Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Jakie typy facetów nie znoszę - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: ROZMOWY NIEKONTROLOWANE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+--- Dział: Na każdy temat (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Wątek: Jakie typy facetów nie znoszę (/showthread.php?tid=9352)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Jakie typy facetów nie znoszę - Elżbieta - 11.09.2014

To na początek ja sobie ulżę ;P od zawsze nie znosiłam facetów plotkarzy, takich co to wspólne tajemnice, nie tylko nasze, opowiada na prawo i lewo. :diablo:


Re: Jakie typy facetów nie znoszę - Rossi - 11.09.2014

Oj tak . Ja nie lubię tych chamskich i tych co sam na sam są tacy milutcy i wgl do rany przyłożyć a przy kolegach- znajomych to co to ja nie jestem wielki macho.


Re: Jakie typy facetów nie znoszę - Ankol18 - 11.09.2014

Rossi napisał(a):Oj tak . Ja nie lubię tych chamskich i tych co sam na sam są tacy milutcy i wgl do rany przyłożyć a przy kolegach- znajomych to co to ja nie jestem wielki macho.

Rossi, większość facetów jest właśnie takich, że przy Tobie są słodcy i mili, a przy kumplach chcą pokazać co oni to nie są.
Ja osobiście nie znoszę facetów nudziarzy, którzy są przewidywalni, nie mają poczucia humoru, biorą wszystko na poważnie i nigdy nie podejmują w życiu ryzyka lub spontanu. Dla mnie taki facet to dupa wołowa a nie facet! A znam osobiście kilka takich przypadków.


Re: Jakie typy facetów nie znoszę - Rossi - 11.09.2014

Ankol18 napisał(a):
Rossi napisał(a):Oj tak . Ja nie lubię tych chamskich i tych co sam na sam są tacy milutcy i wgl do rany przyłożyć a przy kolegach- znajomych to co to ja nie jestem wielki macho.

Rossi, większość facetów jest właśnie takich, że przy Tobie są słodcy i mili, a przy kumplach chcą pokazać co oni to nie są.
.


Wiekszość ? Niekoniecznie, moim zdaniem tylko Ci niedojrzali.

Ankol18 napisał(a):Ja osobiście nie znoszę facetów nudziarzy, którzy są przewidywalni, nie mają poczucia humoru, biorą wszystko na poważnie i nigdy nie podejmują w życiu ryzyka lub spontanu. Dla mnie taki facet to dupa wołowa a nie facet! A znam osobiście kilka takich przypadków.

To fakt. Z takim życie jest nudne. Fajnie jak facet czasem nas zaskoczy - byle nie za bardzo Tongue


Re: Jakie typy facetów nie znoszę - Ankol18 - 11.09.2014

Rossi napisał(a):Wiekszość ? Niekoniecznie, moim zdaniem tylko Ci niedojrzali.

No masz racje, źle to ujęłam ;P


Re: Jakie typy facetów nie znoszę - katarsis - 12.09.2014

Dziewczynki kochane, gadacie jakbyście miały 50 lat i zaliczyły 5 małżeństw i kilka drobniejszych ....związków Big Grin.
Generalnie jest tak, że większośc jest niedojrzała, a ci fajni są już zajęci Smile.
Tak więc niestety ciężko jest trafic na tego fajnego, szczególnie kobitce po 50-ce, ale życzę Wam z całego serca powodzenia Smile.


Re: Jakie typy facetów nie znoszę - Hera - 26.09.2014

W dzisiejszych czasach faceci są strasznie zniewieściali. Jak dla mnie, prawdziwy facet powinien umieć naprawić wszystko w domu. Na co mi grecki filozof jak za hydraulika będę musiała bulić grubą kasę.

Nie znoszę mężczyzn śmierdzących potem i przemądrzałych gburów.


Gbur to zwierzę, które występuje w dwóch podgatunkach. Gburom pospolitym nie będziemy poświęcać uwagi – oni i tak nic nie czytają. Skupimy się na przedstawicielach gbura wykształconego. Cechą charakterystyczną tego gatunku jest przeświadczenie, że zagadnienie wyższości mężczyzn nad kobietami nadaje się do omówienia na randce. Gbur ma zgromadzoną pokaźną wiedzę na ten temat. Przytacza badania naukowe, a w swoich opowieściach cofają się do czasów prehistorycznych. Gbur wykształcony czuje się bezpośrednim spadkobiercą swoich polujących na mamuty przodków, dlatego nigdy nie zapomina o nich wspomnieć. Po kilku godzinach takich czarujących wykładów (oczywiście jeśli trafi na cierpliwą osóbkę, która jeszcze nie zabrała się do domu) potomek łowców mamutów uznaje, że głupota kobiet została dostatecznie wykazana i przechodzi do drugiego punktu programu, którym jest erotyka. Odmowę gbur przyjmuje z umiarkowanym zaskoczeniem. Właściwie mógł się tego spodziewać po tej idiotce. Te głupiutkie istoty nie są w stanie docenić prawdziwie intelektualnego wysiłku i z zupełnie niezrozumiałych przyczyn wolą jakichś pajaców, którzy są dla nich mili, ale styl jest im zupełnie obcy. Cóż za czarująca randka…


Re: Jakie typy facetów nie znoszę - Elżbieta - 27.09.2014

Damskich bokserów.Takich to wykastrować. :basebal: !!! aAA i jeszcze tych młodzików w spodniach rurkach :lol: :zalamany:


Re: Jakie typy facetów nie znoszę - DorotaM74 - 29.09.2014

Ale fajny temat Big Grin

Czego ja nie znoszę u facetów? Obleśności - wygodnictwa, bycia taką "cipą życiową", niewierności i nielojalności, braku poczucia ironii wobec siebie .


Re: Jakie typy facetów nie znoszę - Rossi - 29.09.2014

Elie napisał(a):aAA i jeszcze tych młodzików w spodniach rurkach :lol: :zalamany:

O tak na to to i ja patrzeć nie mogę... :0dash2: