Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Kosmiczne jajka małe i duże - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Kosmiczne jajka małe i duże (/showthread.php?tid=550)



Re: Kosmica TV - teye - 05.01.2011

jesteś..jesteś... Wink 8-) Big Grin Big Grin Big Grin
<booziak dla Cię..Wink >


Re: Kosmica TV - Paweł. - 05.01.2011

nie jestem, tylko tak żartowałem :mrgreen: Wink
dzieki, pozdrowionka dla Ciebie Big Grin Wink


Re: Kosmica TV - KAMIL - 05.01.2011

aaa napisał(a):moge założyć . kto chce ?

nie sztuką jest założyć wątek, bo to każdy może....al żeby on przetrwał, to jest sztuka...


poza tym jak coś, to ja go założę, bo to mój pomysł :twisted:


Re: Kosmica TV - Paweł. - 05.01.2011

To zakładaj Kamil. 8-) Wink Wszyscy go potrzebujemy, tylko wszystko będzie od nowa... :geek: Wink


Re: Kosmica TV - teye - 05.01.2011

POPIERAM!!
jest wątek "cafe pod wróżką" to i w tym dziale "znani z tv" powinien być wątek Kamilowy..bo był SOOPER :!: :!: i było o róznych wróżkach nie tylko z kosmici!! i to było fajne!!...a w pogaduchach... pogaduchy...o sexach... exach i innych takowych...


Re: Kosmica TV - Paweł. - 05.01.2011

No właśnie. Masz racje teyka. Znani z TV to lepsze miejsce dla tego watku Wink , chyba, że źle Cię zrozumiałem. :oops: Wink


Re: Kosmica TV - Eleonor - 05.01.2011

teye napisał(a):oj tak oj tak :!: :!:
Eleanorcia jak ty kochana :roll: WIESZ czego ja dzisiaj potrzebuję do szczęścia :oops: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Ty moja jasnowidzko... Wink Big Grin Big Grin Big Grin
Pani WIE o czym ja mówię... :mrgreen:
booziak dla Cię :!:
:lol: 8-) jak zawsze wiem :mrgreen: odwzajemniam booziaka i pozdrowienia ślę :!: Big Grin


Re: Kosmica TV - teye - 05.01.2011

Eleonorcia Wink Big Grin Big Grin
Pawełłłku dokładnie tak! w wątku znani z tv..zaraz pod cafe wróżka powinien być wątek z powiedzonkami Wróżbitów...w końcu to Forum Ezo :!: :!: :geek: :geek:


Re: Kosmica TV - Eleonor - 05.01.2011

Jest już :!: Big Grin 8-) cooool,podziękowania dla Kamila Wink


Re: Kosmica TV - teye - 06.01.2011

Wiedźma AGAT napisał(a):(...)
po co jesczze jeden w tym samym temacie jak w kazdym jedno i to samo?
hmmm.. ja nie pytam po co wątek "U wiedźmy Agat" skoro jest już wątek pogaduchowy "O wszystkim dla Wszystkich", który powstał jak mniemam aby wszystkich zintegrować...
Wiedźma AGAT napisał(a):(...)powiedzonka ich nie zmieniaja na tyle szybko zeby zaskakiwali czyms i osobny watek na to byl
(...)
hmmm :? Agat czy mnie się zdawało :?: czy to nie Ty :? pisałaś, że nie oglądasz TYCH programów... :?: :!: zatem skąd wiesz.. :roll: czy się zmieniają czy nie?? Wink
ja oglądam ..nałogowo... :geek: i mam odwagę się przyznać (każdy ma jakieś zboczenie.. Wink :lol: :lol: ) i zapewniam Cię, że w każdym programie są "perełki"
czy prowadzi je Pan Maciej, Pani Danusia czy Pani Halinka, że o innych Wróżbitach nie wspomnę....
Pawełłł napisał(a):(...)jest masa innych bezużytecznych wątków. (...)
...100% trafności!!
.....nie zdążyłam się do pozostałych postów odnieść -zostały usunięte!!
hmmm... dalej uważam, że to był przefajny wątek...i nie chodzi tylko o powiedzonka...chodzi o różne "perełki" z programów ezo...
hmmmm jakiś czas temu (dwie prace wstecz-karma pracy Wink :lol: )
kumple wpadli na podobny pomysł.. Wink na dysku wspólnym stworzyli wspólny pilik i wpisywaliśmy wychwycone, zasłyszane "perełki pracowe"
jak ja żałuję :!: że to przepadło...trza było druknąć... :oops: Cry kilka przykładów z pamięci: myślę, że prawie wierne bo trudno je zapomnieć..Wink :mrgreen: rozmowy tel.:
np. dzwoni kumpel do Klientki "......tak ..tak proszę Pani (głos przesycony empatią..) możemy wydłużyć Pani okres.." :lol: :lol: (chodziło o spłatę kredytu)
koleżanka " Proszę Panią do kredytu musi Pani dołączyć męża...albo innego.." :o :lol: :lol:
kumpel "czy mogę rozmawiać...z Panem X a ....Pani jest żoną...mąż zmarł...(empatia) ...przykro mi bardzo..wyrazy współczucia...a kiedy go zastanę w domu??? ( Confusedhock: to autentyczny Confusedhock: cytat :lol: :lol: )
koleżanka- "rozumiem...<Klientka coś tłumaczy :roll: tłumaczy :roll: opowiada> rozumiem...rozumiem...tak...tak..rozumiem...(empatia do potęgi..Wink ) rozumiem...chwileczkę (zmieszanie.. :oops: .)bo nie rozumiem...o co Pani właściwie chodzi...."
było tego masę z rozmów tel ...ze spotkań ....sooper...wszyćko w jednym miejscu ...sama esencja....w innych miastach kumple mieli to samo.....
hmmm dlaczego o tym piszę...to było fajne jak i wątek Kamila!!
...a no właśnie.... Cry Cry