Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 09.12.2014

:roll: dla wszystkich co nie dostaną odpowiedzi od Maga na smsa mam extra przepis :lol: :lol: pełno orzechów ziemnych wrzucić do maszyny i mielić ostro na gładką masę , można dołożyc miodku-- ile dusza zapragnie i takie masło orzechowe zajadajcie z czym chcecie, tostami, herbatnikami albo łychą samo ..mniammmmmmmmmmmm
i nie kupujcie masła orzechowego sami róbcie :lol: 4 minuty..
Odchodze na forum Camoin..lepej dla mnie pisać po francusku...
Mag mówil, że osoby nie mające dzieci są egoistami.To bzdura..Już dawno zrobiłem testament na dwa młode słonie, pomagałem dzieciom z domu dziecka poprzez to, że moja firma bezpłatnie ich edukowała w pewnej dziedzinie.
i Mag mówil ,że niby każdy ma swoją przeszłość, ale zaczynamy razem od zera się z kimś kojarząc..
niczego nie można zacząć od zera, i niestety trzeba drugiego człowieka przeprowadzić przez swoją przeszłość bo ona często znacząco rzutuje na terazniejszosc, chociażby różne zobowiązania ,dzieci..
szukanie księcia w świecie , który nie jest bajką to błąd ale bycie z kimś , kto nie pasuje mentalnie , intelektualnie i finansowo to zrobienie sobie krzywdy i klecenie na siłę ukladu , który jest dysfunkcyjny na codzień...
wczoraj pewien dziadek opowiadał mi, że taka i taka babcia go nie chce i mówi tak ..babcia ma do 60 tki ja 65 a ona szuka wyksztalcenia ..i mówi ...powiedz panie dilus po co w tym wieku komu wyksztalcenie...a ja mu mówię że własnie po to że jakby miał to by rozumiał i nie pytał o sprawy oczywiste :lol: bo ty dziadku masz inną optykę patrzenia na wszystko, wstajesz z innego łożka i kompletnie nie pasujesz ...i w każdym wieku ludzie muszą się dopasować albo się zamęczą, rozstaną..,albo pobiją :lol:
Fajnie się mówi o innych będąc na maxa wyretuszowanym wewnętrznie i zewnętrznie, dlatego miejcie dystans do tego co słuchacie.Slowa, słowa słowa..często za którymi kryje się dokładnie NIC.....
Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono i to jest naga prawda..i sprawdzajcie ludzi , by nie tracic czasu na bezwartosciowych..jeśli życie nie przynosi szybko takich sytuacji to sfingujcie w ramach testu...papatki dla wszystkich Skrzatów :0vishenka:


Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - bloolagun - 14.12.2014

Panu Dilusiowi Rodin naprawdę powiedział, że jest bezrobotny i nie ma pieniędzy? i nie dał szans, że sytuacja w najbliższym czasie się poprawi? Niektórzy piszą do Maga smsy, a on szuka tak długo, dopóki nie znajdzie jakiejś fajnej drogi życiowej delikwenta. Mnie osobiście Mag odpowiedział na wizji, ale też nie znalazł jakiejś świetlanej przyszłości, "choć bardzo chciał "( tak się wyraził). Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnych przygotowań do Świąt :n16:


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 01.01.2015

:kawaa: wstawać pijaki.............. w Wielkiej Księdze Faktów i Fantazji napisano,że Waszego Maga nie ma 2 tygodnie , a jak wróci na kolejne 2 tyg to będzie wróżył P.Danusi, P.Grażynie i P.Ewie i znowu go wkrótce nie będzie, a wy sobie możecie wróżyć z fusów, oglądać plansze sysmarca i słuchać ewentualnie zdartej płyty.I :mrgreen: i nie liczcie na to ,że capnie go sumienie....
swoją drogą Maciej pofatygował się w Swięta.dla swoich zwolenników...
jesli nie chcecie uprawiać striptizu duchowego zapraszam na moją infolinię, i nie będą to chwile wypełnione pozorami i pustymi morałami , że moje życie jest pełniejsze , bogatsze , piękniejsze i wasze też takie może być..umawiam mailowo..
ludzie dla kasy robią więcej niż się da ..właśnie czytam o wybranym przez naród , co studiował w seminarium , wspaniała rodzina , dziecko i oskarżony przez ladacznicę o skąpstwo 200zł....
i żadnej reklamy nie uprawiam Nut, jak się zdołasz umówić z Camoin na indywidualną wróżbę to ci opłacę...on nie oferuje indywidualnych wróżb.


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 01.01.2015

Smile Wszystkim dobrym ludziom bym życzył dobrych myśli Smile
bo dobre myśli są światłem życia,
a złe myśli to indywidualnie wybudowane węwnetrzne więzienie i w takim więzieniu wszystko zgasi zwątpienie - i marzenie i działanie,każdą dobrą, kreatywną aktywność,
nigdy nie zagóści spokój i ukojenie bo nie sposób odnalezć zródła pogody wsród własnych przerażeń i w towarzystwie lęku czyli kamiennego wartownika który przygniata bezsilnością ,niemocą ,poczuciem bezsensu,pustki, nieprzydatnością.


