Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: WRÓŻBY PRZESŁANIA PRZEKAZY (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Testy zagadki ankiety ćwiczenia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie (/showthread.php?tid=9643)



Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - Mulezja - 11.11.2014

Wpadlam na jednym z forum na fajne cwiczenia z kartami,
zabawa polega na tym ze ja zadaje pytanie Wy odpowiadacie, potem podaje kto odpowiedzal poprawnie, ten kto podal poprawna odpowiedz badz byl najblizej poprawnej odpowiedzi, ten zadaje pytanie a reszta odpowiada itd Smile
Byc moze znacie juz te cwiczenie, ale szukalam na tym forum i nic nie znalazlam.

A wiec kto ma ochote, to zachecam do zabawy ! :zabawa:


Opisz moj wyglada za pomoca tarota, sprobuj opisac moj wyglad i cechy charakteru.

Do dziela Smile


P.S. Przepraszam ze pisze bez polskich znakow, nie posiadam polskiej klawiatury.


Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - Sister - 11.11.2014

Odczyt z jednej karty czy z kilku?


Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - Mulezja - 11.11.2014

Jak Ci wygodnie Smile


Re: Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - Antka - 15.11.2014

Masz wyprostowaną sylwetkę, jesteś wysoka. Makijaż dosyć mocny i wyrazisty. Fryzura - włosy krótkie, ale nie są gładko zaczesane, raczej tworzysz jakiś nieład na głowie. Długie spódnice, góra podkreślająca kobiece kształty. Kolorystyka raczej stonowana. :ilm:


Re: Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - Mulezja - 16.11.2014

Czy ktos jeszcze ma ochote sprobowac? Dam Wam jeszcze 3 dni Smile


Re: Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - Elżbieta - 18.11.2014

Złapałam 2 karty - 4 Buław i Mag
Z natury radosna, wesoła, lubisz dobrze się zabawić, optymistka, przebiegła i zaradna. Potrafisz wyjść z każdej opresji zawsze znajdziesz wyjście.Wygląd hmm jak wygląda kobieta Mag - prawdopodobnie nosisz modne, oryginalne stroje. Długie spódnice, spodnie raczej rurki i dużo biżuterii - wisiorki czy amulety, bransoletki, wszelkie ochronne gadżety.Fryzura raczej w lekkim nieładzie, długie i ciemne włosy. Lubisz nakrycia głowy - nie chodzisz zimą bez czapki..Lubisz malować.
Nie wiem czy utrafiłam, w zasadzie na szybko, bez specjalnej analizy karty.


Re: Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - molinka - 18.11.2014

Jesteś wrażliwa , opiekuńcza z sercem na dłoni, masz problemy z zaufaniem i nie łatwo się z Tobą zaprzyjaźnić , często mówisz co myślisz jesteś uparta i silna psychicznie . Masz za sobą albo trudne dzieciństwo lub nie udany związek być może jesteś matką.
Masz ciemne długie włosy kobiece kształty , często sprawiasz wrażenie osoby zamyślonej z tajemniczym uśmiechem na twarzy


Re: Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - Mulezja - 20.11.2014

Podobaja mi sie Wasze interpretacje Smile
Molinka i Elie obie trafilyscie, nie do konca ale bardzo blisko Smile
Nie nosze dlugich slpodnic, i jestem blondynka, nie jestem tez matka. Reszta sie zgadza.
Molinka szkoda ze nie napisalas jakie karty wyciagnelas.


Ok to teraz mozecie zrobic jakas "zagadke" i zachecic innych do zabawy bo mysle ze to dobre cwiczenie :ilm:


Re: Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - Elżbieta - 20.11.2014

Ja tam bawię się dalej. Może mój wygląd lepiej pominąć milczeniem :th_holeinwall: ale np. mojego najstarszego syna - Tomka może ktoś się pokusi opisać.


Re: Ćwiczenia z tarotem - dpowiedz na pytanie - molinka - 20.11.2014

o faktycznie król kielichów/9 buław/ królowa kielichów