Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Rodin powrócił - Dilek - 04.10.2014

Wczoraj to dzwoniące Panie weszły z Magiem w wymianę myśli na temat obiadów, kto komu...i jak żona jest chwilowo daleko... to kto ugotuje... i takie tam podone...
Jak żona jest daleko/zakładam ze chwilowo/to się idzie do sklepu,nie do sex shopu ,albo nie tylko :wink: a więc do dobrego elektrycznego albo wyguglować sobie jedno słowo ---multicooker... i kupić, ale taki powyżej 500 zł bo od szajsu to będzie dymić pod czachą :roll: zamiast dymiącego obiadu,
no i taki multicooker ma 18 programow i opózniony start i Diluś sobie wrzuca do wew garnka z nieprzywiewrającą powłoką wszystko mieso, warzywka olej kokosowy /bezzapchowy nie uk/i nastawia na 14 godzinę np, multicooker się sam wlączy o 14 udusi i podtrzymuje ciepło.
Diluś sobie wraca i z beaglem od razu wcinają sobie ciepły obiadek.taki multicooker to dusi, piecze , gotuje zupę, piecze ciasto--wystarczy ze strony internetowej przepis wymieszać mąkę/np razową i orkiszową z olejem kokosowym /zamiast zabójczego trans masła/ tam z czyms, dodać różnych owoców... zamknąć klapę i już :lol:
I SZKODA że Mag nie czyta swojego wątku na takim wartościowym forum bo by się dowiedział to i owo.A :roll: mówi tylko facebook i facebook..o


Rodin powrócił - Mi-lka - 05.10.2014

Dilek Ty tutaj, miło Cię widzieć yahoo Nie ma to jak stara gwardia wierna Rodinkowi Cool Cool
Pozdrawiam Rodina, największego z Magów :0vishenka:


Rodin powrócił - malinowabiedronka - 05.10.2014

Można już dzwonić do Rodina na linie Smile telefon wyświetla się na stronie Smile


Rodin powrócił - Dilek - 06.10.2014

Nie dostałem ważnych odpowiedzi i musiałem radzić się Philippe Camoin z Marsylii za euro i teraz będziemy jeść z beaglem przez miesiąc same ziemniaki, a beagle umierają od ziemniaków. :placze: czekałem i się nie doczekałem,sumienie mam czyste.


Rodin powrócił - Elżbieta - 06.10.2014

dilek napisał(a):Nie dostałem ważnych odpowiedzi i musiałem radzić się Philippe Camoin z Marsylii za euro i teraz będziemy jeść z beaglem przez miesiąc same ziemniaki, a beagle umierają od ziemniaków. :placze: czekałem i się nie doczekałem,sumienie mam czyste.
:lol: dobrze Ci tak Diluś. Trzeba było wykazać się cierpliwością. :niegrzeczny:


Rodin powrócił - bloolagun - 19.10.2014

Kto panu Dilusiowi sprał pupe? :diablo:


Rodin powrócił - Dilek - 21.10.2014

:03777: no właśnie panu Dilusiowi, dr pewnych ciekawych nauk i wielkiemu skrzatowi :roll: .Nie słuchałem, bo pracowałem--- jak Mag opowiadał szczegółowo o matrixie ,
dla mnie matrix się skończy jak zrzeknę się polskiego obywatelstwa, nie chcę żyć w słabym państwie , które jest silne dla słabych.
Zauważyłem, że jest to rozwiązanie bardzo rzadko urzeczywistniane przez przeciętnych ludzi,
ale ja nie jestem przeciętny,chociażby dlatego, że nie używam papieru toaletowego/jak większość/, mieszkam z aniołami i beaglem/po tacie championie/ dla którego gotuję w cucerze,kolekcjonuję kolorowe buciki,śpię na łóżku wodnym,robię zakupy wyłącznie przez internet i nocą w innych krajach, u siebie chodzę tylko do rybnego i z beaglem do cukierni gdzie dostaje na papierowym talerzyku mufinę.... i nie czuję w tym żadnej mistyfikacji, a to że czasami fajnie kogoś świadomie wkręcę to mam doskonałą zabawę jakiś czas :lol:
Znam życie , na pierwsze studia poszłem bez butów i w zimę chodziłem w mokasynach i marynarce ,a jak robiłem studia za granicą przygotowując się do doktoratu posyłałem za granicę po 60 puszek rybnych z biedronki , przez rok jadłem tylko puszki i tak sobie zakwasiłem organizm,że do dzisiaj skutki odczuwam.Są miejsca gdzie utrzymanie jest b.drogie /mieszkanie , komunikacja/ i na żywność nie starczało..
Tak sobie zorganizowałem dilolandię jak chciałem ,a komentarze ucinam celną ripostą albo ignoruję.
Zmieńcie Dziewczyny :0vishenka: tytuł na--- Rodin powrócił..już pora....


Rodin powrócił - Elżbieta - 21.10.2014

Diluś Ty marudo, myślisz, że nie mam nic ciekawszego do roboty tylko co chwilę zmieniać nazwę tematu.


Re: Rodin powrócił - Vivien - 25.10.2014

Cytat:Zauważyłem, że jest to rozwiązanie bardzo rzadko urzeczywistniane przez przeciętnych ludzi,
ale ja nie jestem przeciętny,chociażby dlatego, że nie używam papieru toaletowego/jak większość/,

Że zapytam czego nieprzeciętny człowiek używa. :czeka:


Re: Rodin powrócił - Dilek - 25.10.2014

:03777: gdybyś Skrzacie czytała uważnie moje wypowiedzi to znałabyś odpowiedz bo już o tym pisałem :roll:
a więc się częściowo powtórzę...jak byłem za granicą na stażu ,tam chodziłem również do międzynarodowej szkoły językowej.Większość stanowiły Japonki, przemiłe kobiety, ciągle uśmiechnięte, żartujące , komplementujące, uczynne...ciągle mnie pozdrawiały i się kłaniały Big Grin ale do rzeczy .,właśnie one opowiedziały mnie o urządzeniu nazywającym się wachlet.
Jest to deska myjąca zakładana na sedes podłączona do prądu, nie świadczy w Azji o luksusie ,ale o dbaniu o higienę , jest bardzo powszechna wsród przeciętnie sytuowanych,
w Polsce dostępna /w cenie od 2tys do 8 i 10/, poczytaj sobie szczegóły wygoglowując produkt Smile
W piątek Maga nie było? Może pojechał do Nekropolis ,do Przodków,za parę dni Święto tych co odeszli do wieczności.
Ja nie lubię cmentarzy i blasku syczących świec na grobach, nie chodzę też na pogrzeby..tak już mam :roll: palę świece w domu w intencji zmarłych bliskich,wykorzystując fotografie.
Chyba pomyliłem strony na facebooku, co jest? :roll: ktoś zakłada Magowe strony?