Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Re: Wróżbita Rodin III- "czas nie czeka na nikogo"...a ja cz - Dilek - 14.02.2014

Panie Magu masz Walentynkę..no nie za urodę..lustereczko powiedziało przecież ,że to Diluś najpiękniejszy na świecie :0girl_cray2:
Walentynkę masz za charyzmę, i bogaty umysł...
wracaj na linię smsową i telefoniczną, wszyscy Cię potrzebują,
piszą, proszą ,aż nie wytrzymają... i pod wodzą Dilusia............................................. :0girl_cray2:


Re: Wróżbita Rodin - czas nie czeka na nikogo...a ja cz - Dilek - 19.04.2014

a co tu niby tak pusto :roll: jutro zrobię tu wykład dla trolli, jako stary Odil.
Diluś niby stary a malutki :wink:
to jest tak bracia Skrzaty .. ktos mądry wymyślił, że każdy z nas ma, albo powinien mieć w sobie wewnętrzne dziecko. Ono tak naprawde nigdy nie dorośnie bo i tak ma być , to dziecko ma umrzec z nami .Iwłaśnie taki mały Diluś co siedzi w dużym Odilu tutaj pisze.. :lol: :lol:
Ktos mądry napisał , że dzieci wiedzą że jeśli czegoś pragną i oto poproszą ,to świat im to dostarczy..
nie ważne jak i przez kogo, wierzą że to przyjdzie ..wypatrują ..i ...przychodzi...i tak już nie raz miałem
przychodziło :zabawa:
Panie Magu nie żebym nie umiał do Ciebie trafić ale , właśnie mógłbym usłyszeć ,że teraz wróżysz innym, albo podjąłeś taką decyzję ,że nie wróżysz ,a ja nie jestem gotów znieść taką odpowiedz Cry i nigdy nie będę gotów :0dash2: nigdy :0dash2: nigdy :0dash2:
Dla Maga do posluchania Ktoś kogo lubi i lubi słuchać
http://youtu.be/DxNxHJsTmt8
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DxNxHJsTmt8&feature=youtu.be[/youtube]



Re: Wróżbita Rodin - czas nie czeka na nikogo...a ja cz - Dilek - 21.04.2014

Juz ja wiem trolle co wam chodzi po pustych glowach :diablo:
Było sobie starsze małżenstwo, ich życie płynęło bez wichrów i burz, żyli sobie we wzajemnym poszanowaniu i w zwrotnym sprzeżeniu w dawaniu i braniu co samo w sobie juz jest szcześliwą relacją w codziennenności , nie chorowali, a więc nie mieli traum cierpień psych.,fiz., szpitali, operacji, oczekiwania na wyniki /czasem tak się czeka jak na wyrok../mieli emerytury , wykształcili fajną córkę , miala pracę , była zdrowa ..,zamienili swoje mieszkanie na dwa małe/dla córki/..
Można powiedziec fajne spokojne zycie , a raczej cudowne spokojne szczęście ...
Ale ci ludzie zapragnęli domu z ogrodkiem , na który rzecz jasna nie mieli pieniedzy , bo kto da emerytom kredyt hipoteczny ..nikt.. swoje poprzednie większe mieszkanie zamienili na dwa ,by córka miala komfort w codzienności..
ale oni chcieli domku z ogrodkiem , a to pragnienie stało sie ich obsesją , nakupowali ksiażek o szczęściu , planowali, rysowali ciagle o tym domku rozmawiali, śnili o nim, z tym tematem na ustach sie budzili , czytali jak życ w szcześsiu i dobrobycie .udali się na warszty jak kierować wolą,
i rzeczywiście domek naprawdę zaistnial poza ich wyobrażeniem ..ale nie mieli na niego pieniędzy..
byli tak upojeni sukcesem, że wogóle nie mieli żadnych wątpliwości że pieniadze zdobędą , że stanie sie cud i dostaną np. spadek z Nigerii...
I dostali pieniądze ....ale z z towarzystwa ubezpieczeniowego za tragiczną śmierć jedynej córki..tak więc zdobyli wymarzony dom zapłaciwszy straszną cenę
za co?ano za to że siłą wyrwali Losowi szczęście,zmusili szczęście do posłuszeństwa i ten wyrwany nadmiar zostal zrekompensowany przez nieszczęscie bo tak własnie działa prawo kompensacji .








