Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Kosmiczne jajka małe i duże - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Kosmiczne jajka małe i duże (/showthread.php?tid=550)



Kosmiczne jajka małe i duże - KAMIL - 17.05.2010

Słuchaj, ja nie narzucam swojej opinii, ale skoro Lonka mówi, że Pan Maciej nie ma wiedzy bez podania argumentów, to ja mówię, że moim zdaniem ma. To wszystko. Trudno, żeby mi się spodobała opinia Lonki, bo jest odwrotna do mojej, a nikt nie powiedział, że każdy musi uważać jak ja.

Co do wiedzy Pana Macieja, to prawda, narzucam fakt, iż ma wiedzę, bo albo ma albo nie ma. A skoro pracuje w Kosmice, to ma. I tyle. Co do tego nie trzeba mieć opinii, bo odpowiedź jest tylko jedna.

P.S. I nie mówcie proszę, że jest awantura, bo my tylko wymieniamy zdania za pomocą pisma. Wink


Kosmiczne jajka małe i duże - Patrix - 17.05.2010

Czy ja powiedziałem, że p. Maciej nie ma wiedzy. Chodziło mi o to,iż obraziłeś Lonkę.


Kosmiczne jajka małe i duże - Lonka - 17.05.2010

Witajcie!
Dziękuję Patrix za obiektywizm.
Gikem napisał w odpowiedzi na mój post Tonguean Maciej jest konkretny i gdybyś oglądała jego programy z uwagą zobaczyłabyś, ze potrafi nawet zajrzeć w przeszłość i ma bardzo dużą wiedzę,a twoje wyssane argumenty z palca są po prostu żenujace. I chyba wszyscy się ze mną zgodzą. Pani Agga Soyala jest rewelacyjną tarocistką i kartomantką, ale Tobie pewnie się nie spodoba.Co do wiedzy osób z Kosmici jestem przekonany, ze każdy ma dużą i kazdy ma swoją oryginalną. I czy to się komuś podoba czy nie. Jestem bardzo zniesmaczony Twoim zdaniem :twisted:
O smakach się nie dyskytuje, możesz nawet dostać niestrawności, nie będzie mi przykro.
Ciekawe gdzie wyczytałeś jakieś moje uwagi o Addze Soyali?
Wyjaśnię w takim razie, co mnie drażni u Macieja. Mówi "skorzystajcie z mojej wiedzy i doświadczenia'[ma podobno 28 lat], moje karty mówią prawdę i tylko prawdę, ale prócz chwalb nie miałam okazji poznać jego wiedzy, mówi dużo i nie konkretnie[choć zaręcza że jest konkretny] jak uczeń który chce oszukać nauczyciela że się nauczył, mówi szybko i sprawia wrażenie że wie co mówi ale mam wątpliwości i dałam znak zapytania.[to bylo tyle] Gdy go słyszę to jakbym była w lunaparku i właściciel strzelnicy wołał każdy strzał wygrywa nikt nie przegrywa "100% sprawdzalności", Który poważny wróż czy wróżka tak powie o sobie? .Dla Kamila lepsze będzie porównanie do wierszyka Jana Brzechwy "Samochwała" w kącie stała i tak opowiadała:piękna jestem niesłychanie najpiękniejsze mam ubranie..".No cóż a Pani Ella, Magdalena, mają klasę szkoda że są tak rzadko, na szczęście częściej jest Pani Beata. Czy ktoś widział aby nachalnie reklamowały się? Zapewne w ogóle nie byłoby rozmowy gdyby nie zaciekłe ataki Gikema i Kamila bo moim założeniem było po prostu zwrócenie uwagi na pomijane na forum dobre wróżki dziwnie pomijane na forum być może dlatego że nie uczestniczą w forumowych rozmowach ? W Kosmice bywa również Lena Tall widziałam ją niedawno też przyjemnie jest jej posłuchać. Nie wiem dlaczego w tym programie jedni są często inni rzadko ale na pewno argumentem nie jest wiedza.


Kosmiczne jajka małe i duże - Gikem - 17.05.2010

Lonko jesteś bardzo niekulturalna, a ja ciebie nie obraziłem. Tylko podważyłem Twoje niekompetentne wypowiedzi, od tego jest forum, żeby wymieniać sie poglądami. Napisałś że Aggi Soyali nie miałaś okazji zobaczyć, to ci powiedziałem, że jest rewelacyjna. I ma bardzo dużą wiedzę. Maciej jest konkretny i rzeczowy. Fakt nie jest moim ulubieńcem, ale po przez jego wróżenie zainteresowałem się ezoteryką i kartomancją. Każdy moze mieć swoje zdanie i ty je masz i ja je mam, i kazdy powinien je mieć. Uważam, że to forum nie jest odpowiednim miejscem do tego typu konwersacji i wymiany zdań. Mam nadzieję, żę w koncu poznasz jego wiedzę.
Pozdrawiam i nie czekam na agresywną odpowiedź.


Kosmiczne jajka małe i duże - Lonka - 17.05.2010

Witaj Gikem!
Zapewne dlatego jestem nie kulturalna, że nie zareagowałam na Twoje słowa"twoje wyssane argumenty z palca są po prostu żenujace."?
Już wiem dlaczego nadajemy na różnych falach, zainteresowałeś się tarotem gdy zobaczyłeś Macieja.Czyli bardziej tarot czy bardziej Maciej?
Mnie uczono w szkole że kulturalni ludzie piszą zaimki osobowe w drugiej osobie dużą literą a Ciebie? Na pewno nie było Cię wtedy w szkole.
Zazdroszczę Maciejowi wiernej obronnej armii.Spocznij!!!!
żegnam , powrócę gdy dorośniecie.


Kosmiczne jajka małe i duże - KAMIL - 17.05.2010

Patrix napisał(a):Chodziło mi o to,iż obraziłeś Lonkę.
Pierwszy raz szłyszę, że wyrażając swoją opinię obrażam innych.
Lonka napisał(a):Mnie uczono w szkole że kulturalni ludzie piszą zaimki osobowe w drugiej osobie dużą literą
Tutaj nikt na to nie zwraca uwagi, więc wybacz. Smile
Z tego wszystkiego, to Ty jesteś niedojrzała, jak wynika z Twojej wypowiedzi. Nie jesteś partnerką do rozmowy, więc porozmawiamy jak zmienisz postępowanie. Wink


Kosmiczne jajka małe i duże - Patrix - 18.05.2010

Nie wiem o co Wam chodzi. Ja p. Macieja za bardzo nie lubię,ale żeby tak się kłócić. Lonka rozumiem Ciebie ( tak na mnie skoczyli za opinię o p. Beacie Jeske). Przestańcie już. Ok?


Kosmiczne jajka małe i duże - KAMIL - 18.05.2010

Nie, my się nie kłóciliśmy z Lonką, tylko wymienialiśmy zdania. Zresztą proszę się nie przejmować Wink


Kosmiczne jajka małe i duże - TarocistaZeus - 20.05.2010

Ale w Kosmice dzisiaj tłoczno.
Program na Tele5 prowadzą Beata Jeske i Wróżbita Dawid, a w poradzie anonimowej zasiedli Tarocistka Agnieszka i Osho.
Uważam że bardzo fajne, są takie urozmaicenia.


Kosmiczne jajka małe i duże - Patrix - 20.05.2010

Jak zwykle pani Jeske nudzi...{tylko czekać na panią Aggę}.