Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżbita Rodin - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżbita Rodin (/showthread.php?tid=694)



Wróżbita Rodin - Arika - 31.12.2009

[Obrazek: 70186965_2374016449352859_49281773524012...e=617F6494]


Ale spojrzenie Confusedhock: Już zapomniałam jak wygląda wróżbita Rodin Smile
No to oby w 2010 wrzucił tutaj swoje słowa :!: Fajnego Sylwestra życzę  Wink


Re: Wróżbita Rodin II - Igraszka - 31.12.2009

Arika napisał(a):Ale spojrzenie Confusedhock: .Już zapomniałam jak wygląda wróżbita Rodin Smile
Ja tam nie zapomnę. Podczas jego programów latałam jak szalona z aparatem robiąc zdjęcia i filmiki. Przynajmniej teraz mam pamiątkę po moim ulubionym wróżbicie Wink
Wszystkim życzę przyjemnego Sylwestra i aby ten rok był lepszy od wszystkich pozostałych.


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 31.12.2009

WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ ŻYCZĘ I NA NOWY ROK SAMYCH DOBRYCH DNI.


Re: Wróżbita Rodin II - Elżbieta - 01.01.2010

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TEN NOWY 2010 ROK


Sobie i fankom życzę żeby w końcu pojawił się Pan TU,na swojej stronce.


Re: Wróżbita Rodin II - Guest - 01.01.2010



Gi: - Agacior - jak jeszcze raz wkleisz taką wielką krowę, toooo... no!


Re: Wróżbita Rodin II - Gina - 01.01.2010

iloczku - znalazlam tę kartę w końcu Smile


Andrzej - dawaj na Forum w podskokach - nie daj sie prosić!!! Big Grin
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 13.01.2010

:| Wielki Mag czesto mowil ze dobrobyt mozemy osiagnac przybierajac W DUCHU wlasciwa POSTAWE , CZYLI BYC PRZESWIADCZONYM w duchu o zamoznosci.
Mag mowil , ze pieniedzy nie zdobywa sie ciezka praca fizyczna w pocie czola lecz poprzez mysli i wyobrazenia konotowane w podswiadomosci ,dobrostan jest skutkiem wewnetrznego przekonania .
Podswiadomosc jest bankiem i wplacaj na to konto w podswiadomosci mysli wyobrazenia -----------jakie mysli i wyobrazenia wplacisz na konto to bogactwo i nedze otrzymasz w rzeczywistosci .
Pamietajmy ze urzeczywistniaja sie tylko wpojone podswiadomosci prawdziwe mysli , a nie takie w ktore nic a nic nie wierzysz i w glebi duszy sie oklamujesz. :|


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 14.01.2010

Smile oczywiscie mozna w kolko mowic ---jestem bogaty, bogaty, bogaty a miec sytuacje finansowa coraz gorsza.
wynika to z tego ,ze mowiac o bogactwie mysli sie o nedzy, wrecz ja sie czuje , a wiec wpaja sie podswiadomosci uczucia negatywne i to one dominuja w wyobrazni, i jesli nawet masz malo to stracisz I TO...
stwierdzenia, czyli slowa budzace wewnetrzne sprzecznosci sie nie urzeczywistnia, a wiec swiadomosc i podswiadomosc musza byc tego samego zdania,
dlaczego sie nie udaje ?jesli wpajamy pozytywne przeswiadczenia podswiadomosci ,a za godzine wracamy do starych nawykow myslowych---strace---nie dam rady--jestem w nedzy --jas czy stas to ma wszystko-- A TWOJE WNETRZE ZATRUWA ZAZDROSC..itd, to wlasnie w ten sposob niszczysz pozytywne skutki wczesniejszej postawy.
...jaki wiec jest wlasciwy stosunek do pieniedzy ?pieniadze nalezy lubic, traktowac jako srodek,nie bac sie ich uwazajac za cos zlego ,problemowego bo sie je ploszy ---podswiadomosc nie dopuszcza czegos co ODTRACASZ, ODRZUCASZ,nie wolno tez nimi gardzic bo je tracisz
Mag mowil , ze pieniadze sie go nie trzymaja...a wiec wydawanie pieniedzy , robienie dzieki nim wielu pozytywnych rzeczy i bycie wdziecznym za materialne skarby i rozne korzysci duchowe jakie niosa..powoduje, ze pieniadze naplywaja i odplywaja jako srodek prowadzacy do roznych celow ,a nie glowny CEL w CODZIENNOSCI.
prawdziwe bogactwo jest w umysle ,poznanie praw podswiadomosci jej sily i mocy pozwoli wydobyc sie z niedostatkow tak zewnetrznych i wewnetrznych.
czy to ciezka praca ? nie -jak mowi Wielki Mag - osiagniesz wszystko poprzez ZROZUMIENIE :|
Skrzaty :roll: pozapadali w sen zimowy? i chrapia w indywidualnych gawrach? :roll:


Re: Wróżbita Rodin II - Arika - 14.01.2010

A jakby każdy już to bogactwo zewnętrzne Miał wtedy fajerwerkom nie byłoby końca... :o głupawa totalna ogarnęłaby wszystkich nie umiejących Być szczęśliwym mimo braków zewnętrznych . Weryfikacja przyszłaby wielkimi krokami Wink Jeśli to byłoby takie proste..... utopia.... Big Grin Big Grin Big Grin .... zrozumieć... to tak łatwo powiedzieć Wink ....( bardzo lubię pieniądze - dają mi komfort bez którego, myślę, byłoby trudniej ale różnych ludzi widziały moje oczy...) Smile


Re: Wróżbita Rodin II - Dilek - 15.01.2010

Smile nie chodzi o bogactwo :!: chodzi o zrozumienie wewnetrzne, uswiadomienie sobie , ze jest w nas moc--wewnetrzny skarb--psychiczne moce , ktore choc niewidzialne istnieja :!:
zrozumienie ze wszelki niedostatek ma swoje zrodlo w myslach,
musisz byc w duchu przeswiadczonym ze jestes skazany na sukces--
jesli jestes przeswiadczony , ze to utopia to przenika cie uczucie zwatpienia , czyli wplacasz na swoje konto WATPLIWOSCI--A WIEC STWARZASZ PRZESZKODY I OGRANICZENIA,
sposob myslenia powoduje ze ludzie do niczego nie dojda ----tuptaja w miejscu--majac klapki na oczach ,
ich zasoby skarbow wewnetrznych pozostana w ukryciu---nigdy ich nie wydobeda, a wiec nie nie beda czerpac z mocy swojej podswiadomosci
w kazdym programie Mag mowil, ze urodzilismy sie by zyc w szczesciu,harmonii i wolnosci uwolnieni od lekow, rozczarowan,niedostatkow i ze trzeba ZROZUMIEC--- BY ZACZAC KORZYSTAC Z MADROSCI TKWIACEJ W DUSZY KAZDEGO :|czy sluchali Maga ze zrozumieniem :?: :roll: ..czy tylko fizjonomia sie zachwycali 8-) Igraszka robila zdjecia i filmiki :?: :lol: