Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MAGIA CZAROSTWO (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Dział: Magia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+---- Dział: Klątwy i uroki (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=55)
+---- Wątek: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca (/showthread.php?tid=6908)

Strony: 1 2 3 4


Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - Elżbieta - 27.09.2014

Musiałabyś opisać dokładnie całą historię, żeby wyciągnąć wnioski. Póki co, ja nie widzę powiązania.
Poza tym, z kim Tobie zakazał kontaktu, bo nie załapałam ? Jeżeli z nim samym, to po co przychodzi i sam się kontaktuje ..dziwne i brak logiki w tym.Można np napisać sms, maila czy zadzwonić.


Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - funiana5 - 27.09.2014

Elie, dokładnie brak logiki od dłuższego czasu :|


Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - Elżbieta - 28.09.2014

Posprzątaj mieszkanie, powyrzucaj zbędne ciuchy, potłuczone i uszkodzone przedmioty, wszystko to, co jest Ci już niepotrzebne. Stare rachunki, papiery itd.Umyj podłogę woda z solą. Możesz rozsypać po trochu soli po kątach, ale tak, żeby potem można było ją zebrać i zakopać. Potem okadź mieszkanie ale bylicą i sama wykąp się również w bylicy(
w średniowieczu używano ją do zamawiania chorób i do odczyniania czarów.).
A najważniejsze - przestań się obawiać klątwy. Nie myśl nawet w ten sposób.
Powracając do porządków - o ile możesz, przestaw niektóre meble i przedmioty.


Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - funiana5 - 09.10.2014

dziękuję za podpowiedż, dziś doatarła do mnie bylica (nie mam w okolicy zielarskiego, zamawiałam przez internet), mieszkanko okadzone, podłogi pomyte Smile
btw, wykąpałam się drugi raz w czarcim żebrze, woda nie ściemniała jak za pierwszym razem Smile


Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - Izka - 10.10.2014

Kąpiel robić po pełni księżyca, ale jeśli sytuacja wymaga natychmiastowego działania, każda pora jest odpowiednia.
Na kąpiel oczyszczającą ze złej energii należy ugotować około 5 łyżek czarciego żebra z 2 szklankami wody i gotować około 10 – 15 minut. Przecedzić przez sito i wlać do wanny i wsypać garść soli. Kąpiel powinna trwać około 20 min jak przy pozostałych kąpielach leczniczych. Jedni zalecają wytrzeć się potem ręcznikiem, inni że nie. Co ważne przed kąpielą z ziół wcześniej należy się umyć. Dobrze jest zapalić świeczkę i wizualizować jak wszystkie zło z nas zmywa.


Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - Mya - 15.10.2014

Cześć Smile U mnie problem jest taki, że nie mam wanny.. Chciałabym wypróbować jednak kąpiel oczyszczającą, bo wiecznie mi coś dokucza, a to boli to, a to tamto, co chwile co innego, dodatkowo jeszcze nerwica.. Chciałam jednak zapytać czy mogłabym zamiast dodawać wywaru do wanny ( ponieważ jej brak) po prostu obmyć się nim pod prysznicem? Mniej więcej chodzi mi o coś takiego.. Wcześniej biorę prysznic żeby się dokładnie oczyścić, następnie zatykam brodzik korkiem i obmywam się wywarem z czarciego żebra, po skończonym obmywaniu obserwuje czy coś się w wodzie zmieniło i spuszczam do kanału (ewentualnie za jakiś czas powtarzam rytuał) Wink ?


Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - Monblu - 16.10.2014

Cytat:wiecznie mi coś dokucza, a to boli to, a to tamto, co chwile co innego, dodatkowo jeszcze nerwica.

nie uważasz, że bardziej wskazany byłby lekarz... bo czego oczekujesz od kąpieli i w jaki sposób szykujesz wywar o czym wtedy myślisz, co mówisz, do kogo się zwracasz i o co prosisz iiiii tak można pytać
w magii dostajesz dokładnie to o co prosisz, a niekoniecznie to co chciałeś, z powodu braku właściwego zaklęcia


Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - Vivien - 18.10.2014

Cytat:Wcześniej biorę prysznic żeby się dokładnie oczyścić, następnie zatykam brodzik korkiem i obmywam się wywarem z czarciego żebra, po skończonym obmywaniu obserwuje czy coś się w wodzie zmieniło i spuszczam do kanału (ewentualnie za jakiś czas powtarzam rytuał) Wink ?

Nie jest to prawdziwy rytuał.Jeżeli pomoże to w sferze psychiki i nic poza tym. Pamiętaj zaczynać spłukiwanie od czubka głowy i wizualizuj sobie jak wszystkie twoje zmartwienia i bóle spływają z ciebie do brodzika.


Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - pattimoon - 04.11.2014

ja właśnie też planuję wykąpać się w żeberku, jednak z podań wynika, że kąpano się w misie , i wodę wylewano na rozstaju dróg co miało uchronić od zostania tych złych energii w domu. niby z wanny idzie do odpływu ale potem to krąży. Choć przyznam, że sama zastanawiałam się czy jest to rzeczywiście tak istotne. co o tym myślicie?


Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca - Elżbieta - 04.11.2014

Prawdopodobnie z braku wanny dawniej kąpano się w misie, czy balii. Czy pomaga zdjąć prawdziwą klątwę ..wątpię.
Nie w wersji jaka krąży po forach (podobno lepsze jest toczenie jajka, o którym napiszę w innym temacie).
Z pewnością poprawia samopoczucie.