Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 19.01.2015

:roll: albo masz wąską optykę albo czytasz i rozumiesz po swojemu.Post nie jest o gaciach i o psie, ale o Rodinie i jego widzeniu innych,
Jesteś na forum pół roku a ja 5 lat,co możesz wiedzieć gdzie , co, kiedy pisałem, a pisałem i piszę w wielu miejscach..
Szydzi to sobie Rodin ze mnie i nie tylko, :zalamany: bo nie odpisuje na smsy prywatne.
Upokorzył wszystkich tych co czekali i chcieli porozwiązywać sobie wiele spraw dzięki tarotowi bezbłędnie odczytanemu, ale po 4 miesiącach stracili nadzieję..
Nie jestem wazeliniarzem ,pisałem co czułem , a teraz tak czuję i też piszę,
jak myslisz ,że czerpię z tego co piszę satysfakcję, to oświadczam nie czerpię,
jest mi zwyczajnie przykro ,że człowiek na którego długo i cierpliwie czekałem tak mnie potraktował :roll:


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Elżbieta - 19.01.2015

Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na smsy czy nawet wróżyć, jeśli to robi za darmo, z dobrego serca.Ma prawo wyboru.


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - vanilla - 19.01.2015

Wizja.terść pytania na 7175 i odpowiedz jest na wizji :wink:


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 19.01.2015

każdy kto podaje numer 73550 ,za który opłata wynosi prawie 4 złote i nie odpowiada lekceważy czlowieka pomijając, że wysłanie kilku smsów w tyg,po miesiącu daje też stracone pieniądze,
To jest ta granica,której nie powinien przekraczać człowiek na oczekiwanym poziomie ,
odezwałaś się na wątku..... chociaż przez 2 minione lata nic tu nie napisałaś ,sama sobie świadectwo wystawiasz pustą wazeliną.
JESTEM ZWYCZAJNIE UCZCIWY i honorowy.Nie potrafiłbym spokojnie zasnąć mając świadomośc, że kogoś roluję, że nie dopełniłem czegoś do czego się zobowiązałem...Ale do tego trzeba mieć sumienie, wrażliwośc, empatię... A sumienie nie każdy ma,łatwiej jest udawać , odsuwać od siebie i nie reagować na fakty , strusia polityka i mistyfikacja jest wszechobecna.
I nie potrafię pieprzyć mnanipulancko, że coś robię jak nie robię :asskick: :asskick:


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - vanilla - 20.01.2015

Dilek nie lepiej zamiast wysyłać kilka smsów zadzwonić po programie i porozmawać,sms ten na wizje kosztuje ok.1zł + vat i jak wysyłałam zawsze dostawał sie na wizje :wink:


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 20.01.2015

:03777: ale się tu tłok zrobił :roll: po kilku latach :037:
nie będę dzwonił bo przyzwyczajony jestem pisać to po pierwsze ,
mam już wróżbę od Camoin , po urodzinach czeka mnie odrodzenie , koło fortuny się obraca na koniec mojego życia.
mam swoją księgę wszechodpowiedzi i swój honor też mam i już NIGDY O NIC nie zapytam się Waszego Maga,ani wprost ani incognito..
Ja już nie mam swojego Maga.
W księdze wszechodpowiedzi pisze, że wszystkie mądre , asertywne istoty o godz 20 tej oglądają i słuchają LEMURA Z MADAGASKARU. :kawa: , lemurowi nie chodzi, żeby poprawić swoje samopoczucie ,ale twoje....


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 20.01.2015

Swoją drogą ciekawe co piszesz Vanilia , starałem się pilnie słuchać i nigdy nie słyszałem by Pan Rodin odpowiadał VANILII :| CHYBA ŻE jesteś, Grażyna , Ewa ,Danusia,
na wizję wysłane np. 4 smsy , każdy z innym pytaniem ,a odpowiedz tylko na jeden sms..i to nie zawsze..
a więc rozstrzygnij w swoim sumieniu czy piszesz prawdę,
tak już jest, że wszechswiat wynagradza negatywnie kłamcom, obłudnikom, wyzyskiwaczom emocjonalnym i materialnym, stronniczym lizusom i wymieniać by długo..
a ja muszę iść ..bo jako sprzedawca swoich umiejętności muszę się wywiązać wobec tych co mi zapłacili w dobrej wierze ..


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - vanilla - 20.01.2015

Diluś chciałam pomóc,nie uważasz chyba że podpisuje swoje smsy do Rodina nikiem z forum bo mnie naprawdę rozbawiłeś yahoo,a tak w ogole to mam wyje.... na to co ty uważasz :lol:


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 21.01.2015

a jakim?po co mieć pełno nickow, ja mam taki sam od początku prawie 6 lat i na wszystkich wątkach..
nie wiem co tzn. wyje? słaby jestem w krzyżówkach :roll: potrzebuję erraty..
piję kwitnącą herbatę z amarantusem i sobie słucham fajnej piosenki powoli upychając jedwabne gacie do walizki
pies na szkołę prztrwania pojedzie a ja tam gdzie się czuję dobrze..czyli...I muvrini imagina corsicahttp://youtu.be/Gvkcp0GDkwQ


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Hera - 21.01.2015

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Gvkcp0GDkwQ&feature=youtu.be[/youtube]

Przyjemna muzyczka. Za to rozmowa robi się mniej przyjemna.
Nie jestem adwokatem Rodina ani jego wrogiem. Nie mniej uważam, że ma prawo wybierać sposób w jaki prowadzi program i komu odpowiadać.
Nie rozumiem ludzi, którzy lubią krytykować coś, czego sami nigdy nie będą w stanie zrobić, zorganizować.