Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Kosmiczne jajka małe i duże - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Kosmiczne jajka małe i duże (/showthread.php?tid=550)



Re: Kosmica TV - sweetboy1989 - 31.08.2010

to forum wgl powinno nazywac się "Fanclub Kosmica TV i Wróżbity Macieja", wtedy byłbyś Macku zadowolony, prawda?


Re: Kosmica TV - Wróżbita Maciej - 01.09.2010

ja już jestem bardzo zadowolony i czekam na Twoje dołączenie życząc wszystkiego dobrego z całego serca Big Grin Wink 8-)


Re: Kosmica TV - teye - 01.09.2010

Goya -masz rację
przyznaję, że pojęcia nie miałam od czego się zaczęło...jedno wieeelkie nieporozumienieSad
jak czytałam posty to wszystko było powycinane i wywnioskowałam, że do oczek sobie ludziska skaczą i nawzajem się obrażają ot co.... tyle...
a tu efekt kuli śnieżnej...wiesz spada kamień z góry po śniegu ...toczy się w dół robi się ogromna niszcząca kula-lawina i już nikt nie pamięta, że zaczęło się od niewinnego kamyka...hmm niewinnego ...no właśnie
masz rację, że to chyba zły pomysł prosić na forum jakimkolwiek o pomoc...
ktoś może pomyśleć że to żart zupełnie niechcący ....ehhh....lub jakaś prowokacja...
nawiasem mówiąc praca wróżbity to praca -ktoś tak zarabia na chleb i trochę jak praca lekarza (to moje zdanie) prędzej czy później aby nie zwariować musisz się stać trochę znieczulonym
i chcesz trochę odsapnąć ....
Wróżbita Maciej ma swoją stronę-był moment jak się za cholerę do tej kosmici dodzwonić nie mogłam to w desperacji planowałam wycieczkę do Wałbrzycha...Wink tam to mnie jeszcze nie widzieli..Wink
a poważnie to przepraszam jeśli ktoś przeze mnie cierpi...przepraszam
oj przyznaję zrobiło mi się bardzo przykro....zdołowałam się...
chciałam dobrze a wyszło jak zwykle... Cry


Re: Kosmica TV - sweetboy1989 - 01.09.2010

Na moje dołączenie to musisz Macku poczekac. A ile? Sprawdź w kartach, masz przecież 100% trafności


Re: Kosmica TV - wixi1982 - 02.09.2010

witam czy faktycznie sprawdzaja sie wróżby macieja :?:


Re: Kosmica TV - teye - 04.09.2010

tak


Re: Kosmica TV - algiz - 10.09.2010

Formuła programu do kitu. Chętnie zobaczyłbym kilka osób z tej TV w Ezo czyli telewizji ezoterycznej a nie maszynce do robienia pieniędzy Smile Np. Agnieszkę czy Aggę Soyalę wydają się być rzetelnymi osobami i odpowiadają dość szczegółowo.


Re: Kosmica TV - avisa1 - 11.09.2010

witam!miałam okazję rozmawiać kilka razy z panią Haliną Kazusek i niestety okazało się ,że nie ma ona żadnego daru jasnowidzenia,że poprostu gada bzdury!!!!!!Zadałam jej trzy razy to samo pytanie dotyczące spraw uczuciowych -kiedy poznam drugą połowę pierwszy raz wróżyła z kart cygańskich i powiedziała,że poznam kogoś w przyszłym roku kwiecień-czerwiec drugim razem -już z jasnowidzenia-powiedziałą ,że poznam go za pótorej roku natomiast trzecim razem również z jasnowidzenia zadałam troszkę inaczej pytanie tzn że kogoś poznałam niedawno i czy to ten czy nie i ku mojemu zaskoczeniu dowiedziałam sie ,że tak że to ten i że będzie stały związek!!!!!!!!!!!ludzie nie dzwońcie tam szkoda waszych pieniędzy!!!!!


Re: Kosmica TV - TarocistaZeus - 11.09.2010

Osobo, powiem tylko, że źle trafiłaś. Jeżeli krytyka KosmicaTV, to nie na tym forum. Niestety taka jest prawda. Tutaj można pisać tylko w superlatywach o tym programie.


Re: Kosmica TV - algiz - 11.09.2010

Kosmika to parodia ezoteryki Wink Nawet nie ma porządnego tasowania kart dla danej osoby i pytając się o konkretne pytanie Smile