Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 13.06.2010

pewnie bedzie jedna z wielu mozliwosci
nie kazdy z dzwoniacych ma zainstalowanego
jak do tej pory to tylko taki pomysl


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 14.06.2010

Sad Nie pomysł :!: :roll: ...rza Twarz,już w niedzielę miał być na
stronie....i co i pod włosa zabrał se Mag Fanki :lol: :lol: :lol:
Wink Wie,że i tak Go kochają,chodź,obiecanki,cacanki i takie tam insze :lol: a
głupiemu stoi...... :lol: Wink


Re: Wróżbita Rodin II - luiza - 18.06.2010

Fajnie, że Rodin wrócił do iTV Smile Jednak Radio Rodin Big Grin To Radio ponadczasowe Big Grin Pozdrawiam Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Magidion - 18.06.2010

teraz nazywa się Wróż Rodin


Re: Wróżbita Rodin II - koliber - 18.06.2010

to my sie od dzieci powinnismy uczyc

a ja sie zagapilam zalatwiajac tel sprawy bankowe i dopiero właczyłam nagrywanie Cry :lol: :lol:


Re: Wróżbita Rodin II - Silvie - 18.06.2010

nagrywam od poczatku Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 18.06.2010

Kto dzisiaj nie ogladal,sluchal Rodina,niech zaluje
Rodin swietnie tlumaczyl,obalal bzdurne teorie Big Grin
Swietny program :!: :!: :!:


Re: Wróżbita Rodin II - aagaa - 18.06.2010

Bardzo lubię słuchać Rodina ale z tym co dzisiaj mówił absolutnie się nie zgadzam.To jest w pewnym sensie obalenie numerologii a wystarczy posłuchać Pani Danusi i wszystko co mówi o dacie urodzenia się potwierdza. Ale to moje zdanie...


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 19.06.2010

Smile ja tam jestem dumna z siebie kiedy jestem odpowiedzialna,jak już
podjęłam się czegoś....np.opieki nad zwierzakiem,choć czasem się
nie chce,człek nie maszyna ma czasem gorsze dni...


Re: Wróżbita Rodin II - dagmara - 19.06.2010

I znowu nastały piękne dni i ma kto mi ładować akumulator na resztę tygodnia,tylko myślałam ,kiedy znowu wróci Rodin.EZO,bez Rodina to nic nie warta stacja,tylko ON potrafi tchnąć w człowieka chęć do zmagania się z życiem i wiarę ,że się podoła.Rozmawiałam z nim kilka razy na żywo,wspaniały ciepły i mądry człowiek i jakoś zawsze się z nim zgadzam,też nie wierzę w reinkarnację i karmę,może raczej w coś co nazywam '' jak sobie pościelesz to tak się wyśpisz''lub co komu dajesz to do ciebie wróci,i tego się trzymam .W naszej, mało duchowej , zachodniej cywilizacji ,wiara w reinkarnacje jest tożsama z ''hulaj dusza piekła nie ma '',bo tak szczerze czy ktoś z nas podejmując się jakichś czynów zastanawia się nad tym czy nasza dusza będzie musiała się ponownie narodzić ,aby coś przepracować na nowo z naszej winy,czy ktokolwiek z nas o tym myśli np.kradnąc,podkładając w pracy komuś świnie,donosząc na kolegów czy zdradzając lub porzucając swoją rodzinę?Jeżeli nie myślimy co czują osoby przez nas pokrzywdzone, to czy będziemy się martwic na zapas co będzie miała nasza dusza ,w przyszłym w cieleniu, do przepracowania?