lat temu mniej więcej , tak z głupoty chyba - kupiłem talię do tarota pobawiłem się ją , pomacałem , pooglądałem i porzuciłem chyba leży dalej w dawnym mieszkaniu u mojej mamy .

2. 8-10 lat temu kupiłem sobie nad morzem taki tandetny wisior mający chronić przed złymi życzeniami i siłami złym okiem itd .wisior nosiłem w portfelu bo to wstyd coś takiego nosić ale popękał i połamał się wziąłem za przyczynę kiepską jakość metalu . Ale chyba to tak nie do końca było...
Oczywiście zdawałem sobie tego sprawę że to tam jakiś pentagram.
To było coś takiego:- regulamin dotyczączy umieszczania reklam i ogłoszeń - Elie . mi_urokami
Nie wiem co o tym sądzić.
Mariusz


Re: Błędy przeszłości . - Hera - 09.12.2014

Zakopać i zapomnieć o pentagramie. Pamiętać o braku rozsądku i na przyszłość trwonić pieniądze z głową Tongue


Re: Błędy przeszłości . - Nikolka - 11.12.2014

Cytat: 8-10 lat temu kupiłem sobie nad morzem taki tandetny wisior mający chronić przed złymi życzeniami i siłami złym okiem itd .wisior nosiłem w portfelu bo to wstyd coś takiego nosić ale popękał i połamał się wziąłem za przyczynę kiepską jakość metalu . Ale chyba to tak nie do końca było...
Oczywiście zdawałem sobie tego sprawę że to tam jakiś pentagram

Jak można jako ochrony używać czegoś, o czym rzekomo nic nie wiedziałeś.


Re: Błędy przeszłości . - Mariush - 12.12.2014

Proszę czytać ze zrozumieniem . Doskonale wiedziałem co kupuję . Ale interesujący jest fakt , że ów talizman rozpadł się na kawałki bez żadnej przyczyny . No chyba , że ktoś trenuję rzuty portfelem z dokumentami i kartami bankowymi .
Wtedy nie zwróciłem na to uwagi pomyślałem jakiś lipny metal i tyle.


Re: Błędy przeszłości . - koles - 15.12.2014

jakosc tych metalowych 'talizmanow' jest bardzo niska przede wszystkim dlatego ze nie sa ze stali tylko tanich stopow aluminium (bo raz ze taniej a dwa nie koroduje). zdziwilbym sie jakby po kilku latach noszenia w portfelu by sie nie polamal
zamow u kowala pentagram ze stali hartowanej to przezyje nawet twoje wnuki Smile


Re: Błędy przeszłości . - Sister - 15.12.2014

Tandetny materiał/wykonanie to jedna sprawa. Jednakże z drugiej strony nawet byle materiał w normalnych okolicznościach nie rozkłada się tak szybko Wink


Re: Błędy przeszłości . - Mariush - 12.01.2015

Sister napisał(a):Tandetny materiał/wykonanie to jedna sprawa. Jednakże z drugiej strony nawet byle materiał w normalnych okolicznościach nie rozkłada się tak szybko Wink

No właśnie tego się obawiałem czyli po prostu został zniszczony przez to co mi dokucza Big Grin delikatnie mówiąc.

Hm . Zamówić kuty u kowala ?
:0dash2:

Dobrze to inaczej może to naiwne pytanie .
Czy można jakoś sprawdzić czy dana osoba maczała w tym palce ( czy ma siłę / moc/ itd .) , żeby szkodzić ?
W zasadzie mam trochę danych o tej podejrzanej . Tak przypuszczam ale mogę się mylić .


Re: Błędy przeszłości . - Elżbieta - 12.01.2015

Z tym pytaniem to do tych co zajmują się magią. Można również sprawdzić kartami, ale czy nie przesadzasz. Ot pękł i tyle a Ty robisz z tego dramat.


Re: Błędy przeszłości . - Mariush - 13.01.2015

Nie robię dramatu Big Grin . Normalnie Pani jakaś złośliwa. :037:
Na podstawie różnych zdarzeń wypadających zbyt często na statystykę - szukam związku przyczynowo-skutkowego sięgającego nieco głębiej/wyżej .
Stąd moje różne infantylne lub dla Was nieco śmieszne pytania .


Re: Błędy przeszłości . - Hera - 13.01.2015

Zaraz tam infantylne, skąd. Po prostu staramy się podchodzić racjonalnie. Dopiero po wyeliminowaniu wszystkich racjonalnych argumentów, szukamy podczepień, uroków i pozostałych cudów niewidów :lol: :mrgreen: