Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Co czarownica wiedzieć powinna - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MAGIA CZAROSTWO (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Dział: Czarostwo, Wicca, Szamanizm (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+---- Dział: Czarostwo (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=180)
+---- Wątek: Co czarownica wiedzieć powinna (/showthread.php?tid=7137)



Co czarownica wiedzieć powinna - Elżbieta - 19.08.2013

Cytat:do tego dochodzą symbole drzwiach od domu

Pochwal się jakie i przed czym chronią czy zabezpieczają. Swoja drogą, wspaniały temat do - z magią na co dzień.


Co czarownica wiedzieć powinna - OlaOl - 21.08.2013

Oczywiście Elza Smile Niedługo napiszę co i jak. Ale póki co muszę trochę ogarnąć i się przygotować, bo dzisiaj mam dziewczynę na odcięcie negatywnych energii. I wiecie co Wam powiem? Uwielbiam pomagać ludziom! I najbardziej lubię tą lekkość po oczyszczaniu. Całe buzie promienieją :usmiech:


Re: Co czarownica wiedzieć powinna - xLena - 21.08.2013

OlaOl napisał(a):bo dzisiaj mam dziewczynę na odcięcie negatywnych energii. I wiecie co Wam powiem? Uwielbiam pomagać ludziom! I najbardziej lubię tą lekkość po oczyszczaniu. Całe buzie promienieją
może będę za ciekawska ale jak odcinasz ludzi od negatywnych energii?? tyle tego jest ostatnio.....że jestem ciekawa jak u ciebie to wygląda?


Co czarownica wiedzieć powinna - OlaOl - 21.08.2013

xLena napisał(a):
OlaOl napisał(a):bo dzisiaj mam dziewczynę na odcięcie negatywnych energii. I wiecie co Wam powiem? Uwielbiam pomagać ludziom! I najbardziej lubię tą lekkość po oczyszczaniu. Całe buzie promienieją
może będę za ciekawska ale jak odcinasz ludzi od negatywnych energii?? tyle tego jest ostatnio.....że jestem ciekawa jak u ciebie to wygląda?

Oj różnie, zależy od przypadku, ale w cięższych przypadkach robię -jak ja to tak po nie magicznemu nazywam fullpack haha Big Grin Jak będę miała chwilkę xLena, to z chęcią opiszę moje sposoby Smile


Re: Co czarownica wiedzieć powinna - Elżbieta - 21.08.2013

Lena, jest pełnia Księżyca a to największa moc Księżyca. W tym czasie wykonuje się większość czarów gdyż energia Księżyca zasila każdy rytuał. Często wystarczy w tym czasie zwrócić się do Księżyca o pomoc...

Stań twarzą do tarczy Księżyca i trzykrotnie wypowiedz swoja prośbę wizualizując jej spełnienie. :diabel:


Re: Co czarownica wiedzieć powinna - xLena - 21.08.2013

Elza. napisał(a):Lena, jest pełnia Księżyca a to największa moc Księżyca!!! W tym czasie wykonuje się większość czarów, gdyż energia Księżyca zasila każdy rytuał. Często wystarczy w tym czasie zwrócić się do Księżyca o pomoc...

Stań twarzą do tarczy Księżyca i trzykrotnie wypowiedz swoja prośbę, wizualizując jej spełnienie. :diabel:
chyba będę się kłaniać dzisiaj do tego księżyca i wypowiadać życzenia.... :mrgreen: :basebal:


Re: Co czarownica wiedzieć powinna - Elżbieta - 24.08.2013

:lol: :mrgreen:
W coś trzeba wierzyć i czemuś zaufać. Wierzysz, że za pośrednictwem kart jesteś w stanie przepowiedzieć ludziom przyszłość. Dlaczego nie wierzysz w moc Księżyca.
Jego moc jest ogromna jeżeli jest w stanie kierować przypływami i odpływami oceanów.
Ma ogromny wpływ również na nasze organizmy.
Oczywiście wpływ srebrnego globu nie powinien być dla nikogo jedynie słuszną wyrocznią, gdyż nie tylko on ma wpływ na działanie i reagowanie naszych ciał. Korzystnie jest dopasować się do cyklicznych rytmów natury jednak nie można tutaj i nawet nie powinno popadać się w jakiegoś rodzaju skrajności.

Już św. Hildegarda z Bingen pisała, że rytm natury ma ogromny wpływ na ciało i psychikę ludzką, poprzez różnorakie procesy rozwoju, wzrostu czy też oczyszczania ciała. Podobnie wpływ Księżyca można zaobserwować we wrażliwości emocjonalnej, zdolnościach psycho-fizycznych, umysłowych, ale także w działaniu układu nerwowego. Spójrzmy chociażby na lunatyzm czy na średnio 28 dniowy cykl menstruacyjny u kobiet, lub też na bardziej drastyczny przykład zwiększonej liczby samobójstw w okresie pełni.
Tradycyjnie przyjęte jest, że nerwowa i emocjonalna wrażliwość człowieka jest największa podczas pełni Księżyca oraz w okresie kilku dni przed i kilku dni po niej. Obserwujemy to w większym pobudzeniu organizmu i psychiki. Trudniej jest nam wtedy opanować nerwowe podejście do problemów i generalnie jesteśmy bardziej zestresowani niż zwykle. Ale tez pozytywne emocje przezywamy dużo silniej i głębiej.


Re: Co czarownica wiedzieć powinna - akkaria - 24.08.2013

Magia zaczyna się od pragnienia :usmiech: