Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Kosmiczne jajka małe i duże - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Kosmiczne jajka małe i duże (/showthread.php?tid=550)



Re: Kosmica TV - teye - 01.11.2010

Witam serdecznie Wszystkich...
Pani Madziu hmm..za szybko wycięto ...Sad....
ale teraz czytam....i...
hmm Pani propozycja...
przykro mi ale w świetle moich planów życiowych to byłby konflikt interesów......
tzn. sama planuję zostać Wróżką...Wink Smile
.........a poważnie..........
Pani propozycja jest dla mnie zaszczytem i mile łechta moją próżność...
ale już nie chodzi nawet o to, że się nie nadaję...bo nie mam doświadczenia ani odpowiednich kwalifikacji.....-ja mam pracę...fakt, że średnio stabilną..i w ogóle...WinkSad takie czasy.....czasy w których pewna jest tylko śmierć i podatki...niemniej......
....dziękuję pięknie za uznanie... Wink Big Grin
pozdrawiam serdecznie...


Re: Kosmica TV - MagdalenaLiwińska - 01.11.2010

Witaj Teye!
Z przykrością patrzę jak się marnujesz na tym forum swój talent menagerski, no cóż to Twój wybór, wolisz innego pracodawcę Wink Wink Wink
kowalem swego losu jesteś sama Wink Wink :roll: :roll: :lol:
Wiem, że czekasz na swoją kolej do kariery Confusedhock: :?: :lol:
Szczęścia Ci życzę.


Re: Kosmica TV - teye - 01.11.2010

Pani Madziu
.....dziękuję Dobra Kobieto za dobre słowo... Wink ...


Re: Kosmica TV - martah - 01.11.2010

soorryyyy ale muszę... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no i zniknęło całe sedno wypowiedzi Teye Confusedhock: :roll:


Re: Kosmica TV - niki_85 - 18.11.2010

Witam wszystkich, jestem nowa na forum :-) Pozdrawiam Pana Macieja :-)


Re: Kosmica TV - Wróżbita Maciej - 18.11.2010

a to witam nową osobę Big Grin pozdrawiam również bardzo ciepło Big Grin


Wróżbita Maciej - III raportowane - wiki - 23.11.2010

była ponura jesienna noc Cry ,Maciej nie mogąc zasnąć,postanowił sie przejść,hotelowym korytarzem,nagle uslyszał dziwny dzwiek..poszedł w jego kierunku stanął i zoriętował się ,że stoi przy drzwiach Aggi,zapukał..cisza,cos nie dawało mu spokoju nacisnał klamkę i wszedł ,to co zobaczył ścieł go z nóg.Agga leżała nie przytomna a z głowy leciała jej strózka krwi Confusedhock: zaczął krzyczeć i potrzasać nią,był w szoku Confusedhock: ,krzyczał do niej-ja nie chcę takiej ciszy...nagle w dzwiach pojawiła się Gina z przymrużonymi oczami :evil: ,ona nie lubi jak ktoś prowadzi monolog,zastanawiała się czy nie dać Maćkowi za to bana,lecz w tej sytuacji okazała łaskę Wink w oddali słychać dzwoniący telefon,Maciej podbiega i słyszy w słuchawce kobiecy głos,pyta automatycznie -za którym razem dodzwoniła się pani do mnie? kobieta mówi-za trzecim poniewaz dzwoniłam w trakcie napadu!!! robi się zamieszanie karetka,policja,zbiegaja się wszyscy tarocisci.Maciek patrzy na wchodzącą do pokoju Beate Jeske -nie to nie mogła tego zrobić ona,ma przecież talizman ochronny Wink i wyklucza ja z kregu podejrzanych,rozgląda się są prawie wszyscy,nie ma tylko Halinki i Dawida nie dawno zaczeli prowadzić program.rozglądajac sie znajduje kawalek grubego szkła i jedną kartę losu,, :roll: :roll: nie daje spokoju mu myśl kto i dla czego skrzywdził Agge.wieść o tragedi rozniosła się po forum,każdy chciał pomóc i pomagał jak potrafi,Adzik wspierała wszystkich cateringiem ,MyMouse i Teye dyżurowały przy łózku Aggi,Martha przesyłala nie ustajace booziole.Maciej postanowił się dowiedziec ,kto za tym stoi :roll: -przecież mam 100%trafności,pomyslał i w skupieniu połozył karty..on już wiedział :? okazało się że szkło które znalazł pochodziło z kuli Halinki,karta losu wskazała drugą osobę Confusedhock: Confusedhock: analizując cały rozkład,który postawił-Halinka miała słabosć do niego i chciała pozbyć się rywalki :twisted: Dawid zaś,darzył głębokim uczuciem Halinkę,chcąc zyskać w jej oczach postanowił jej pomóc :twisted: coś jeszce Maćkowi nie pasowało,przecież jak znalazł Agge oni byli na wizji :roll: :roll: i nagle olśnienie :o :o przypomniał sobie że jest 15 sekundowe opóznienie :!: Miesiąc pózniej -Agga pod troskliwa opiekom forumowiczów,wróciła do zdrowia i wybaczyła Halince i Dawidowi,podziekowała serdecznie Maciejowi Wink a Maciej na to -A TO DZIĘKUJĘ ZA UZNANIE :lol: :lol: koniec


Re: Kosmica TV - teye - 30.11.2010

evuniaj8 napisał(a):(...)a maciek ,co by tu nie gadac wymiata i tyla . Wink
zna sie na rzeczy i to widac (...)
....100 % trafności!! Wink Big Grin


Re: Kosmica TV - Wróżbita Maciej - 30.11.2010

bardzo dziękuję :oops: pozdrawiam Big Grin


Re: Kosmica TV - Paweł. - 30.11.2010

To na pewno plus dla Kosmica TV Big Grin
Ciekawe czy Kosmica wymyśli coś dzisiaj na Andrzejki w wieczornym programie... :oops: