Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Kosmiczne jajka małe i duże - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Kosmiczne jajka małe i duże (/showthread.php?tid=550)



Re: Kosmica TV - vivis - 21.06.2010

Beatrix napisał(a):polączenie to tylko 3,88 brutto,niezależnie od ilości min. :lol: na wizję, bo na poradę anonimową już jest 4,88 za min, ale na wizję dodzwaniają się wszyscy prawie za pierwszym razem Big Grin
Wierutne kłamstwo, że można dodzwonić się za pierwszym razem. Wczoraj wykonałam 30 połączeń, dzisiaj 14 i niestety za każdym razem inny rozmówca został wybrany


Re: Kosmica TV - Opawel - 22.06.2010

vivis napisał(a):Wczoraj wykonałam 30 połączeń, dzisiaj 14 i niestety za każdym razem inny rozmówca został wybrany
A czy wtedy płaciłeś za połączenie?


Re: Kosmica TV - Beatrix - 22.06.2010

vivis napisał(a):Wierutne kłamstwo, że można dodzwonić się za pierwszym razem. Wczoraj wykonałam 30 połączeń, dzisiaj 14 i niestety za każdym razem inny rozmówca został wybrany

sama, badz sam sobie zaprzeczasz, przeciez mowisz, ze polaczylas(es) sie za pierwszym razem :? Nikt nie mowi, ze za pierwszym dodzwaniaja sie wciaz te same osoby - moze warto dac szanse innym Smile przeciez to komputer losuje i o tym tez mowimy w programie. a tak na marginesie kazda rezolutna osoba po trzecim razie rezygnuje, ale sa tez maniacy oskarzajacy stację za brak samokontroli. 30 polaczen lub 14 Tongue :?: nikt ci nie kaze tyle wykonywac, to twoja wolna nieprzymuszona wola Confusedhock:


Re: Kosmica TV - vivis - 22.06.2010

Tak płacisz za połączenie. Informacja ta pojawia się na dole ekranu podczas programu.....niestety bardzo szybko i małymi litarkami.


Re: Kosmica TV - vivis - 22.06.2010

Beatrix napisał(a):sama, badz sam sobie zaprzeczasz, przeciez mowisz, ze polaczylas(es) sie za pierwszym razem :? Nikt nie mowi, ze za pierwszym dodzwaniaja sie wciaz te same osoby - moze warto dac szanse innym Smile przeciez to komputer losuje i o tym tez mowimy w programie. a tak na marginesie kazda rezolutna osoba po trzecim razie rezygnuje, ale sa tez maniacy oskarzajacy stację za brak samokontroli. 30 polaczen lub 14 Tongue :?: nikt ci nie kaze tyle wykonywac, to twoja wolna nieprzymuszona wola Confusedhock:
Jeśli dobrze przeczytałaś, to nie ma tam żadnego zaprzeczenia. Pierwszy telefon do kosmici został zrealizowany za pierwszym razem. Moim zdaniem, kiedy pojawi się nowy nr telefonu jest szybko przełaczny do studa i wtedy też prowadzący pyta za którym razem się dodwoniliśmy. To jest zachęta do chcących się dodzwonić. Ale niestety wtedy jest to juz niemożliwe. Wróżbita Maciej też mówił w jednym z programów o trudności połączenia ze studiem


Re: Kosmica TV - Beatrix - 22.06.2010

vivis napisał(a):Program, któryy naciąga ludzi na wydatki. Pierwszy raz dodzwaniasz się za pierwszym razem. Natomiast przy kolejnej próbie połączenia dostajesz informacje, że inny rozmówca został wybrany, Naciągacze, nietrafne wróżby,częste pomyłk.........itp. Więcej nie będę korzystać z ich usług Tongue



Re: Kosmica TV - Beatrix - 22.06.2010

vivis napisał(a):Wierutne kłamstwo, że można dodzwonić się za pierwszym razem. Wczoraj wykonałam 30 połączeń, dzisiaj 14 i niestety za każdym razem inny rozmówca został wybrany
ten poprzedni i ten post sobie przecza Tongue


Re: Kosmica TV - Wróżbita Maciej - 22.06.2010

vivis napisał(a):Wróżbita Maciej też mówił w jednym z programów o trudności połączenia ze studiem


mówiłem o trudności połączenia ze studiem przed pojawieniem się rundy błyskawicznej, bo po to ona została stworzona by jak najwięcej widzów miało możliwość skorzystania z usług kosmica tv.


Re: Kosmica TV - Grzechu16 - 22.06.2010

Oglądam właśnie z ciekawości wróżkę Dawida (czy Davida) w Kosmica TV. Dzwoniła do programu pewna kobieta i pytała czy będzie jej dane jeszcze urodzić dziecko. Czarnoksiężnik Dawid rozsypał te karty, powiedział że kobieta urodzi dziecko ale nie chce mówić kiedy ponieważ to "zależy od tego z góry" czy coś w ten deseń (czyli w moim mniemaniu chodziło o Boga). Jeśli dobrze to zrozumiałem to przecież jest to jakaś paranoja. Z jednej strony tutaj jakieś czary mary karty mocy i inne głupoty, a z drugiej strony jakaś gadka o Bogu. Te dwie rzeczy się wykluczają!


Re: Kosmica TV - wruszek zembuszek - 22.06.2010

następny KK-owiec :roll: a wróżka to kobita przeca :roll: