Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Rodin powrócił - Hera - 14.09.2014

Rodin jak zwykle DE BEST :zabawa:


Rodin powrócił - Dilek - 15.09.2014

:03777: a numer smsa gdzie? :kawa: nie mogę dzwonić na wizję, bo jak przedstawię- dr diluś to wszyscy się będą śmiali , a Mag pierwszy :usmiech: i tak mi powróży żebym płakał :d329:


Rodin powrócił - bloolagun - 16.09.2014

Witam,
Czy możecie mi podpowiedzieć, jak obejrzeć program autorski wróżbity Rodina, np. z piątku 12.09.2014.?
Bo na stronie magiatv.pl nie ma na ten temat informacji :0dash2:


Rodin powrócił - Dilek - 16.09.2014

to co Mag puścił to teledysk przebudzonych mentalnie ,dziewczyna ,która śpiewa piosenkę ma na koszulce tekst--kocham złych chłopców---a moj beagle zobaczył ....krewniaka :wink:,a teraz słucha jak najęty, czekam na nr smsa :03777:


Rodin powrócił - Dilek - 16.09.2014

słuchaj się w soboty i niedziele wieczorami.Chcę smmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmssssssssssssssssssssssssssssssyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :czeka:


Rodin powrócił - Izka - 19.09.2014

Cieszę się z powrotu Rodina. Smuci mnie, że do tej pory nie dodzwoniłam się chociaż próbuję codziennie. Smsów chyba nie będzie a szkoda.


Rodin powrócił - Dilek - 20.09.2014

Smsy Magowe będą, takie zapotrzebowanie wysłałem do wszechświata
........... Czego was uczą w szkole, Hansie Thomasie? - spytał ojczulek.
- Siedzieć cicho - odparłem. - Ale to bardzo trudne, więc nauka trwa wiele lat.
Jostein Gaarder (z książki Przepowiednia Dżokera)
to cytat z lektury, którą polecam :kawa:


Rodin powrócił - Dilek - 28.09.2014

:03777: Ja to się delektuję Magowym powrotem i siedzę sobie z beaglem spokojnie na końcu kolejki.
Sama świadomość,że wrócił daje mi poczucie bezpieczeństwa,bo oznacza ,że będąc w trudnym lub niepewnym położeniu mogę sie poradzić i zaufać tej poradzie .I taką ofertę ma Mag dla wszystkich.
Aksamitny królik /właśnie czytam/ miał jedno największe pragnienie-- być PRAWDZIWYM.Dlatego chociaż spotkał wiele uroczych, pięknych zabawek to zaprzyjaznił się z zamszowym koniem , który był mądry i wiedział co oznacza być prawdziwym :roll: sami sobie idzcie do biblioteki, przeczytajcie ,i też swoim dzieciom albo wnukom Smile


Rodin powrócił - Dilek - 30.09.2014

Big Grin na koniec przyszłem- bo proza życia mnie zatrzymała, a tu taka budująca niespodzianka Big Grin SMSY ...słyszę i widzę numerki Big Grin tak sobie myślę :roll: jakbym wyslał 100 na wizję to myślicie, że Mag odpowie na wszystkie?zbyt tanio..może być taki nawał,że Mag nie poradzi..
tyle pytań mam bo czekałem na Maga 1 rok, 9 miesięcy i 21 dni :roll:
Ludki pisać, ale najpierw dla mnie miejsce zostawić--------------wizja na nr 7175---1zł +vat ,co za taniocha/ 100 wysłać mi pasuje/..............
rodin.i pytanie na nr 73550 za 3 zl +vat i 100% pewności /jak za dawnych czasów ,że odpisuje Mag a nie jakiś dyletant zwany asystentem co dorabia do wiktu studenckiego, jak to jest w tych innych telewizjach Smile


Rodin powrócił - Dilek - 03.10.2014

Panie Magu nie słuchaj muzyki ale odpisuj na smsy bo cały pakiet wysłałem i wcale mnie muzyka nie interesuje :roll: :roll: trzeba pracować na fullllllllllllllllllzbyt długo czekaliśmy :czeka: wiedziałem, że sie wszystko poblokuje ,a kto się dziwi że po 2 latach czekania cierpliwości mi brakuje to niech się dziwi..o :0dash2: