Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - Wafer 22 - 10.01.2013

Dziś o 22:00 program poprowadzi Rodin. Będzie do 1:00 :usmiech:


Re: Wróżbita Rodin II - vanilla - 17.01.2013

Osoby ,które dołączą do grona wielbicieli Rodina na facebooku mogą zadać tam jedno pytanie,a Rodin odpowie na nie w pierwszej godzinie sobotniego programu hura oferta ważna od dzisiaj do soboty Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 18.01.2013

gdzie to pytanie zadac,jestem od poczatku na fb Big Grin


Re: Wróżbita Rodin II - vanilla - 18.01.2013

Ta oferta jest dla nowych osób,które jeszcze nie dołączyły do grona Rodina.Można polubić stronę facebooka w objęciach wróżki ,albo stronę Rodintv na facebooku ,jak Rodin zaakceptuje zaproszenie to można wtedy zadać mu pytanie(wysłać mu wiadomość),teraz trwa program ,może coś jeszcze dopowie


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 18.01.2013

RODIN JEST DE BEST zaloty


Re: Wróżbita Rodin II - vanilla - 18.01.2013

Też tak uważam Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 18.01.2013

nie dostalem zadnych odpowiedzi ,moze mnie ubiegli ci ktorym pejsy wypadaja spod kapelusza
zachecam szystkich do rezygnacji z kupowania i uzywania papieru toaletowego
wszystkich ,ktorzy czuja ze szefowie destruuja ich zycie zachecam do porzucenia pracy natychmiast,
a dla Maga mam porade zeby sobie wstapil do gruzinskiej restauracji na Al.Kent47 i tam przy niebianskim jedzeniu przemyslal kwestie smsow .


Re: Wróżbita Rodin II - vanilla - 21.01.2013

Rodin ma odpowiadać na pytania pozostawione na facebooku w czwartek w pierwszej godzinie jego programu,czyli koło 22.00


Re: Wróżbita Rodin II - jasmin905 - 21.01.2013

dilek napisał(a):nie dostalem zadnych odpowiedzi ,moze mnie ubiegli ci ktorym pejsy wypadaja spod kapelusza
zachecam szystkich do rezygnacji z kupowania i uzywania papieru toaletowego
wszystkich ,ktorzy czuja ze szefowie destruuja ich zycie zachecam do porzucenia pracy natychmiast,
a dla Maga mam porade zeby sobie wstapil do gruzinskiej restauracji na Al.Kent47 i tam przy niebianskim jedzeniu przemyslal kwestie smsow .
A co ? Tobie sie gruzinska restauracja kojarzy z zydami?
ze tak o tych pejsach wspomniales.
Cos ci sie religia z przyroda popierniczyla.


Re: Wróżbita Rodin II - aagaa - 21.01.2013

Ja w ogole nie rozumiem co tu i ogolnie ma do rzeczy religia czy narodowosc :mysliciel: Jezeli mlodzi ludzie juz tak podchodza do tego typu spraw to swiat nie bedzie wygladal lepiej...i my Polacy tak sie obrazamy jak ktos nas nazwie antysemitami jestesmy zbulwersowani ksiazkami Grossa, filmem ,,poklosie,, a niestety tacy jestesmy my Polacy Katolicy :girl: