Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 19.06.2010

oj kornelka to był tylko przykład o tej co niby nie mówi i nie chce się przyznać...a kto to wie komu i co mówi.... Smile
Agat też tak to odbieram....no ale.... Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Guest - 19.06.2010

a to juz koli to powiedz ona twoerdzi ze jest nieodpowiedzialna tym wystepkiem a wy stwoerdzacie ze jednak odpowiedzialna a w miedzyczasie pyskowki starndarcik :lol:


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 19.06.2010

koliber napisał(a):nie! bo nie chce isc Tongue
podam przyklad nieodpowiedzianosci
dawno, dawno temu ojciec byl na odwyku, matka chora wymagajaca opieki i mały brat na mojej głowie
a pewien chlopak zaproponował bym pojechała z nim nad morze co ja zrobiłam? pojechałam do cioci, dałam jej klucze i skłamałam ze jade gdzies tam na 1 dzien i by zajrzała do domu...no i pojechałam oczywiscie na znacznie dłuzej
odpowiedzialna osoba po prostu z bolem serca odmówil aby wyjazdu...ale nie ja...o co to nie Tongue
teraz zrobila bym to samo
Wylaczylam juz lapek ale nie daje mi spokoju jedna mysl.
Wczesniej troche czytalam o Twoim dziecinstwie ale teraz dopiero dotarlo.
Jakie trudne mialas zycie.Z tego o czym piszesz wynika ze wlasciwie nikt Ciebie nie wychowywal.Zadnych wzorcow,zadnej opieki.
Jeszcze na Ciebie spadl obowiazek opieki nad bratem,chora matka.
Confusedhock: widze ze znowu klotnia,pogielo was :?:


Nie zazdroszcze.


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 19.06.2010

:lol: :lol: no cóż i już nie za kumasz...(Ev).mi też już nie chce się tematu ciągnąć...(Kornelka) fakt standarcik.... :lolSadPen)


Re: Wróżbita Rodin II - Sylwia - 19.06.2010

koliber napisał(a):podobalo mi sie jak Rodinek zapytal dzwoniaca "czy pani uwaza ze jest atrakcyjna"...?
kobieta nie potrafiła powiedziec "tak, jestem atrakcyjna"...wydusiła z siebie tylko "no jestem wartosciowa"
a to jest przeciez bardzo wazne by myslec o sobie ze jest sie atrakcyjnym...jak kobieta/ lub mezczyzna/ czuje sie atrakcyjny, uwaza ze jest atrakcyjny, to inni go widza dokladnie tak samo
to jest taka magia Big Grin

no tak to działa Smile
ciekawe czy ja bym umiała odpowiedzieć na to pytanie...bez wahania


Re: Wróżbita Rodin II - Sylwia - 19.06.2010

AGAT napisał(a):
koliber napisał(a):ja narazilam ja na kłopot...przezucilam odpowiedzialnosc na nia ...a to starsza kobieta juz była
jak by ciocia nie mogła to nakupiła bym jedzenia i zostawiła bodajze 11letniego brata i tez bym wyjechała :mrgreen:
yo nie jest nieodpowiedzialnosc to brak serca i milosci li tylko


nie Agat to jest miłość ale do siebie... Smile
ale jak już dziewczyny zdążyły zauważyć i ja reszta tez ze koli jest przekorna na tyle, ze w paru zdaniach sama sobie potrafi zaprzeczać Wink

no cóż najpierw pisze ze nie jest odpowiedzialna, później ze dzieci kocha miłością bezwarunkowa a na końcu ze jak by chciała to by zostawiła wszystko w pieruny :twisted:

...jest wiele takich ludzi tylko nie każdy potrafi sie do tego przyznać, tu + dla Koli


Re: Wróżbita Rodin II - Guest - 19.06.2010

no egozim w czystej postaci :lol:


Re: Wróżbita Rodin II - Sylwia - 19.06.2010

koliber napisał(a):"chce" jest tu słowem kluczowym
i gdybym, hipotetycznie, była w stanie poczuc ze czegos chce bardziej niz byc z dziecmi to bym to zrobila

uff odetchnęłam z ulga
jak to dobrze ze je chcesz Tongue

a właśnie naszała mnie taka mysl..
skoro mamy coś czego chcemy i nagle przyjdzie coś czego chcemy jeszcze bardziej to czy musimy rezygnować z tego pierwszego???
oczywiście abstrahując tu od kochanek i kochanków :twisted:
chodzi o coś bardziej niezależnego od siebie..


Re: Wróżbita Rodin II - Guest - 19.06.2010

[quote="Sylwiaskoro mamy coś czego chcemy i nagle przyjdzie coś czego chcemy jeszcze bardziej to czy musimy rezygnować z tego pierwszego???
oczywiście abstrahując tu od kochanek i kochanków :twisted:
chodzi o coś bardziej niezależnego od siebie..[/quote]
wiesz czasem nie da sie dwoch srok za ogon.....


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 19.06.2010

wcale nie :!:
jjak juz zjem Big Grin to chce ale inne Tongue
Agat,wszystko sie da,trzeba tylko chciec :mrgreen: Tongue