Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 10.02.2010

dilek napisał(a):... jak na Wielkiego Maga przystalo :roll: :lol:
Big Grin Super gratulacje P.Andrzeju Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Arika - 10.02.2010

Tak było i jak dla mnie Jest nadal :!: Big Grin


Re: Wróżbita Rodin II - Tamia - 11.02.2010

A gdzie teraz mozna ogladac wroza Rodina? Ktos posiada takie info?
A tymi slupkami bym sie nie sugerowla, jako i sondazami, hehe...


Re: Wróżbita Rodin II - Domicela - 11.02.2010

a to niby dlaczego bys sie nie sugerowala:?: to co niby dla ciebie jest miernikiem beztalencia :?:
Wielki Mag to Wielki Skrzat i sobie moze na nartach kondycje wyrownuje 8-) sie regeneruje zeby ..uslugi rozszerzyc dla klientow dociekliwych :?: :lol:
Ja uwazam ze Rodin mowiac czesto o dzwiganiu krzyza , chcial nam uswiadomic ze dzwigamy ciezar przeszlosci miast skupic sie na terazniejszosci,
mowil przy tym o dzieciach, ktore sa radosne , z ogromnym zasobem energii,
przychodza na swiat nieobarczone dosw i w codziennosci nic sie za nimi nie ciagnie, bo dominuje w nich zainteresowanie obecna chwila , co pozwala im niemal natychmiast puscic w niepamiec prawie kazde wydarzenie , zaraz po jego doswiadczeniu,
a my nie umiemy zrzucic tego krzyza -czyli ciezaru przeszlosci i ciagle sobie dokladamy, akumulujemy i dzwigamy , dzwigamy Smile


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 11.02.2010

:roll: wieczorem, przed snem to wiemy co robic , wszystko jest oczywiste...ze sie szorujemy i zeby tez ..no i pizama,wlazimy pod koldre/niestety nie w lozku wodnym Cry /gasimy swiatlo,
ale czy przygotowujemy sie psychicznie do dobrego snu , zeby codziennie puszczac w niepamiec strapienia dnia :?:
a to przygotowanie sie do snu jest juz powiazane z kolejnym dniem , naszym samopoczuciem i byciem w terazniejszosci lub tkwieniem w problemach, klopotach martwego dnia,
czy takie porzucanie trosk jest mozliwe :?: jest potrzebne , wieczorem w ciszy przypomniec sobie wydarzenia dnia , eksponujac pozytywy i natychmiast porzucac mysli o destruktywnych zdarzeniach , sytuacjach,
absolutnie nie poddawac tego obrobce myslowej, coby , gdyby, nie toczyc wojen w glowie ,o cos na co nie mamy wplywu,
wogole najlepiej nie porzucac spraw mijajacego dnia lezac w lozku , mozna to zrobic w swoim fotelu lub innym miejscu...
w lozku celem powinien byc odpoczynek umyslu :|


Re: Wróżbita Rodin II - Tamia - 11.02.2010

Domicela napisał(a):a to niby dlaczego bys sie nie sugerowala:?: to co niby dla ciebie jest miernikiem beztalencia :?:
:o :!: Bez komentarza.
A ty to sie "misjonarzem" namasciles, czy moje wrazenie jest mylne?


Re: Wróżbita Rodin II - Arika - 11.02.2010

dilek napisał(a):czy takie porzucanie trosk jest mozliwe :?: jest potrzebne , wieczorem w ciszy przypomniec sobie wydarzenia dnia , eksponujac pozytywy i natychmiast porzucac mysli o destruktywnych zdarzeniach , sytuacjach,
absolutnie nie poddawac tego obrobce myslowej,
tak i to nie takie trudne .... wyrobiłam sobie dystans do trosk, na tyle na ile jest potrzeba czy możliwość rozwiązania a reszta mnie nie interesuje .. szkoda czasu ... a spanie jest dla mnie świętością, uwielbiam ten moment kiedy padam i odpływam Smile .....tylko nie wodne łóżko...nie lubię :roll: :!:


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 12.02.2010

:lol: Tamia z Domiceli chlopa zrobilas Confusedhock: chyba jednak masz mylne wrazenia :lol:
kto byl u Maga na osobistej rozmowie to zna adres Smile
zrobmy tam zlot fanow i zapytamy Maga osobiscie kiedy do telewizora wraca :lol:
kto jedzie ?bo liste robie 8-) w fanclubie akces prosze skladac :roll:


Re: Wróżbita Rodin II - Tamia - 12.02.2010

dilek napisał(a)::lol: Tamia z Domiceli chlopa zrobilas Confusedhock: chyba jednak masz mylne wrazenia :lol:

hehe...jesli tobie literowki sie nigdy nie zdarzaja to gratuluje :!:
A ty, jak widze, probujesz schede po wrozu Rodinie przejac... Tongue


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 12.02.2010

:roll: nieprawda :roll: wszystkie skrzaty lubie i wielkiego Skrzata tez 8-)