Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Co to mogło być? - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: ENERGETYKA (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=81)
+--- Dział: Energia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=82)
+---- Dział: Zjawiska Paranormalne (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=86)
+---- Wątek: Co to mogło być? (/showthread.php?tid=6347)



Co to mogło być? - Maya85 - 09.04.2013

To sie wydarzyło jakis czas temu nocą.
W środku nocy przebudziłam się przerażona ponieważ ktoś ściągał ze mnie delikatnie powoli kołdrę z drugiej strony łóżka. Patrzę a to mój brat
.Pytam go " co Ty robisz?"
On:" Poprawiam Ci kołdrę"
Ja"Nie trzeba przecież dam sobie rade!" i zaczęłam mu ja wyrywać.
Nie dał się wyjątkowo mocno trzymał.
W pewnym momencie powiedział " On mi kazał".
Wygładzil kołdre nałozył na mnie poszedł do łozka i zasnął.Troche sie bałam potem.
Czy to moze byc duch męzczyzny z ktorym kiedyś byłam a który od dziewięciu lat nie zyje?
Piszę to tu bo nie ma nigdzie odpowiedniego działu


Re: Co to mogło być? - Evell - 09.04.2013

A Twój brat jest podatny? Ma zdolności mediumiczne? Zdarzały się takie przypadki wcześniej? Czy osoba o której piszesz odeszła na Drugą Stronę czy jest z Wami?
Czy ew. Brat lunatykuje?
Przyczyn i domysłów jest sporo, trzeba wiele elementów wykluczyć.


Re: Co to mogło być? - Maya85 - 09.04.2013

Brat niue ma zdolnosciSmileTak zdażało mu się wstać zamknać okno drzwi czy usiąść i sobie pogadaćSmile
Ta osoba sie powiesila 9 lat temu.Bylismy para rok rozdzielili nas.Mysle ze juz dawno tam przeszedł.Ja iod dawna mam mniejsze poczucie ze on jest niż kiedyś.
Nie to było raz i nigdy wiecej ani wczesniej.
Skąd zdanie:"On mi kazał"?


Re: Co to mogło być? - Evell - 09.04.2013

W takim wypadku mogło coś mu się śnić. Sny mamy różne, a jak ktoś lunatykuje to tym bardziej. Osoba taka jest jakby przytomna, a jednak śni. Może miał sen, że Ci zimno i ktoś tam mu kazał Cię przykryć. Kto to wie. Pewnie on sam nic nie pamięta prawda? Jak nie ma zdolności i tym bardziej jak lunatykuje i jak osoba, o której piszesz odeszła już na Drugą Stronę, to nie ma się czym przejmować.Raczej nie odczuwasz niepokoju? Zwierzaki (jeśli posiadasz) zachowują się normalnie?

Eh przypomniał mi się kolega z liceum. W końcu zaczęło się układać, miał dziewczynę, udało mu się zdać (z nami), dostał nowe serce - operacja, zapisał się na kurs tańca, a tu nagle się dowiadujemy, że się powiesił... :placze:


Re: Co to mogło być? - Maya85 - 09.04.2013

Bardzo mi przyrko nie chciałam Cie zranić :placze:
Zdaza mu sie to zadko po aktywnym dniu.
Nie mam zwierzatek.No ja mam takie mieszkanie że tu sie rózne rzeczy dziają.
Tak powiesił sie bo miał cieżkie życie chorował i nas rozdzielili.Chyba już dawno przeszedł choc czasem go czuje ale rzadziej niżkiedyś.
Jesli to sen to dosc ciekawey specyficzny.Tak nie pamieta nawet się zdziwił :usmiech:


Re: Co to mogło być? - Evell - 09.04.2013

Nie zraniłaś. Po prostu mi go żal i nie mogę tego pojąć.
Jeśli się różne rzeczy dzieją, to je oczyść na początek. Na noc w KAŻDY RÓG każdego pokoju połóż na białej kartce trochę soli. Jak masz szafę rogową to do szafy. Rano wywal. Sposób o znajomej zajmującej się tym i owym, tak sobie radzi jak jej się coś przyplącze.
Jak nie pomoże, pomyślimy dalej.


Re: Co to mogło być? - Maya85 - 09.04.2013

Bardzo dziekuje :buziak: sprobujemy.
Wczoraj pękł wazon od tak.Czasem spada butla na ziemie z chukiem i woda sie rozlewa.
Czasem słysze kroki smary czy cos przed oczyma widze.
Modle sie czasami i nie booje przyzwyczaiłam sie.Wierze w duszę wiec pewnie coś tam jest i moze być obok proszac o coś.Póki nie krzywdzą mnie żyje i jestem oswojona.


Re: Co to mogło być? - Evell - 09.04.2013

Dziwne manifestacje. Jeśli myślisz, że to dusza, tu masz sposób na jej odprowadzenie. Możesz zawsze spróbować.
Jeśli myślisz, że to coś innego, to ten sposób który Ci podałam będzie dobry. Ale z tego co piszesz, to może być jakiś duch. ei24slina Farciara.
A dom jest stary? Znasz jego historię?


Re: Co to mogło być? - Maya85 - 09.04.2013

to mieszkanie w bloku.mialam silny kontakt miłosny z nim.Siilnie zwiazana z babcia.No i słyszalam tu pare historii.
Najbardziej prawdopodobna jest ta ze w moim pokoju tam gdzie mam łozko babka sie powiesiła.
Słyszalam tez o chłopaku ktory sie powioesił mi na klamce dzrwi ale juz ich nie mam.Słyszałam tez o balkonie.Takze nie wiem
Dziekuje za sposob spróbować mozna