Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - Sylwia - 05.02.2010

dilek napisał(a):8-) jest dwoch ludzi -sa niezadowoleni, nie maja pracy , pieniedzy , harmonii w zyciu osobistym..
jeden z nich chce zmienic te okolicznosci negatywne swojego zycia srodkami zewnetrznymi i szarpie sie z ludzmi wokol , bo mu sie wydaje ze od nich zalezy jego wydobycie sie z zametu, niedostatku, niezadowolenia..
trwoni wiec swoja dobra energie na przewalczenie innych..
drugi czlowiek ZROZUMIAL --a wiec wie ze musi wplynac na przyczyny , czyli zmienic sposob swiadomego myslenia , zmienic schematy myslowe , musi dokonac zmian w swoim wewnetrznym swiecie , swiecie mysli i wyobrazen i wtedy zacznie prostowac sciezki swojego zycia i wydobywac sie z zametu.
:roll: sobie przypomnialem jak Mag ladnie o tym opowiadal Smile

Jeśli są to faktycznie słowa Rodina to nie do końca do mnie przemawiają.
Zacytowałeś jego słowa:" ze ludzie są niezadowoleni, nie maja pracy, pieniędzy, miłości" i tak dalej........mhm i ze przyczyny tych niepowodzeń kryją sie w nas, no i jest to faktycznie 50% prawdy.
Ja osobiście jak nie mam pracy to nie szukam jej wewnątrz siebie tylko właśnie w świecie zewnętrznym. Tak samo jest z pieniędzmi, miłością.
To fakt można sie siebie zapytać, dlaczego nie mam powodzenia w miłości?....i możemy znaleźć mnóstwo przyczyn, ale czy właśnie to nie tworzy większego konfliktu w naszym wnętrzu :roll:


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 05.02.2010

Smile w życiu tylko wystarczy wiedzieć,co się chce i działać,ot i...wszystko...a odrzucać to czego nie chcemy....proste.
Do tego nie trzeba żadnego Wróża,Maga czy kogokolwiek tam....wystarczy
przyjaciel,czy życzliwy nam człowiek....ktoś komu ufamy,a nie tam jakieś karcioszki.....no ale oky to moje podejście do sprawy...każdemu pomaga coś innego Big Grin diluś żyj jak chcesz..wkońcu to Twoje życie.
Oby się nie okazało,a zresztą ......nie będę mówić.....


Re: Wróżbita Rodin II - Sylwia - 05.02.2010

dilek napisał(a):Ja nie napisalem ze Mag przytoczyl doslownie taka -identyczna opowiesc.
Napisalem ze bardzo ladnie opowiadal ,o tym ze w kazdym momencie mozna wyprostowac sciezki zycia poprzez zrozumienie jak na siebie oddzialywuje swiadomosc i podswiadomosc . I poprzez zmiane nawykow myslowych odmienic swoj los.
to o czym myslisz i to co sobie wyobrazasz --- cos sprawia a wiec staje przyczyna ---- i wywoluje reakcje podswiadomosci ktora urzeczywistnia to co jej przekazesz Smile

No właśnie zmianę nawyków myślowych, to jest praca na całe życie albo i kolejnych wcieleń(jeśli ktoś w nie wierzy).
Mnie osobiście raz udało się zmienić swoje negatywne myślenie i uważam to za jakiś sukces. To ciekawe o czym piszesz, bo ile razy kodujemy się np. nie potrzebne mi studia, ludzie to są tacy a tacy, nie potrzebne mi pieniądze czy dobra praca...itd.itd. A później jesteśmy coraz starsi i stoimy w tym samym miejscu co 30 lat wcześniej.
Kurcze tak sobie myślę, gdybym nie miała w głowie tych wszystkich ograniczeń i stereotypów to już dawno skończyłabym studia, miała prawo jazdy....... i wiele by tu jeszcze wymieniać Smile


Re: Wróżbita Rodin II - sematary89 - 06.02.2010

Wie ktoś moze czemu nie maznowu rodina na Ezo . tv ?? bardzo mnie to zastanawia czemu tak sie pojawia na jakis czas a potem odchodzi i czy wroci jeszcze do ezo moze ktos wie ??