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 04.01.2015

:zdziwko: te trudne karty na zdrowie co Wasz Mag postawił to na beaglu się sprawdziły,
ucho ma chore, czapkę mu kupiłem wiązaną pod brodą i cały czas łapą czochra po łbie ,już całą zmechacił pazurami :zdziwko:, w nocy nie śpi tylko cały czas lata i kurz wznieca.. co robić, co robić..
kiełbasę zwyczajną extra mu grilluję i muszę jutro zamknąć dilolandię z powodu choroby beagla, już mu wpuszczałem do ucha ludzkie krople to tak trzepał glową ,,że wszystko wytrzepał :zdziwko: , nie muszę dodawać że sam miałem nałożone wielkie okulary , żeby mnie nie oprychał.....
może jest na forum jakiś weterynarz , byle dobry bo sytuacja się komplikuje , jak mu jeszcze psią żonę kupię to z dwoma beaglami mogę nie podołać :roll:


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 06.01.2015

Ludzie zdroworozsądkowi to tępaki tak powiedział Wasz Mag no no.. :03777: nie żebym się poczuł osobiście urażony,
jako doktor skłaniam się ku konkluzji.... że zrozumieć wszystko to wybaczyć :03777:
Kochać siebie to przede wszystkim nie spełniać cudzych pragnień
..oczywiście z wyjątkiem zwierzaków.
Aktualnie spełniam pragnienia beagla przez kilka dni zamiast pracować, czego nie pojmuje moje otoczenie .
Kochać siebie to zrobić kandydatowi na obiekt przyjemności erotycznych badania /HCV I HIV/i poczekać ze 2 miesiące i nici z kompromisu, bywa że zaufanie kosztuje wszystko,
Zdrowy rozsądek nie wyklucza wielkiego, szczerego serca i wysokiego poziomu człowieczeństwa we wszelakich relacjach międzyludzkich :03777:


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Elżbieta - 06.01.2015

Cytat:Zdrowy rozsądek nie wyklucza wielkiego, szczerego serca i wysokiego poziomu człowieczeństwa we wszelakich relacjach międzyludzkich :03777:


:0vishenka: kradne i wpisuje jako cytat w sygnaturze


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 10.01.2015

Wczoraj trochę słuchałem Waszego Maga i dzisiaj absolutnie się biednym obudziłem..... Tongue :zdziwko:
podłączony wszystkimi receptorami do otaczającej rzeczywistości zobaczyłem przed oczyma film indywidualnej grozy..
że mogę w nocy utopić się we własnym łóżku wodnym na które notabene dlugo pracowałem :roll:
następnie siadając na podgrzewaną, myjącą deskę sedesową mogę ulec porażeniu prądem, więc może lepszy bylby papier toaletowy ..albo nawet nic..
..dalej widziałem jak mojego beagla ktoś kradnie/przez to nie zostawiam go w ogrodzie ..2 patole kosztowal i papiery ma o szlachetnym urodzeniu, ponadto zadbałem by rozumiał język francuski i polskiego nie zna ..jak wolasz chodz tu ..to siada i się patrzy..a poza tym drogi mojemu sercu...
dalej widziałem różne smakołyki i mój rozsądek..smutny rozsądek nakazujący jeść proso , ryby i warzywa i tylko raz dziennie..żeby się zmieścic w buciki..
dalej film się robił coraz bardziej tragikomiczny ..widziałem wszystkich co mnie pytają jak sobie dasz rady..no bo pewnie nie pytali szczerze /podejrzliwość/i po co mi ciągle nowe ciuchy i buciki..
no bo żeby czuć powiew wolności ,rozwijać nieograniczoną kreatywność nie mogę chodzić w starych szmatach z ubiegłego sezonu...
pracować..pracować..po to żeby kupować..płacić kredyty i ciągle ciułać na nowe buciki...absurdalne....żalosne życie biednego człowieka :roll: :zdziwko:


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Dilek - 17.01.2015

:mrgreen: nie płakać tu i ówdzie , po internecie to na nic Wasz Mag wpada powróżyć Danusi, Grażynie,Ewie no i takiej Pani co to od kilku lat ma ten sam problem.. sporadycznie spotykany chłop dwa lata temu jej wyznał miłość jeszcze się waha , a ona się boi... czmyhnie czy nie :0fool: i co tydzień dzwoni..co słuchałem w celach szkoleniowych ale nie będę bo mi się w głowie poważnie miesza od tych idiotyzmów... kobito brak ci zdrowego rozsądku ..środek przeczyszzczający dla gościa i pod drzwiami lazienki zadawaj pytania --tylko w takich okolicznościach dowiesz się jak wygląda naga prawda :03777:
.. :037: takie miałem koszmary po tych gadkach o stworku poobijanym..o
samotnym co sobie nakupował różnych bibelotów, pocieszyl się chwilę,że nie wiedziałem czy zrywać jedwabne gacie i zakładać chinskie? f542b21fe6a35 że siedzę cały w pretensjach ,i to ,że nie dostałem odpowiedzi na opłacone smsy, to powinienem siedzieć cicho, nie oceniać broń boże... albo dziękować ,że ktoś sobie ze mnie kpi,a raczej coś komu się tylko wydaje, że jest ktoś :037:
JAK CHCECIE sobie Maga znalezc to powiem patrząc do Wielkiej Księgi Pytań i Wszechodpowiedzi--szukajcie w CHełmie :lol: od dworca PKS JUŻ BLIZIUTKO, rzut beretem...albo możecie zadzwonić na nr co się zaczyna 82564......
dokładnie to móglbym podać ..ale za tyle euro żeby sobie kupić więcej jedwabnych gaci, koszulek, żakietów..kocham jedwab.. :0girl_cray2: i dla beagla kabanosy ..po co ma jeść zwyczajną extra..może po niej zachorował psychicznie..żzera swoje lożko co miesiąc..cierpi na autodestrukcję :roll: co mu się poglębia nocnym bieganiem w kólko :placze:
no to czekam na propozycję, drogi jestem, ale wielki skrzat co na dodatek jest doktorem nauk zdroworozsądkowych cenić się musi Amen.


Re: Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Hera - 19.01.2015

Dilek ja Cię nie poznaję. Z Twojego uwielbienia Rodina zostało tylko szyderstwo i opowieści o psie, a teraz doszły opowieści o Twoich jedwabnych gaciach Tongue