Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Kto może zobaczyć aurę! - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: ENERGETYKA (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=81)
+--- Dział: Energia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=82)
+---- Dział: Aura i Czakry (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=84)
+---- Wątek: Kto może zobaczyć aurę! (/showthread.php?tid=8095)



Kto może zobaczyć aurę! - Elżbieta - 05.02.2014

Na astromagia znalazłam dość ciekawy opis treningu widzenia aury. Nigdy u nikogo nie widziałam żadnej aury i z tego powodu zaciekawił mnie ten "trening"
Kto z Was widzi aurę drugiego człowieka ? Co sądzicie o tym treningu ? Ja jakoś sceptycznie podchodzę, no ale chyba zacznę ćwiczyć.Znacie inne sposoby ?
A może to tylko jakieś złudzenia optyczne. Wszak wiele rzeczy można sobie wmówić.

Kod:
Znajdź zaciszne miejsce, odrzuć wszystkie myśli i otwórz trzecie oko. Jest wszędzie. Otacza każde ciało: ludzkie i zwierzęce. Mają ją też rośliny, skały, minerały, piasek, ogień... A nawet przedmioty, które stworzyli ludzie.



Bo wszystko, co „buduje” świat, wytwarza jakąś energię, czyli aurę. Ta energia może być widoczna dla człowieka w postaci wielobarwnej subtelnej otoczki. Myli się ten, kto sądzi, że z umiejętnością widzenia aury trzeba się urodzić. Albo że to cecha osób wprowadzonych w arkana wiedzy tajemnej. Wcale nie trzeba być od razu mistykiem, żeby ją dostrzec.

Wiele osób naturalnie widzi aurę w dzieciństwie. Potem, z wiekiem, tę zdolność traci. Okazuje się, że można ją przywrócić w miarę rozwijania czegoś, co się zwie świadomością aury. Pomocny okaże się w tym trening. A skoro – jak wiadomo – trening czyni mistrza, każdy stać się może mistrzem widzenia i interpretowania aury.

[b]Jak ćwiczyć?[/b]
1. Usiądź wygodnie, odetchnij głęboko, wycisz umysł. Wyciągnij przed siebie dłonie i rozsuń palce. Starając się jakby „rozproszyć” wzrok, wpatruj się w przestrzeń między nimi. Po chwili możesz zobaczyć mgłę, która otacza twoje dłonie. Skoncentruj się na niej, aż mgła nabierze koloru. Ta „mgła” to twoja aura.

[b]2. Weź białą (lub czarną) dużą kartkę,[/b] połóż na niej dłonie, rozstaw palce i, podobnie jak w ćwiczeniu powyżej, wpatruj się w skupieniu w przestrzeń między palcami. Możliwe, że poza aurą dostrzeżesz charakterystyczne błyski światła pochodzące z czubków palców. Ćwiczenie możesz wykonywać zarówno za dnia, jak i nocą przy zgaszonym świetle (w półmroku).
  
[b]3. Przygotuj białą świeczkę.[/b] Usiądź wygodnie, a świeczkę ustaw na wysokości wzroku. Wpatruj się w przestrzeń tuż nad płomieniem. Zauważ, jakie otaczają go kolory i na jaką odległość się rozchodzą.



Re: Kto może zobaczyć aurę! - Fudier - 24.05.2014

Ja widzę. Tzn na ludziach jest to dość trudne dla mnie. Na przedmiotach - banalne. Na zwierzętach - widziałem tylko raz na moim psie (bo on w spokoju siedzieć nie umie!) , na roślinach łatwe dość. Najpiękniejsze aury to aury wielkich i starych drzew, wtedy to się skupiać nawet nie muszę, tylko po prostu patrzę i widzę.

I polecam zacząć trening , bo to fajne widzieć aury Smile

Dałem już we wcześniejszym temacie, ale tutaj też dam poradnik z którym ja ćwiczyłem.

http://www.astraldynamics.pl/upload/Trening_widzenia_aury.pdf


Re: Kto może zobaczyć aurę! - Krispina - 25.08.2014

Ja jak na razie próbuje, ale bez powodzenia. Na razie czasu brak, ale jak przyjdą zimowe długie wieczory, to sie przyloze. Smile Zwłaszcza po ostanio przeczytanej książce James'a Redfielda "Niebianska przepowiednia".
Zazdroszczę Ci Fudier. To musi być cudowne.


Re: Kto może zobaczyć aurę! - Nefertaris - 16.09.2014

Witam Was Smile

widzę aurę ludzi, choć nie jest to tak jak bym chciała czyli spontanicznie, muszę się skupić. Tylko raz mi zdarzyło, że spojrzałam na koleżankę i zobaczyłam jej aurę w całej krasie Smile fantastyczne Smile. Pamiętam jak pierwszy raz dostrzegłam swoją, byłam strasznie zaskoczona jej kolorem, szmaragdowym, bardziej zielona niż niebieska.
Treningi działają, jestem przekonana, że każdy potrafi zobaczyć aurę, trzeba tylko ćwiczyć i nie latami Smile
Powodzenia bo warto Smile


Re: Kto może zobaczyć aurę! - Mentor - 24.03.2015

Przekonaliście mnie. Trzymajcie kciuki.


Re: Kto może zobaczyć aurę! - Hera - 24.03.2015

Z tym widzeniem aury to w 99,9 przypadkach zwyczajne bujdy na resorach i zwykłe przechwałki, szczególnie wśród małolatów.


Re: Kto może zobaczyć aurę! - Mentor - 24.03.2015

Nut napisał(a):Z tym widzeniem aury to w 99,9 przypadkach zwyczajne bujdy na resorach i zwykłe przechwałki, szczególnie u małolatów.

Myślisz? Już im się znudziła zabawa w Słoneczko... Słyszałam, że radiesceci mogą sprawdzić wahadełkiem.


Re: Kto może zobaczyć aurę! - Elżbieta - 24.03.2015

Też mam wahadełko i dość długo trenowałam wróżenie. Nawet na forum jest odpowiedni temat. Metoda sprawdzalności około 80%.
Aure ma każdy człowiek, zwierzę czy przedmiot. To po prostu temperatura danego ciała / człowieka i nic więcej. Normalne zjawisko. Przykład - inna temperatura będzie wytwarzana przez zdrowy organ a inna przez chory. Można to uchwycić ale metodą kirlianowską. Czy wahadełkiem... chyba tylko wprawny radiesteta z tym, że uchwyci różnice temperatur . Nigdy nie dostrzeże kolorów.