Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
mam dzisiaj urodzinki ,czy ktoś może mi wycagnąc Runke - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: EZOTERYCZNIE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=274)
+--- Dział: Runy (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Wątek: mam dzisiaj urodzinki ,czy ktoś może mi wycagnąc Runke (/showthread.php?tid=5087)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


mam dzisiaj urodzinki ,czy ktoś może mi wycagnąc Runke - sumovra - 12.10.2012

Mam dzisiaj urodzinki ,proszę o Runke prowadzącą na ten roczek.


Re: mam dzisiaj urodzinki ,czy ktoś może mi wycagnąc Runke - Imira - 12.10.2012

Runki Ci nie "podam", lecz serdeczne zyczenia urodzinowe Big Grin

[Obrazek: rundt.gif]


Re: mam dzisiaj urodzinki ,czy tkos może mi wycagnąc Runke - Ulf - 12.10.2012

Male dziewczynki nie powinny sie bawic runkami bo sobie zrobia ałka..


Re: mam dzisiaj urodzinki ,czy tkos może mi wycagnąc Runke - Bjarkan - 13.10.2012

Właściwie to Cię rozumiem, te anioły, skrypty na ochronę, "runki prowadzące" -> wszystko po to żeby poczuć się pewniej.
Ale ile można ciągnąc na "wspomaganiu", dlatego życzę CI żebyś w Tym roku odnalazła pewność siebie i siłę wewnętrzną, dzięki której sama zaczniesz budować swoje życie i wtedy, taką mam nadzieję, nie będziesz już potrzebowała "runek prowadzących" Smile

Pozdrawiam .


edit:. nie chciałabym żeby jakaś runka mnie prowadziła, bo może wyprowadzić w pole...


Re: mam dzisiaj urodzinki ,czy tkos może mi wycagnąc Runke - Elżbieta - 13.10.2012

Cytat:nie chciałabym żeby jakaś runka mnie prowadziła, bo może wyprowadzić w pole...
Nawet dobrana przez odpowiednią, znającą "temat" osobę ?
Odmawiacie a być może ktoś po prostu nie ma tyle determinacji w sobie, czy np. problemy z którymi nie potrafi sobie poradzić.
No chyba że ot tak rzucone hasło "runo prowadź mnie " to zgoda- wtedy lepiej kierujmy się własnym rozumem i intuicją.


Re: mam dzisiaj urodzinki ,czy tkos może mi wycagnąc Runke - Ulf - 13.10.2012

Po pierwsze nie jestem ciagnikem, traktorem ani innym koniem. I nie wiem co to sa runki. Pewnie cos rozowego, slitasnego i milusinskiego, Od ciagniecia runek czy czegokolwiek innego jest dostatecznie duzo specjalistek...
Tylko one raczej obsluguja panow, jak slyszalem...


Re: mam dzisiaj urodzinki ,czy tkos może mi wycagnąc Runke - onaion - 13.10.2012

wszystkiego najlepszego....


Re: mam dzisiaj urodzinki ,czy tkos może mi wycagnąc Runke - Elżbieta - 13.10.2012

Ulf napisał(a):Po pierwsze nie jestem ciagnikem, traktorem ani innym koniem. I nie wiem co to sa runki. Pewnie cos rozowego, slitasnego i milusinskiego, Od ciagniecia runek czy czegokolwiek innego jest dostatecznie duzo specjalistek...
Tylko one raczej obsluguja panow, jak slyszalem...
Ktoś prosi, to w przypadku odmowy, należy się wyjaśnienie z jakiego powodu.
To jest forum, służy dyskusjom ale i wróżeniu.
Zresztą, jak już wspominałam, na innym o wiele większym forum,na prośbę użytkownika, rozdaje się runy.
Wytłumacz ekspercie z jakiego powodu zamiast wytłumaczyć odmowę, kpisz .


Re: mam dzisiaj urodzinki ,czy tkos może mi wycagnąc Runke - Ulf - 13.10.2012

Wyjasnilem.
Nie znam sie na "runkach" i nie wiem co to jest.


Re: mam dzisiaj urodzinki ,czy tkos może mi wycagnąc Runke - Elżbieta - 13.10.2012

Jesteś też na ezoforum gdzie z run wróży się a z czego ja zrezygnowałam, by wprowadzić Ciebie jako Eksperta. A to z kolei zobowiązuje.
Poza tym, dobrze wiesz ocb.