Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 13.04.2015

Chciałeś o miłości, to masz. OCB :foch: I naucz się wklejać piosenki :2pistolety: - nie w img tylko między youtube

Jak Garou to to Cool

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HbgLVIBTrvM[/youtube]

albo

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=q1mKcB56NuY[/youtube]


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 13.04.2015

:0dash2: oczywiście, że o miłości ale w związkach..a tu normalnie sam się muszę ze sobą gadać i nie mam żadnej inspiracji i adwersarzy.
zostawiam komputer , telefony, kupuję nowiutką kartę/tak na wszelki wypadek/i jadę się regenerować ...co zrobić żeby się nie rozmyslić rankiem?kupić bilecik bez opcji oddania :roll: mam na siebie niezawodne sposoby :03777:
podobało mi się co dzisiaj Mag mówił--- bo rzeczywiście doświadczanie powoduje ,,,,,,,,,ze nasze życie staje się pełniejsze, bogatsze, rodzą sie nowe pomysly, wyzwania , idziemy dalej , doznajemy satysfakcji ,czasami też poczujemy się zwyciezcą, zmieniają się nasze apetyty nie tylko kulinarne :lol:
a nic się nie zmienia od na dupie siedzenia i nic nie robienia :lol:
Poproście Maga niech wrzuci program i lepić proszę na stronę :0vishenka: papatki


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 14.04.2015

Słyszałam końcówkę programu i ... nie zgadzam się co do wyboru bycia singlem z konieczności - ukrytej.Widać Mag jeszcze zbyt mało przeżył, że nie potrafi zrozumieć takiego wyboru.Są ludzie którzy są już po prostu zmęczeni życiem, ludźmi i wybierają samotność, ciszę, tylko po to, żeby na przykład realizować swoje dawne i niespełnione marzenia. Ktoś, kto nie potrafi zagospodarować swojego życia w pojedynkę raczej nie ułoży sobie życia z drugim człowiekiem.Będzie liczył na tą drugą osobę, na to, że zapewni mu interesujące życie. Uwiesi się na nim i gorzko zawiedzie, kiedy ten drugi będzie liczył na to samo.
Odnośnie siedzenia na dupie i ograniczanie się do marzeń.. zgadzam się. Od samego marzenia nic się nie zdobędzie, nie osiągnie.


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 14.04.2015

Ciebie rozumiem i Maga rozumiem, oboje macie rację....
o jaki jestem spolegliwy :lol: :03777: kochane Skrzaciki..mentalnie wdycham już jodowe powietrze Szmaragdowego Wybrzeża.Lecę do Bretanii.
Ja też lubię ciszę, lubię być sam, ale niezbyt długo,dość szybko wracam do ludzi
kocham wirtualny świat ale też na chwilę :lol: Cool nie omijam rzeczywistości.
Panie Magu piękna audycja --DECYZJE OPARTE O LĘK PRZYNOSZĄ NIESZCZĘŚCIE,
DECYZJE OPARTE O MIŁOŚĆ DO SIEBIE PRZYNOSZĄ DOBROBYT---najprawdziwsza prawda..
Panie Magu zmienił Pan numer już chyba drugi raz , cały notes mam pokreślony..o :roll:


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 15.04.2015

:0dash2: u Maga się coś popsuło, jak jestem to nie posłucham, a jak mnie nie będzie to program będzie :roll: nie chcę już klątw rzucać, się mi znudziło i proszę czerwony napis wymazć...
coś sobie wymyślę..cieszę się na wyjazd , kocham Bretanię ze jej fascynującymi przypływami i odpływami..poziom wód zmienia się bardzo szybko w ciągu 2-3 godz w miejscu gdzie była mielizna można pływać łodzią..
nazywa się szmaragdowe wybrzeże bo kolor wody zielono szmaragdowy i żadne zdjęcia nie oddadzą tego bajecznego koloru..wielkie ,ogromne muszle..w Lorient..
taki już jestem..lubię ruch..pociąg...samolot..potem lubię wracać i poczytać co piszecie..
gówno prawda,że to pusty wirtualny świat..jesteście grupą ludzi ze swoimi bogatymi osobowościami, życiorysami, wypowiadacie się co myślicie, co czujecie, co was boli , cieszy :placze:
slyszeliście taka babka co dzwoniła o zdrowie ..to Mag powiedział,ze pije dużo herbaty białej :03777: w sumie herbata biała jest z pąków liści i ma tyle samo kofeiny co kawa ,ale nie powoduje zgagi bo działa odkwaszająco w odróżnieniu od kawy , ktora dziala zakwaszająco..biała herbata doskonale wpływa na intelekt i procesy myślowe..ma dużo wi C..
nie nauczę się nigdy pisać zdaniami :lol: wszedzie piszę ciurkiem, jak kiedyś sekretarka przepisywała na maszynie moje opinie/to było 100lat temu :lol: /co chwilę podchodziła i się pytała czy mogłaby parę kropek postawić tu..,tu i jeszcze tu... Cool
w upały jest swietna , nie wiem czy wiecie ale jedna filiżanka ma tyle polifenoli co kilkanascie :zdziwko: szklanek soku
jest droga fakt 60-70 zl 100g / ALE ..zamiast tych słodkich swinstw niby energetyzujących i tp../ na rynku najlepsze sa yunnan white silk oraz formosa jade oolong.
Nie płacą mi za reklmę, ale piszę dla dobra tych co może nie wiedzą, a potrzebują na zdrowie :03777:


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 17.04.2015

[youtube]https://www.youtube.com/watch?t=63&v=cw9At6u3Ah4[/youtube]



Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 21.04.2015

Dilek napisał(a)::roll: Modlitwa Wielkiego Skrzata Cool
Pradawni bogowie na twarz padam,
niech wróżba Wielkiego Maga
pryśnie jak bańka mydlana :lol:
:roll: dla otuchy w płaczu swego serca
o szepty duchów przyjaznych błagam
dla katharsis obiecuję 3x dziennie proso na oleju kokosowym jadać
dla ekspiacji czyli naprawienia moich z konkurencją relacji obiecuję
najśliczniejsze karty pocztowe Monaco co 2 tygodnie im posyłać
z załączeniem serdeczności i miłego dnia :lol: Cool
Smile napisałem kiedyś takiego posta..trochę z przekory ..zabawnego....bo tak od 7-8 miesięcy nie miałem dobrych wróżb, zero podróży, zero zdrowia, karty mówiły natomiast o spadku i bezpieczeństwie finansowym od marca..wszystkie przepowiednie na marzec wróżyły Wodnikowi spadek , pieniądze..generalnie kasę ...nieważne skąd..
chcę Wam powiedzieć, że bardzo spokojnie ominąlem wszystkie wróżby...czułem się lepiej niż zwykle, zaplanowałem długi wypoczynek zagraniczny/na który wlaśnie wyjeżdzam/dostałem kontrakt..i nie pisze tego by się zachłystywać chwalipięctwem , ale po to by odnieść się do wróżb , które dla mnie przestały określać moją rzeczywistość..
a pieniądze rzeczywiście i to spore musialem wydać ,na te przedsięwzięcia , chociaż zdaniem kart byłem bez grosza..
człowiekowi, który realizuje wiele przedsięwzięc, prowadzi wiele rozmów, podejmuje decyzje na rożnych plaszczyznach, zmienia , koryguje, reorganizuje precyzyjne postawienie kart widać nie jest możliwe,
oczywiście nie mówię o kartach przeznaczenia.
Magowe rozważania o podświadomości są wyjątkowo interesujące , proście Maga niech wrzuci ...


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 22.04.2015

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iTUoIVXhlaI[/youtube]



Re: Wróżbita Rodin II - Hera - 22.04.2015

Rodin raz jest raz go nie ma. Załapanie się na program przypomina rosyjską ruletkę.


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 22.04.2015

Miło że jesteś :0vishenka: zaczyna się zawsze od marchewki....żeby mieć pozytywny rezultat..kijek zawsze jest czas wyjąć Smile
miłe damy nie dość że wróżbita to jeszcze chop przez co wymaga podwójnej cierpliwości Cool
Mag jest cały czas od pn -do śr.We czwartek ,pt i sobotę szkoli tych co chcą mieć Magowy certyfikat.
W ostatni piątek byla mega awaria ,ale dzięki roztropności pewnej kobiety została zeżegnana.
O co mialbym pretensje to o to, że Mag nie wrzuca programów, ale moje prośby to nawet szkoda ..posyłać..
Miła Pani jak napisze do Maga smsa to napewno udostępni, wszak serce ma miękkie dla sluchaczek stałych :03777:
Jak go nie widać to i tak siedzi na prywatnej linii nawet nocą ,sam dzwoniłem nocą , ale 1 kwietnia :0dash2:
Będę zakochany bez wzajemności się dowiedziałem i że z rozpaczy stracę apetyt. Big Grin