Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Rodin powrócił - Dilek - 05.11.2014

REKLAMACJE pisze... że niby dlaczego JA SAM tu pisze :0fool:
wylądowałem wieczorkiem z beaglem w pierogarni, żeby sobie naprawić-- magią smaku-- zszargane samopoczucie :roll:pierogarnia---zamiast łykać np. chemiczny koncentrat ładu tego świata
otóż poszłem dzisiaj do urzędu burmistrza i taki pan z ochrony mówi ,że pies nie ma kagańca i nie może wejść. Zostawię beagla, żeby mi ktoś go ukradł..niedoczekanie..o :diablo:
Postanowiłem z nim porozmawiać profesjonalnie i zapytałem grzecznie co dziś łykał :037: no bo to beagel przecież a ten swoje ..no to mu mówię .,sam sobie kup kaganiec :roll:
a on że nie pójdziemy dalej, a ja się go pytam czy kiedyś widział w urzędzie księdza w koloratce i krótkich spodenkach?mówi że nie widział..noo ale dlaczego?dociekałem, a on mówi że to nie wypada ..
a wypada beaglowi kaganiec zakładać i narażać go na totalną śmieszność i psie upokorzenie :roll:
czy ktoś widział beagla w kagańcu? :0fool:
może przyjdzie tu jakiś MIŁY SKRZAT :0vishenka: i ............................ja bym chętnie pogadał o pokonaniu karmy i o tym jak trudno postawić takiej osobie karty bo przeszłość często jest czytana jako terazniejszość.m.in...


Re: Rodin powrócił - bloolagun - 09.11.2014

Dlaczego Ty Diluś masz takie zszargane samopoczucie? Jesteś doktorem, czeka Cię habilitacja, potem profesura, kariera nabiera rozpędu.. Dlaczego wmawiasz sobie jakąś karmę? Na pewno świetny z Ciebie mężczyzna..
Wyprostuj plecy, spójrz do lustra i pomyśl sobie, że świat należy do Ciebie :n16: :i4ban:
W poniedziałek rano napij się pysznej kawy :kawaa: i zacznij fajny tydzień.
I więcej tu nie marudź :wink:


Re: Rodin powrócił - Vivien - 10.11.2014

Cytat:I więcej tu nie marudź :wink:

Nam Diluś nie przeszkadza. Jest sympatyczny i nikomu nie szkodzi. Nie rozumiem uwagi. Marudź sobie Diluś ile dusza zapragnie. Masz swoje zasłużone miejsce na tym forum.
Szanowna Administracjo, postuluję przyznać Dilusiowi rangę Dobrego Duszka Forum. heart -


Re: Rodin powrócił - Elżbieta - 13.11.2014

<!-- m --><a class="postlink" target="_blank" href="http://www.rodin.pl/">http://www.rodin.pl/</a><!-- m --> obecnie jest program Cool


Re: Rodin powrócił - Dilek - 13.11.2014

...no właśnie Skrzaty mnie kochają i przyszłem dać poradę darmową, chociaż nie udzielam gratis, bo mam nowe wydatki ... beagla prowadzam do psiego psychologa/nocami wybambusza kosz, wskakuje na krzesło i pożera moje przygotowane śniadanie ze stołu ,idąc ulicą zapiera się dupskiem w chodnik na siedząco przed cukiernią gdzie czasem chodzimy na mufiny..przyjazni sie z kotami i wynosi do ogrodu moje różne częsci garderoby ,zajmuje mój fotel , jak mnie nie ma w domu to pakuje się do łóżka wodnego :placze: ...diagnoza psiego psych jest taka, że zamiast rozumnej akceptacji obdarzyłem go bezkrytyczną miłością i stąd problemy :roll: i na dodatek nie zna polskiego ..wyobrażacie sobie jak się nachylam nad beaglem na spacerze i tłumaczę mu po francusku :lol: gapią się na mnie jak na świra :lol:
i nie zacznie jeśc dopóki mu nie powiem --bon appétit..
habilitacja :lol: itd po co :roll: jestem starszy od Maga 4 lata :03777: dzieciaki ....
człowiek jest ograniczony przez jedno życie , zastanówcie się... ile żołądek i mózg na raz potrafi przetrawić? co oznacza że zbyt wiele przyjemności na raz spowodować może wymioty , zawał , wylew..
znam takiego człowieka ,którego majatek to setki milionów euro, pracował na full, doskonale wykształcony,uprawiał sport, jadał doskonale , pił sporo wina , wiele podróżował ..i nagle dostał wylew w wieku 47 lat , stracił mowę..
faktycznie ma doskonałą opiekę ,ale sam musi walczyć ,zaczynając od początku np. uczyć się mówić ..
to nie jest dobrze żyć na codzień tak wyczerpująco intensywnie na wielu płaszczyznach--jakbyśmy mieli gen nieśmiertelności Smile
To mam taką poradę , dla czujących się podle , smutno, żle sypiających, pełnych negatywnych emocj.itd itp ,
zalecenie pierwsze SŁUCHAĆ MAGA I TO UWAŻNIE , ponadto kupcie sobie magnez i magnolię, Zalecam zażywanie magnolii. To preparat , który naprawdę pomaga , trzeba szukać preparatów także poza Polską, dzisiaj nie stanowi problemu zakup NOW lub SWANSONA w Usa,UK czy innych producentów.
Naprawdę wiele osób dziękuje mi za poradzenie tej magnolii /np.relora/ chociaż nie jestem medykiem czy zielarzem...2x dziennie, w Polsce jest w sklepie zielarskim wersja magnolii.....można próbować...
no to chyba ja zrobiłem złe miejsce dla piesa w swojej przestrzeni życiowej ....taka mnie dopadła konstatacja po Magowej audycji, i zły jestem miał pokazać stronę z psami tej Pani Ewy i zapomniał :roll:


Re: Rodin powrócił - Elżbieta - 13.11.2014

Diluś, wyciąg z magnolii (relora) jest na stres.
A piesa daj mnie, ja mam rękę do piesów. Moje kundle zawsze były super mądre a przygarniałam dzikusów z ulicy.


Re: Rodin powrócił - Gargamel - 18.11.2014

Dilus zabłąkał się czy zagłodził.


Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - bloolagun - 18.11.2014

Napiszcie ile Mag ma lat?
Doktor Diluś wie.. Proszę napisać.


Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - Monblu - 18.11.2014

a co to za niedyskretne pytanie, jakby to miało znaczenie ile ma lat
każdy ma tyle, na ile się czuje


Wróżbita Rodin II & Rodin powrócił - oneginka - 18.11.2014

Witam wszystkich. Jestem świeżakiem na forum, to mój pierwszy post. Chciałabym zapytać oglądających programy Rodina, co się z nimi w tej chwili dzieje, bo niedawno trafiłam na info, że można go oglądać w necie, wchodzę na te strony, ale żadna z nich nie działa. Czy to ja mam jakiś problem techniczny z odtwarzaniem, czy programów nie ma ? Z góry dzięki za podpowiedź.