Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - Małgośka - 05.09.2010

robimy tak już 2 lata i do tej pory nikt nie narzekał :geek:
ludzie są wdzięczni, że komuś się chce nagrać i udostępnić innym 8-)


Re: Wróżbita Rodin II - Paweł - 05.09.2010

a czy ja narzekam? Daje tylko propozycję, trzeba korzystać z tego co się ma pod ręką i jest najkorzystniejsze dla wszystkich. wgrywanie filmów na megaupload też trochę trwa.


Re: Wróżbita Rodin II - Małgośka - 05.09.2010

może i trwa, ale w tym czasie można robić milion innych rzeczy zamiast bawić się w dzielenie programu 8-)


Re: Wróżbita Rodin II - Silvie - 05.09.2010

Dokladnie Malgosia, wrzucam w duzym kawalku na serwer i ide na zakupy lub zajmuje sie swoimi sprawami

Bylo juz tak na poczatku nagrywania, jakies 2 lata temu, ze ludziom wsio nie pasowalo, a to nie na taki serwer byly programy wrzucane, jeden chcial na rapid, drugi na megaupload, trzeci jeszcze na inny serwer, jeszcze ktos na youtube, a to format nagran nie taki. Jednym sie nie podobalo, ze wgrywane w kawalkach, innym, ze w calosci. Ale jak przyszlo do tego, zeby te osoby same cos zrobily, nagraly, wgraly to jakos chetnych nie bylo, jakos nikt czasu nie mial, nie umial sie nauczyc, nie wiedzal co i jak i jakos problemy sie skonczyly z narzekaniem. Tak, ze chetnych do wgrywania w inne sposoby zapraszam do pracy Wink


Re: Wróżbita Rodin II - koliber - 05.09.2010

Paweł napisał(a):ale trzeba ściągać na dysk Sad Sad
ja czasem nie sciagam tylko odsluchuje (np programy polsatowskie Pani Danusi)

mi sie nie chce nawet uczyc jak uciac "wkładke" lub wyciac reklamy...nie mowiac o tym ze nie chciało by mi sie tego robic
jak nie zapomne właczyc lub wyłaczyc nagrywania na czas to juz jest ogromny sukces... :lol: :mrgreen:


Re: Wróżbita Rodin II - Silvie - 05.09.2010

ja jestem wkurzona jak patrze sie na program a zapomne wlaczyc nagrywania, albo calkiem zapomne, ze leci :lol: :lol: :lol:

Fakt, mozna ogladac z megauploada bez sciagania Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Paweł - 05.09.2010

to jest megavideo, ale tam są te przeklęte limity Sad Sad

na szczęście są strony które omijają te limity Big Grin Big Grin Big Grin


Re: Wróżbita Rodin II - myszka - 07.09.2010

Reniu i wszystkie ludki kochane wejdzcie w internet na rodin.pl/ i tam sa programy Rodina Big Grin mozna sobie odsluchiwac te ostatnie z EZO i TVN7 :mrgreen:


Re: Wróżbita Rodin II - renata61 - 07.09.2010

Myszko Big Grin ja tam bywam i odsłuchuję Wink ale na płytkę też lubię wrzucić 8-)


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 10.09.2010

kornelka napisał(a):ok wiec zakladamy sie pen o to jak pojawi sie w nastepnym programie, z zarostem czy bez ok? :mrgreen:
Big Grin Kornelka,wygralam Big Grin :lol: :lol: :lol: :lol:
Rodin ogolony Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Przegralas :mrgreen: Big Grin Big Grin Big Grin