to nie koniec jeszcze :roll: przerwa na Trolli słabe głowy była wskazana .To wam chodzi po głowach ,
że Rodin jest Magiem, i nie mógł zdobyć walizeczki pełnej euro na uratowanie telewizji?Otóż mógł ,a nie zrobił tego właśnie dlatego , że jest Wielkim Magiem.
Potęga ducha nie ma granic, a wola jest wszechmocna .Czy można zmusić szczęście do posłuszestwa ?Można ,ale nie bezkarnie ,bo szczęście nie może zostać zdobyte siłą .
Sa prawa świata niewidzialnego i niematerialnego ,nadzwyczaj surowe /tak samo surowe dla ksiecia, maga jak i emeryta z dalekiej wioski../
Pogwałcenie tych praw powoduje odwet ze strony wszechświata .Sforsowanie siłą szczęscia uruchamia mechanizm kompensacji ,przed którym NIKT nie umknie ,
trzeba zapłacić za przekroczenie granicy i z wymuszonego szczęścia rodzi się nieszczęście ,ciężar pokutnej ofiary.
Właśnie dlatego Wielki Mag nie poszedł dalej rozpierany przez wolę mocy ,chociaż doskonale wtajemniczony w technikę materializacji wie doskonale jak skłonić pragnienie do urzeczywistnienia i zafundować sobie upajające wrażenie władzy nad losem,
świadomie nie sforsowal swojego losu i nie wykorzystał przesadnie swojego kapitału szczęscia.
Budda stwierdza,że istoty sa spadkobiercami własnych czynów .Zaś czyn dokonuje rozdzialu istot.
Jeśli uzyskamy na drodze gwałtu ,przez przymuszenie własnego szczęścia -większą część szcęścia niż się nam należy ,uruchomimy straszny mechanizm kompensacji , ktorego zadaniem jest przywrócenie porzadku ustalonego w planie stworzenia.


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 27.05.2014

:basebal: ktoś mi ukradł wszystkie podziękowania------------- miałem 25-------------- a mam dwa :2pistolety:
vod.pl/rude-tube szalone koty,144671,whtml odcinek 38


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 28.05.2014

Gdybym Ci nie dziękowała za każdy post, prawdopodobnie nie miałbyś wcale. Ja miałam praktycznie tyle co liczba postów - zobacz ile mam obecnie i jakoś mi niczego na ujmie w honorze nie ubyło z tego powodu.

Była redukcja podziękowań. Wszyscy zaczynamy od początku.Nie rób rabanu o mało istotne sprawy.


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 29.05.2014

redukcja podziękowań...trzeba mieć glowę żeby to wymyślić ...jeszcze raban o mało istotne sprawy :lol: wszystim od braku Maga spokoju ducha już brakuje :niegrzeczny:


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 29.05.2014

Ano trzeba mieć głowę na karku, to fakt.
Jak czegoś nie rozumiesz - POMYŚL zanim kogoś bezpodstawnie obrazisz.Albo grzecznie zapytaj, wtedy możesz liczyć na równie grzeczną i wyczerpującą odpowiedź.


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 03.07.2014

:0vishenka: nie obrażam Skrzatów -Bratów i Magowych Przyjaciół ,a jak miałem 25 podziekowań to nie chce mieć 2 :usmiech:


Re: Wróżbita Rodin - czas nie czeka na nikogo..a ja czekam - Dilek - 03.07.2014

Panie Magu gdy Cie brak :placze: to świat jest jak pusta talia bez kart,
nie musisz wracać dla całego świata, wróć dla nas i WRÓŻ..WRÓŻ..WRÓŻ.........bo :0girl_cray2:


Re: Wróżbita Rodin II - Ankol18 - 03.07.2014

Oj dilek, każdego szkoda :buziak:
Nazbierasz jeszcze podziękowań, nic się nie bój :wink: