Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Kosmiczne jajka małe i duże - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Kosmiczne jajka małe i duże (/showthread.php?tid=550)



Kosmiczne jajka małe i duże - Wróż Grześ - 21.02.2010

widziałem dzisiaj ten program po raz pierwszy od bardzoooo dawna Big Grin
i się zdziwiłem, wróżył jakiś wróżbita, po błyskawicznym rozłożeniu kart za każdym razem trzaskał w nie długopisem, machał energicznie łapkami, krzyczał, mówił szybko i ciągle podkreślał, że wróży błyskawicznie i że to jest runda błyskawiczna i ogólnie to tam wszystko jakieś takie błyskawiczne było łącznie z odpowiedziami Confusedhock:


Kosmiczne jajka małe i duże - kaskr - 21.02.2010

rzeczywiście, blyskawiczna byla dzis ta kosmica, a nawet widzialam tam jakies haslo że tylko światlo jest szybsze,a le to chyba tyczyło sie prowadzacego pana Macieja, którego zresztą bardzo lubię i cenie za profesjonalizm. Faktem jest jednak, ze troche za bardzo KRZYCZY, ale wtedy wyłaczam głos w telewizorze do momentu az sie uspokoi. Rozbraja mnie natomiast prowadząca Beatrix. Chyba ma tyle pojęcia o tarocie co ja (czyli niewiele). W kolko powtarza że rydwan to wyjazd, a 6 buław to ceniony pracownik, a jak wypada 3 monet(bodajże) to zawsze pyta dzwoniącego czy nie myślal o otworzeniu własnej działalności. Ogladam tylko odcinki ktore prowadzi pan Maciej ( do ktorego nawet dzwonilam) ewentualnie pani Liwinska. Ale to tylko moje skromne zdanie na temat kosmiki. pozdrawiam wszystkich, rowniez pana Macieja, bo wiem, że tu się udziela na forum i ciesze sie ze wypowiedzialam swoje zdanie


Kosmiczne jajka małe i duże - Beatrix - 21.02.2010

kaskr - musze sie ustosunkowac Wink Big Grin
Przede wszystkim NIGDY nie omawiam osobno kart ktore wychodza w rozkladzie i nie sugeruję co dana w/g mnie oznacza - nawet nie podaję ich nazw, a omawiam rozklad calosciowo, a karty sa pokazywane bardzo krotko, wiec skad takie przenikliwe spostrzezenia, skoro jak twierdzisz nie znasz tarota :lol: :lol: :lol: chyba przejde do używania mniej rozpoznawalnych talii :lol: :lol: :lol: albo w koncu skoncze swoja z tylko mnie samej znana symbolika 8-) :mrgreen: ciekawe co mi wtedy zarzucisz :twisted:A ponadto, taka krytyka jest bardzo konstruktywna, więc prosze cie o zwrocenie uwagi nad czym jeszcze powinnam popracowac, szybko wowczas dojde do idealu i bede doskonale wiedziala czego NIE NALEZY, a co POWINNAM robic :lol: :lol: :lol: ciesze sie razem z toba, ze wyrazilas swoje zdanie :mrgreen: Tongue


Kosmiczne jajka małe i duże - Wróżbita Maciej - 22.02.2010

Wróżu Grzesiu ten wróżbita to ja Smile dziwne, że mnie nie kojarzysz jeśli bardzo często czytasz mój wątek :lol: :lol: :lol: widzę, że jesteś delikatny, jeśli wskazywanie długopisem kart nazywasz uderzaniem Confusedhock: :lol: natomiast kaskr dziękuję za miłe słowa i uznanie Tongue , moje żywe zachowanie wynika z tego, że jestem ekstrawertykiem :oops: i mało mi potrzeba do ekscytacji :lol: . A odnośnie Beatrix, mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest to profesjonalna tarocistka, którą szanuję za wiedzę i intuicję. Pozdrawiam wszystkich ! :mrgreen:


Kosmiczne jajka małe i duże - Beatrix - 22.02.2010

Pozdrawiam Ciebie Macieju także ja Big Grin i dziękuję, a te slowa krytyki wiele nas ucza, mysle ze wszyscy wyciagamy odpowiednie wnioski i sie dzięki niej rozwijamy Wink Big Grin


Kosmiczne jajka małe i duże - Wróżbita Maciej - 22.02.2010

pozdrawiam Beatko :oops: nie zamaco :mrgreen:


Kosmiczne jajka małe i duże - Beatrix - 22.02.2010

jutro wroze z fusow :lol: :lol: :lol: co by sie kto przyczepic nie mial o co, ale znajac zycie uwage skupie na czym innym i temat do krytyki z pewnoscia sie znajdzie :lol: :lol: :lol:


Kosmiczne jajka małe i duże - Wróżbita Maciej - 22.02.2010

a gdzie Twój podpis ? :roll:


Kosmiczne jajka małe i duże - Beatrix - 22.02.2010

Wink Musze sie ukrywac, bo jak kto zbyt wnikliwie moje programy oglada, to ja potem tlumaczyc sie ostro musze, a tak- czego oczy nie widza, tego sercu nie zal :lol: :lol:


Kosmiczne jajka małe i duże - Wróżbita Maciej - 22.02.2010

chyba, że tak :mrgreen: znikam, jestem zmęczony :roll: Tongue do jutra wszystkim ! Tongue