Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Modelki plus size - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: ROZMOWY NIEKONTROLOWANE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+--- Dział: Na każdy temat (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Wątek: Modelki plus size (/showthread.php?tid=7908)

Strony: 1 2 3


Modelki plus size - xLena - 03.01.2014

[Obrazek: 17954549.jpg]
Moje pytanie: co o tym sądzicie? liczę na opinię kobiecą i męską

[Obrazek: ff94bb6eceb294496de1593986129465.jpg]

[Obrazek: whitney-thompson.jpg]

moim skromnym zdaniem są piękne/ oczywiście nie chodzi tu o straszną nadwagę, która jest chorobą tak samo jak strasznie wychudzone modelki- chodzi o normalne, atrakcyjne kobiece ciała zamiast wieszaków bez kształtów


Re: Modelki plus size - Ankol18 - 03.01.2014

Na pierwszy rzut oka dziwny widok. Ale to dlatego że wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do mega chudych modelek na okładkach. Jednak ja uważam że te tu pokazane o nieco krąglejszych kształtach wyglądają równie korzystnie. A może nawet i lepiej.


Re: Modelki plus size - xLena - 04.01.2014

Dla porównania bardzo szczupłe modelki:

[Obrazek: skinny-model-israel.jpg]
[Obrazek: aa7d813d8362c9d43c05639fbef246bb.jpg]

i normalna kobieta:
[Obrazek: modelka_sI_big.jpg]


Re: Modelki plus size - Ankol18 - 04.01.2014

Nie no te bardzo szczupłe modelki to już jest przesada, wcale apetycznie to nie wygląda. W bieliźnie to aż straszą. Normalna kobieta wygląda sto razy lepiej. Nie podobają mi się takie wychudzone modelki. I wydaje mi się że faceci też wolą nieco krąglejsze kobiety które "jest za co złapać". Pani przedstawiona na ostatnim zdjęciu jest moim zdaniem w sam raz.


Re: Modelki plus size - Elżbieta - 04.01.2014

[Obrazek: aa7d813d8362c9d43c05639fbef246bb.jpg]

Anorektyczki niczym z krzyża zdjęte, mnie osobiście napawają obrzydzeniem, jednak zbyt pulchne też wyglądają nieestetycznie.
Ładnie wygląda tylko na retuszowanym zdjęciu. W rzeczywistości pulchne ciało nie jest pozbawione przeróżnych dołeczków, fałdek tłuszczu itp.Nie jest to ani przyjemne w dotyku ani podniecające a już na pewno nie służy zdrowiu. ;P


[Obrazek: 17954549.jpg]


Re: Modelki plus size - xLena - 04.01.2014

Ano, ta na tym zdjęciu to rzeczywiście ma dużo tu i tam Tongue ale gdybym miała wybierać wolałabym taką opcję niż te chudzielce...fakt,że są jak z krzyża zdjęte ale 2 strona która mnie bardziej przeraża- one moim skromnym zdaniem są biedne w tym wszystkim, pod ciągłą presją chcesz być modelką musisz być CHUDA, bo tu już nie można napisać,że są szczupłe są chude...dla stanu psychicznego i fizycznego nie jest to dobre


Re: Modelki plus size - Elżbieta - 04.01.2014

Ano, niektórzy dla sławy i kasy potrafią zamordować. W tym przypadku, powoli niszczą swoje zdrowie.


Re: Modelki plus size - Karron - 12.02.2014

Hehe obecne trendy na chude modelki są tragiczne Big Grin
O niebo lepsze te, które zamieściłyście Big Grin
Najważniejszy jest szczery serdeczny uśmiech i własna uroda.. a nie 4 kilogramy tapety Big Grin
Kobietki stawiajcie na naturalność


Re: Modelki plus size - Rossi - 12.02.2014

podobal mi sie czas na modelki w stylu pin up girl one jak to sie mowi wyglądały "zdrowo" . Ale podoba mi się to ze nawet w pulchnych kobietach pokazano piekno.[Obrazek: 8d1c35df00223ac25005c1d1]


Re: Modelki plus size - Esencja - 12.02.2014

Uważam, że w gazetach powinny być pokazywane różne typy modelek. Przecież w życiu codziennym spotykamy osoby o różnej tuszy. Niektóre są przy kości, niektóre chude, a jeszcze inne można by zakwalifikować pomiędzy te dwie Wink. Ktoś kiedyś powiedział, że "każda kobieta jest piękna, tylko trzeba to piękno wydobyć". Jak najbardziej się z tym zgadzam. Nie każda osoba może być chorobliwie chuda, przecież tyle kobiet choruje... Są osoby, które mają taką budowę ciała, jednak nie często się to zdarza. Piękno tkwi w tym, aby nauczyć się dbać o swoje ciało. Myślę, że gdyby w gazetach stosowali taki mix typów ciała, wszystkim żyło by się lepiej, a wiele kobiet pozbyłoby się kompleksów Wink.