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 07.02.2010

wielki Mag wroci :!: do telewizorka wroci :lol: pokaze nowy image :o juz pisalem ze bedzie wam zapieral dech w piersiach :o
ale teraz jesli nawet nie ma programow korzystajmy z jego wiedzy i realizujmy chociaz czastke praktycznych rad , jakie kierowal do nas, ludzi,
-jesli sie boisz, kazdej mysli lekowej probuj przeciwstawiac mysl pozytywna,
kazdej obawie przeciwstawiaj nadzieje,
boisz sie chorob mysl --o zdrowiu, kazdej lekowej mysli przeciwstawiaj od razu pozytywna,
Mag nam mowil ze cudze oceny, sugestie , stwierdzenia nie maja zadnej wladzy dopoki my nie nadamy im emocjonalnej waznosci, wladza jest w nas , a jesli postepujemy uczciwie i myslimy o dobru chroni nas boska wszechmoc, ktora jest w kazdym z nas,
jesli realizujac cos co dla nas wazne damy sobie zasugerowac obawy ,czyli emocjonalnie w duchu przyjmemy je jako fakt , to rzeczywiscie takie negatywe mysli sie urzeczywistnia .
trzeba sobie codziennie konotowac w pamieci mysli , ze w naszej podswiadomosci drzemie ogromna sila i ze kazdy z nas moze ja wybudzic myslami i wyobrazeniami--------zawsze nieskonczona madrosc przybedzie z pomoca kazdemu --- kto prosi z ufna wiara szczerego serca.
Mag powiedzial by nie rozbierac sie emocjonalnie przed ludzmi--zapraszam do dyskusji Smile


Re: Wróżbita Rodin II - orange - 07.02.2010

dilek napisał(a):wielki Mag wroci :!: do telewizorka wroci :lol: pokaze nowy image :o juz pisalem ze bedzie wam zapieral dech w piersiach :o
ale teraz jesli nawet nie ma programow korzystajmy z jego wiedzy i realizujmy chociaz czastke praktycznych rad , jakie kierowal do nas, ludzi,
-jesli sie boisz, kazdej mysli lekowej probuj przeciwstawiac mysl pozytywna,
kazdej obawie przeciwstawiaj nadzieje,
boisz sie chorob mysl --o zdrowiu, kazdej lekowej mysli przeciwstawiaj od razu pozytywna,
Mag nam mowil ze cudze oceny, sugestie , stwierdzenia nie maja zadnej wladzy dopoki my nie nadamy im emocjonalnej waznosci, wladza jest w nas , a jesli postepujemy uczciwie i myslimy o dobru chroni nas boska wszechmoc, ktora jest w kazdym z nas,
jesli realizujac cos co dla nas wazne damy sobie zasugerowac obawy ,czyli emocjonalnie w duchu przyjmemy je jako fakt , to rzeczywiscie takie negatywe mysli sie urzeczywistnia .
trzeba sobie codziennie konotowac w pamieci mysli , ze w naszej podswiadomosci drzemie ogromna sila i ze kazdy z nas moze ja wybudzic myslami i wyobrazeniami--------zawsze nieskonczona madrosc przybedzie z pomoca kazdemu --- kto prosi z ufna wiara szczerego serca.
Mag powiedzial by nie rozbierac sie emocjonalnie przed ludzmi--zapraszam do dyskusji Smile
Nic nie mówił,czy wróci...ja nie słyszałam...W ogóle poodchodzili najlepsi i nie ma ciekawych prowadzących...Rodina lubiłam słuchać.Szkoda mi niezmiernie,że odszedł-tak samo szkoda Joanny Stawińskiej...Ach ,gdzie te czasy???Smutno tam teraz...i nuda...masz tam kogoś,kogo oglądasz???


Re: Wróżbita Rodin II - Gina - 07.02.2010

zostały tylko poniedziałkowe wieczory...


Re: Wróżbita Rodin II - Marionka - 07.02.2010

I noce z poniedziałku na wtorek w TV7.


Re: Wróżbita Rodin II - Arika - 07.02.2010

Cytat:
dilek napisał(a):wielki Mag wroci :!: do telewizorka wroci :lol: pokaze nowy image :o juz pisalem ze bedzie wam zapieral dech w piersiach :o
obyś miał rację :!: .... ostatni powrót miał z ''letkim'' ( nie czepiam się bo akurat lubiłam przewrotność językową u Rodina )odrostem na głowie to teraz grzywa za uszy :?: Wink Big Grin
Cytat:
dilek napisał(a):trzeba sobie codziennie konotowac w pamieci mysli , ze w naszej podswiadomosci drzemie ogromna sila i ze kazdy z nas moze ja wybudzic myslami i wyobrazeniami--------zawsze nieskonczona madrosc przybedzie z pomoca kazdemu --- kto prosi z ufna wiara szczerego serca.

o! widzę, że już w domku....poukładane.... fajnie Smile


Re: Wróżbita Rodin II - Sylwia - 08.02.2010

dilek napisał(a):Mag powiedzial by nie rozbierac sie emocjonalnie przed ludzmi

A to znaczy, żeby sie za bardzo nie otwierać przed ludźmi?