Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - Paweł - 25.09.2010

teraz u nas w kraju króluje romantyczna filozofia używania telefonu komórkowego
:lol: :lol:


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 26.09.2010

izapomniales o internecie a to juz jest swiat wirtualny,czesto majacy niewiele wspolnego z rzeczywistoscia.
zwlaszcza w ostatnim programie,rodin poruszal i ta kwestie
Zyc tu i teraz i skupiac sie na tym co mamy a nie na przeszlosci czy przyszlosci ktora wlasciwie moze nie nadejsc
dla wielu osob jest problemem pogodzenie sie z przeszloscia,marzenia,czesto nierealne
to forum,interpretacje,sa najlepszym dowodem
ilu z nas np.nie moze pogodzic sie z bezpowrotnym rozstaniem sie z partnerem
ilu z nas swoje szczescie warunkuje czyms lub kim a nie tym co ma teraz
oczywiscie nie da sie zyc bez jakiejs wizji,planu na przyszlosc
sek w tym by ,jak pisalam,marzyc ale nie twierdzic ze dopiero wtedy bede szczesliwa
teraz jestem szczesliwa
mysle o o to chodzilo Rodinowi


Re: Wróżbita Rodin II - Paweł - 26.09.2010

Jeżeli chcesz coś w życiu osiągnąć to musisz polegać na swoich marzeniach. Rodin myśli, że życie każdego człowieka zaczyna się i kończy tylko na partnerstwie z drugą osobą. Może nie wszyscy mają takie problemy. Marzenia są potrzebne np. w przypadku własnego hobby, czy życia zawodowego i muszą być częścią życia człowieka. Prawdziwe życie realisty nie składa się tylko z jedzenia, picia, wydalania i nieudanych romansów. Rodin bardzo by chciał aby otaczali go sami nieudacznicy...


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 27.09.2010

Paweł napisał(a):Jeżeli chcesz coś w życiu osiągnąć to musisz polegać na swoich marzeniach. Rodin myśli, że życie każdego człowieka zaczyna się i kończy tylko na partnerstwie z drugą osobą. Może nie wszyscy mają takie problemy. Marzenia są potrzebne np. w przypadku własnego hobby, czy życia zawodowego i muszą być częścią życia człowieka. Prawdziwe życie realisty nie składa się tylko z jedzenia, picia, wydalania i nieudanych romansów. Rodin bardzo by chciał aby otaczali go sami nieudacznicy...
Dokładniusieńko!!!!!! Smilecoraz bardziej myślę iż Rodin by chciał....i jest przekonany iż otaczają Go i słuchają sami bankruci życiowi i nieudacznicy....
Kur.......jak sobie pomyślę iż większość życia każdy przeżył bez pouczeń Wielkiego
Maga i sobie świetnie radził,to nie chce mi się kompletnie Go słuchać.
Nieudacznikowi nic nie momoże Tongue bo tak naprawdę nie chce sobie sam pomóc.
Dzwoni do Tarocisty wydaje kasę,a potem i tak ma w dooopie co Mag mu nadadał......No trza mieć wirtualnego pomagiera....sztucznego potrzymywacza życia Tongue Tongue Tongue :lol:
A Rodin i cała reszta....gdyby nie chcieli być Pomagierami zajeli by się inną robotą. Od paradoks!!!..... :lol: :lol:


Re: Wróżbita Rodin II - koliber - 27.09.2010

a program tyczył tematu ktory byl omawiany na forum Rodina
czyli roznicy miedzy przezywaniem a doswiadczaniem...swiadomym doswiadczaniem rzeczywistosci


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 27.09.2010

:lol: a ja chcę i przeżywać i doświadczać jednocześnie... Tongue :lol: chcę bo lubię...a o
różnicach sama wiem.....i każdy wie na pewno. Niech tylko się chwilkę zatrzyma nad sobą i posłucha siebie aaa nieee obcych ludzi.....od tego ma się bliskich,rodzinę przyjaciół.... Big Grin


Re: Wróżbita Rodin II - hedonism79 - 27.09.2010

Odbiór tekstu nie zależy od autora ale od słuchającego/czytającego i od jego świadomości, wrażliwości, empatii, doświadczenia itd Tak więc co dla jednego jest głupotami, dla innego może być czymś co w jakiś sposób otworzy oczy, zwróci uwagę na coś co wcześniej było niewidoczne itd Tak samo jest z czytanymi książkami/czytaniem kart itd, inaczej odbierało się tą samą książkę/ten sam rozkład - 10 lat temu, dzisiaj też zupełnie inaczej Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 27.09.2010

Na domiar zlego.ludzie szczesliwi,spelnieni raczej nie sluchaj tego typu programow.
Jednak spora czesc ma pokrecone zycie i dla tych,programy Rodina sa niczym balsam na dusze.
Slowa Rodina,jego wiara w czlowieka,pozwala wielu zagubionym ludziom,uwierzyc ze ,pomimo,moga zyc i czuc sie spelnionymi.
Rodin daje motywacje do dzialania,wiary w siebie i szansy na lepsze zycie.
A wiara ponoc czyni cuda,


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 27.09.2010

Wiara w czyjeś słowa? czy w treść przekazywaną?
:roll:


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 27.09.2010

czepiasz sie Wink