Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Kosmiczne jajka małe i duże - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Kosmiczne jajka małe i duże (/showthread.php?tid=550)



Kosmiczne jajka małe i duże - Paweł. - 21.01.2011

Wg mnie to bardzo dobrze, ze w Polsce są dwa rodzaje programów ezoterycznych, czyli Kosmica TV i Ezo TV, bo ludzie lubią różne rzeczy; ezoterykę w szybkim, dynamicznym wydaniu lub też w wydaniu spokojnym, kiedy są dłuższe rozmowy. A w Kosmce jak się ma zamiar zadać tylko jedno konkretne pytanie to się dzwoni do studia i się zadaje, a jak ktoś potrzebuje dłuższej rozmowy to wybiera poradę anonimową i tam widać kto jest kiedy dostępny w czasie trwania programu, a wróżki w tym okienku w Ezo są ponagrywane jak wyciągają karty i nawet jak to nagrywali to nie raczyły poudawać, ze coś mówią, tylko przytakują i wyciągają karty z potasowanej już wcześniej talii.


Kosmiczne jajka małe i duże - Aniołek93 - 21.01.2011

David też prowadzi program spokojnie...czasami się podnosi, ale mnie to bawi
noo...Maciek zawsze rozumie to taak? za uznanie, czasami może to oznaczać się zaskoczeniem a nie uznaniem


Kosmiczne jajka małe i duże - Paweł. - 21.01.2011

ale mi chodzi o dynamikę i szybkość, czyli szybkie pytania i szybkie odpowiedzi dla konkretnych ludzi


Kosmiczne jajka małe i duże - Aniołek93 - 21.01.2011

wiem...


Kosmiczne jajka małe i duże - habiby1 - 21.01.2011

:roll:


Kosmiczne jajka małe i duże - Paweł. - 21.01.2011

Wiedźma AGAT napisał(a):ale tego nie mozna nawet nazawac ezoteryka...tej w szybkim wydaniu
przeciez stacja na komercje nastawiona ewidentnie z ludzi guokow robi ale
dopoki sie daj....trzeba kase zbijac
proste
wiem, że chodzi Ci o szybkość, dynamikę, wiem dla niektórych ludzi Kosmika w studio głównym to pseudoezoteryka, ale w poradzie anonimowej już nie

Wiedźma AGAT napisał(a):
Pawełłł napisał(a):ale mi chodzi o dynamikę i szybkość, czyli szybkie pytania i szybkie odpowiedzi dla konkretnych ludzi
wrozysz?jestes w stanie postawic rzetelnie karty biorac za to odpowiedzialnosc?za wage problemu z jakim sie ktos do ciebie zwraca w ciagu 2 minut/
jesli tak to chyle czoła
czy ja w tamtym moim poście napisałem coś o moim wróżeniu?
jeżeli ja bym miał poważny problem, o ktorym chciałbym sobie z jakimś doradcą porozmawiać to wybrałbym porade anonimową, a jezeli chcialbym konkretnej, jednoznacznej odpowiedzi na soje nurtujące jedno pytanie to zadzwonil bym do studia glownego


Kosmiczne jajka małe i duże - Damix - 21.01.2011

Każdy wybiera sobie stację ezoteryczną...lecz jeżeli chodzi o mnie to i kosmice i ezo tv oglądam na przemian ja uważam że obie stacje są dobre... Wink


Kosmiczne jajka małe i duże - Paweł. - 21.01.2011

o właśnie! obie są dobre, tylko zależy dla kogo, ja np. lubię szybkie tempo i mnie Ezo nudzi, ale nie wszyscy doradcy


Kosmiczne jajka małe i duże - Aniołek93 - 21.01.2011

ja nie lubię takiego szybkiego tempu...lubię wolne tempo


Kosmiczne jajka małe i duże - Damix - 21.01.2011

Ja mogę słuchać szybkiego tempa i wolnego...to też zależy jaka wróżka i wróżbita prowadzi program Wink