Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - Arika - 18.01.2010

mnie się bardzo podoba zaangażowanie dilka Smile Smile ....można tą myśl rozkładać na czynniki pierwsze :roll: .... ja chociaż sobie mówię , że mam tyle czasu ile mi potrzeba to teraz choć bym go nie wiem jak wyciągnęła Confusedhock: .... uciekam bo mnie goni Big Grin Big Grin Big Grin


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 18.01.2010

koliber napisał(a):szkoda ze nie moze tego potwierdzic (znaczy ze tak mówił)
Wystarczy odsłuchać programu,albo pamiętać co Rodin mówi...i już po sprawie.. Tongue


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 18.01.2010

:lol: :lol: nie pamiętam,(a nie chce mi się teraz przesłuchiwać wsiech)koli przeca nagrywa wszystkie programy Szamana....a poza tym to ona ma wątpliwości,co do wiarygodności....Ktoś kto słuchał programów wie na 100%,że ta przypowieść była,przytaczana przez Maga.... Smile Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 18.01.2010

zgadza sie,jesli nawet ja pamietam, :mrgreen:
Dilus przypominaj slowa Rodina,Koli nie chce dac linkow Sad


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 18.01.2010

Ja bym Ci pen,podała ino nie mam,sama sobie nagrywam co chcę.
Ty też możesz bezpośrednio na kompa.Ściągnij sobie program do nagrywania,nie
będziesz od nikogo zależna.... Smile nie proś :lol: sama zadziałaj... Big Grin


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 18.01.2010

Ta przypowieść była zapodawana przez Szamana całkiem nie dawno...troszkę
przed odejściem.Poza tym,On czasem powtrzał,te opowieści...więc to wcale nie tak
dawno... :lol: Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 18.01.2010

Ja nie napisalem ze Mag przytoczyl doslownie taka -identyczna opowiesc.
Napisalem ze bardzo ladnie opowiadal ,o tym ze w kazdym momencie mozna wyprostowac sciezki zycia poprzez zrozumienie jak na siebie oddzialywuje swiadomosc i podswiadomosc . I poprzez zmiane nawykow myslowych odmienic swoj los.
to o czym myslisz i to co sobie wyobrazasz --- cos sprawia a wiec staje przyczyna ---- i wywoluje reakcje podswiadomosci ktora urzeczywistnia to co jej przekazesz Smile


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 18.01.2010

Była,była... Smile


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 19.01.2010

:lol: z przytaczania Szamana litera w literę,kropka w kropkę,przecinek w przecinek,też nic nie wynika często.W wypowiedziach Maga,nie ma często,ani ładu ani składu :lol: Tongue
Dlatego zupełnie mnie nie przeszkadza,jak sobie Diluś tłumaczy,(MAGA)robi to sensownie i ciekawie dość...a Szaman jakby miał coś na przeciw toby szybciuchno się tu zjawił :lol: :lol: Winkja tam nie cierpię przerostu treści,nad formą też.W przypadku Maga nic,nie spełnia norm... :lol: :lol: :lol: Tylko,odczyt kart i to co
pomiędzy.To jest prawdziwy majster szyk.. Smile Big Grin


Re: Wróżbita Rodin II - Małgorzata16 - 19.01.2010

:lol: znaczy wisi Mu,co się tu wypisuje i o Nim i o tym co w swoich programach
mówi.(taki dystans to dopiero dystans!)SUPER Smile
Diluś do woli może,sobie tłumaczyć co MAG miał na myśli :lol: i nic nikomu
do tego. :lol: Tongue