Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Kosmiczne jajka małe i duże - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Kosmiczne jajka małe i duże (/showthread.php?tid=550)



Re: Kosmica TV - Wróżbita Maciej - 31.05.2010

I wszystkim oczywiście przypominam, że jutro zaczynamy o 10:00 rano na tele 5 i jesteśmy do 12:00, następnie na tvn meteo od 12:00 do 14:00 i dodatkowo premierowy program wieczorny kosmica tv o 21:00 do 23:30 na Mango 24, który będę prowadził Smile a więc do zobaczenia jutro na ekranie Smile miłego wieczoru :mrgreen: :!:


Re: Kosmica TV - KAMIL - 31.05.2010

Ok, fajnie, dziękuję Wink
Siedzę jutro wieczorem "na tym innym kanale" i zamierzam oglądać premierę Wink :lol: Smile


Re: Kosmica TV - KAMIL - 31.05.2010

Beatrix napisał(a)::lol: to sie juz robi nudne :lol: ciekawe czemu te osobe tak do kosmiki ciagnie Wink :lol: :lol: :lol: :lol: gra na naszej próznosci, choc u mnie sie tym razem nie wpisała (moze nie zdazyla, bo zostala zdemaskowana) Wink :lol: :lol: :lol: :lol: jak przenikliwie wymyslona intryga Tongue

Bardzo fajny kotek Pani Beatko - widzę, że my, ezoterycy - koledzy po fachu - lubimy mieć w domu kotki Wink :lol: Smile


Re: Kosmica TV - Beatrix - 31.05.2010

Witaj Macius i Kamilku, dzieki, kicia moja jak sie patrzy, ale koty mam dwa i dwa duze psy, czyli caly zwierzyniec :lol: od małego bylam kocia i psia mama, zostalo mi do dzisiaj, kiedys nawet do domu przynioslam jeza z podwórka Wink :lol:


Re: Kosmica TV - KAMIL - 31.05.2010

To fajnie :mrgreen: I również Pani ma 2 koty Confusedhock: Tak jak ja i Pan Maciej :mrgreen: :lol: Ja też kocham zwierzątka


Re: Kosmica TV - KAMIL - 05.06.2010

Confusedhock: Kosmice to sie chyba godziny nadawania pomieszały. Nie ma jeszcze 23.00 :lol: :lol: :lol:


Re: Kosmica TV - TarocistaZeus - 06.06.2010

Z przykrością muszę przyznać, że ostatnimi czasy programy Kosmica TV, coraz mniej wzbudzają moją sympatię.
Stoi za tym kilka czynników, m.in:
- Komentarze o konkurencji (uważam, że powinno się w tym programie wróżyć a nie opowiadać o tym, która telewizja jest lepsza),
- Błędy językowe, które zdarzają się Panu Maciejowi.

Co do tego drugiego, to uważam że osoba prowadząca programy w telewizji, powinna perfekcyjnie władać naszym językiem, a niestety Panu Maciejowi zdarzają się wpadki, na które ja bardzo zwracam uwagę, bo denerwuje mnie gdy ktoś popełnia takie błędy.


Re: Kosmica TV - wruszek zembuszek - 06.06.2010

Akima jakoś nie zawsze składa logiczne zdania i żyje,nikt jej nie potępia bo to jej atut 8-)
Co do mówienia która TV jest lepsza,głośno się śmiałem kiedy Osho ostatnio mówił o Kosmice jako o 'najlepszej ezoterycznej stacji w Polsce' :lol: :lol: :lol:


Re: Kosmica TV - TarocistaZeus - 06.06.2010

No cóż, Pani Akimy nie oglądam zbyt często, a jak oglądam to tak jestem zajęty, że nie zwracam na to uwagi.
Natomiast Kosmicę śledzę z zainteresowaniem, i takie wpadki są bardzo przykre.


Re: Kosmica TV - wruszek zembuszek - 06.06.2010

no cóż,nie każdy jest chodzącym słownikiem języka polskiego PWN :roll: :lol: :lol: :lol: