Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II - Hera - 01.04.2015

Cytat:kobiety i mężczyzny nie trzeba TRZYMAĆ...trzeba dać WOLNOŚĆ i dając drugiemu wolność najlepiej wiesz czy do ciebie należy czy nie..

Prawda. Co ma być twoje i tak wróci do ciebie.


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 01.04.2015

Nut :0vishenka: jak miło że wpadłaś,szukałem cię na czacie 2 ranki i 2 wieczory :roll:
ale dlaczego nikt nic nie napisasał o NEWSIE , ja już wiem od rana..Mag będzie wykonywał Rytuał Wysokiej Magii--decyduje kolejność zgłoszeń
ja już się rano zapisałem bo to oferta limitowana.... dla fizycznego i duchowego dobra drugiego...
jeśli chcesz być mentalnie w świątyni Bogów pisz do Maga o ile zostało jakieś miejsce..zyskasz rozjśnienie i poszerzenie aury..
po tym rytuale każdy uczestnik będzie Aniołem swojego życia bo Mag rytuałem zrobi porządki w domu tożsamości każdego,
czyli w 4 wewnętrznych pokojach które mamy ,w pokoju ducha , w pokoju emocji w pokoju ciała i w pokoju umyslu
Nagość Szamana niewykluczona, aczkolwiek nie gwarantowana :roll:


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 01.04.2015

no dobra prima aprilis..chociaż pewnie nie do końca :lol:


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 03.04.2015

natręctwo myślowe mnie dopadło , że tu nie ma żadnego posta, a jednak prawda..nie ma Cool :lol:
Może Mag już na Rodos doleciał? bo wczoraj zdaje się nie było audycji? i na osiołka siada/ bo tam są osły jako taxi/lazur morza podziwiać ? :03777: /kiedyś wspominał../
Rodos i morze Egejskie jest niczego sobie ale ..
ja jednak polecam Korsykę ,oszałamiające piękno wyspy ,naprawdę odbieające mowę można zobaczyć już w tydzień.
.przestańcie smażyć i gotować.. bo przytyjecie..
jaja przepióry ugotujcie, pomięszajcie z pokrojonymi suszonymi pomidorami, wlejcie tej oliwy z tych pomidorów, kto lubi dodać sól pieprz,ziła prowansalskie , sałata lodowa lub szpinak gotowany i jest sałata
a placek---- mleko zsiadłe pomieszć z płakami owsianymi, orkiszowymi, zytnimi , duzy budyn, troche maki jaglanej i na patelnie olej kokosowy , nastepnie 3 łychy tego ciasta i teraz powkładac 3-4 figi suszone, 3-4 sliwy kalifornijskie , pare ogromniastych rodzynek ,ze 4 daktyle , ze 3 morelki i co wam się przypomni i jeszce troche ciasta na wierzch położyć, mozna polać dobrym olejem rzepakowym pokryweczka i malenki ogien tyci tyci..i nich beagel pilnuje 13 minut potem odwrócic na 7 i mozna sobie dać lyzeczkę syropu klonowego ale niekoniecznie bo to jest slodkie.
ktoś powie że to udoskonalony wielki racuch... i bardzo dobrze powie
wczoraj wpadłem bo w lidlu było avocado z CHile ...to są małe , /trochę inaczej smakuje/i widziałem jak ludziska wozili kosze śmieciowego jedzenia ...te ciasta w folich ..rozne herbatniki..pomyślałem że ja kiedyś też tak jadlem byle co ..
ale przyszedł dzień kiedy zacząłem zmieniać ...aż zmieniłem wszystko w swojej codzienności..
a życzenia ?bo jam mam swoje mało popularne ..to może na końcu :roll:
zle zrobiłem że sobie wróżyłem w prima aprilis.. a potem miałem sen ..gęsty , czarny , wszeogarniający dym..
jak nic Szamana w świat jadę szukać..to już nie są żarty


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 04.04.2015

https://youtu.be/jqZnGQLrffk

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jqZnGQLrffk&feature=youtu.be[/youtube]

Historia Świąt Wielkanocnych opowiadana przez dzieci..
,które mówią że Wielkanoc jest wtedy kiedy Jezus przyszedł do nas z powrotem , wszyscy ludzie kochają Boga i chcą być blisko niego.
uzdrawiał niewidomych ,zamienił wodę w wino,powiedział wszystkim jaki jest sposób i droga by być blisko Boga.
Poprzez to że dbał o ludzi wielu go nie lubiło, chcieli aresztować Jezusa.
Jezus wiedział o tym i udał się do Jerozolimy, przygotował specjalną kolację i dzielił się ze swoimi przyjaciółmi żywnością, jedli ,pili , śpiewali..
i w tym momencie Jezus uczył ich czegoś bardzo ważnego --że musimy kochać innych tak jak on nas kocha..
po kolacji z kilkoma przyjaciómi poszedł się modlić , oni zasnęli ,Jezus ich budził mówiąc że to bardzo ważne by się modlili.
oni się nie obudzili , a Jezusa w trakcie modlitwy aresztowano , przybyli z biczem /batem/..i teraz w piątek on niesie krzyż , bardzo cieżki ..to jest bardzo trudne dzwigać ..ludzie krzyczą ..jeżeli jesteś Bogiem zejdz do nas ..on cierpiał w milczeniu..to jest bardzo smutne..Jezus zmarł..wszystko stało sie czarne , bardzo ciemne ,chmury płakały na niebie ..
przyjaciele Jezusa zostali sami ,jakby wszyscy mieli sen, co się skończył..
w niedzielę 3 przyjaciol Jezusa poszło do groty , byli smutni..ale usłyszeli nie bójcie się Jezusa nie ma , wszyscy ci co nie kochali Jezusa mieli zrozumić że jest Bogiem..
historia miłosci do naszego Boga ,który dal syna Jezusa ,on cie kocha , kocha mame, tate , obiecał że pewnego dnia powróci..
tak opowiadają dzieci Smile


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 04.04.2015

WESOŁYCH ŚWIĄT SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA heart


[youtube]https://www.youtube.com/watch?t=41&v=nDefnGmFNgY[/youtube]


Re: Wróżbita Rodin II - Hera - 05.04.2015

.Pogodnych świat. Smile

[Obrazek: file.php?id=1855]



Re: Wróżbita Rodin II - szamka - 05.04.2015

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSmy1Zk6SvWfi5TaTVRG8l...xttx0QYN0v]



Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 06.04.2015

ostatni dzień życia?
https://youtu.be/BCiF5MxTpl8

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BCiF5MxTpl8&feature=youtu.be[/youtube]


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 07.04.2015

damy i gentlemany co robita? :i4ban:
nasz Mag ,nasz lekarz dusz pewnie dzisiaj przybędzie..ostatnio ratował pewnego Pana ...pewnie dobrze ..
Powiem wam,że długo pracowałem na telefonie zaufania i też mam swojego czuja do ludzi mówiąc kolokwialnie..
każdy alkoholik w sumie mówi to samo ,że kocha...że kochał jak nikt na świecie...że został skrzywdzony...zostawiony...nie będę wyliczał co mówią ,a co robią bo zajęłoby mi to całe godziny a chcę jeszcze coś innego napisać o związku..
czy widzieliście kobietę czy mężczyznę/kobiety też piją aczkolwiek rzadziej/która zostawia partnera przez którego jest uwielbiana , czuje się kochana i ma fajne życie...
..trele morele ...gość żyje iluzjami i zaprzeczeniami a nie obiektywną rzeczywistością i dodawanie mu animuszu, że ta kobieta nie miała mu nic do zaoferowania, a od następnej dostanie to kolejna iluzja do kompletu...
tak słucham jak do Maga dzwonicie i pytacie ..kiedy poznam docelowego?
nigdy jeszcze nie slyszalem pytania..kiedy się zakocham...zakocham z wzajemnością..bo dopiero na zakochaniu można budować coś dalej..
zapytasz skrzacie czym różni się zakochanie od zauroczenia ...poproszę o wypowiedz co o tym myślicie..
np.facet zauroczony :lol: bedzie siedział300km dalej i wymyslał wszelkie zajętości świata i wpadnie jak mu będzie bardzo doskwierał brak seksu..
zakochany mężczyzna czy kobieta będzie cie szukał w codzienności , chce się wracać do drugiego , wzajemne zatroskanie jest na każdym kroku
/no nie nachalność jak np król Julian i Mort humorystycznie/jesli facet nie oddzwania 3 tyg i ktoś mi mowi, że sobie coś układa to ja mówię ..trele morele.
spoiwem ludzi jest miłość i przyjazń na codzień wyrażana poprzez serdeczność,łagodność, szacunek i to nie może być teoria i słowa ale rzeczywiste zachowania...
ciche dni i strusia polityka/ to z szefem może być/ , ale n z partnerem czy partnerką nigdy..
Zadne argumenty o hormonach mnie nie przekonają, nie ma siły ...nie wierzę że jeśli kogoś kochamy nie mamy ochoty ciągle na różne formy bliskości..nie wierzę...
sex przynosi spełnienie ludziom którzy darzą się uczuciem bez względu na wiek ..
oczywiście jeśli jest to stricte zauroczenie fizycznością i oczekiwanie na wieczne motylki w brzuchu konńczy się jak u kaza....ale to nie jest miłość :03777:

ja to chyba już pisałem ileś tam postów wstecz o związkach