Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - koliber - 04.10.2010

w tym artykule jest zawarte zdanie autora
ty co najwyzej mozesz sie z nim zgadzac
(nie lubie jak ktos podpiera sie nieswoimi słowami bo najwyzej cenie samodzielne myslenie Tongue )
potem poczytam i moze "podyskutuje" z panem Bielem :lol:


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 04.10.2010

:lol: :lol: :lol: Ty gdybyś czasem podparła się zdaniem P.Danusi lepiej
byś na tym wyszła....zgadzam się z każdym zdaniem w tym
artykule.Co złego w tym,że cytuję kogoś kto potrafi w sposób genialny przekazać
swoje przemyślenia....
aa nie! Ty podpierasz się Tarotem....a niby wszystko wypływa z ciebie....daj spokój....


Re: Wróżbita Rodin II - hedonism79 - 04.10.2010

Firoseta napisał(a):Nie pisze o czymś innym Zostaje przy temacie zło, konsekwencja, strach, karma itp

A ponoć w religii katolickiej jest coś takiego jak żal za grzechy, postanowienie poprawy i odpust Confusedhock: Nie wystarczy na klątwy? Wink

Tak, w KK Bóg wybacza zawsze ale mimo, ze zostało nam wybaczone np. to ze usunęliśmy ciąże, to konsekwencje pozostają. Wybaczone jest ale gdy coś już sie zadziało, to dalej żyje to własnym życiem. Działanie i konsekwencje działania nie znikają. Jest nawet takie powiedzenie, ze Bóg wybacza zawsze, człowiek czasami, a natura nigdy.


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 04.10.2010

po pierwsze cierpienie nie zasłużone to też wielka Tajemnica,nikt nie ma do niej
dostępu do końca po drugie tak dzieci często ponoszą niezasłużoną karę za poczynania
dorosłych,(to nie spekulacja)a po co oj długo by pisać....i nie łatwo tą prawdę przyjąć, są tacy co to wiedzą a nie się domyślają lub spekulują.Czy Ci się to podoba czy nie dzieci cierpią i nikt ich z tego nie zwolni,byłam dzieckiem wiem.....
Kto powiedział,że będzie łatwo?
Nie zgadzacie się z tym to to zmięcie niech Moc będzie z wami..... Tongue od początku
świata tak było i jest...finito....


Re: Wróżbita Rodin II - Małgośka - 04.10.2010

dzieci nie ponoszą żadnej kary :evil:
po prostu ich dusze wybrały sobie takie doświadczenia na to życie :geek:


Re: Wróżbita Rodin II - Małgośka - 04.10.2010

??????


Re: Wróżbita Rodin II - Małgośka - 04.10.2010

:lol:


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 04.10.2010

Małgośka napisał(a):dzieci nie ponoszą żadnej kary :evil:
po prostu ich dusze wybrały sobie takie doświadczenia na to życie :geek:
pitu,pitu a skąd to wiesz? ja się na nic nie godziłam...Ty tak? :roll:
Czyje to poglądy?


Re: Wróżbita Rodin II - Małgośka - 04.10.2010

Małgorzata16 napisał(a):po drugie tak dzieci często ponoszą niezasłużoną karę za poczynania dorosłych,(to nie spekulacja)a po co oj długo by pisać....i nie łatwo tą prawdę przyjąć, są tacy co to wiedzą a nie się domyślają lub spekulują.Czy Ci się to podoba czy nie dzieci cierpią i nikt ich z tego nie zwolni,byłam dzieckiem wiem.....
Kto powiedział,że będzie łatwo?
przeszłam swoje w dzieciństwie, tylko że ja zawsze wierzyłam w reinkarnację i już jako 11-latka często się zastanawiałam co ja takiego zrobiłam w poprzednim życiu, że teraz mam tak źle Cry i choć jako człowiek winiłam rodziców, to tam gdzieś w głębi siebie wiem, że wybrałam sama takie życie i takie doświadczenia


Re: Wróżbita Rodin II - Małgośka - 04.10.2010

Małgorzata16 napisał(a):pitu,pitu a skąd to wiesz? ja się na nic nie godziłam...Ty tak? :roll:
nasz ludzki rozumek właśnie tak mówi, że ja nie wybierałam/łem sobie takich doświadczeń :evil: ale to w końcu nasza dusza wybiera, co w danym życiu jest gotowa doświadczyć