Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Valentina - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Valentina (/showthread.php?tid=4710)

Strony: 1 2


Valentina - xLena - 22.08.2012

[Obrazek: 274269_100002177411412_1238724_n.jpg]

Valentina od lat zajmuje się doradztwem duchowym w Europie Zachodniej. Swoje usługi świadczy klientom w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Może Wam zdradzić, że w każdym kraju słyszy od klientów te same pytania i cieszy się gdy może im pomoc i ich pokierować. (....) Metody: karty cygańskie, astrologia.
(Opis ze strony Kosmici pobrany częściowo)

Prowadzi programy w Kosmice
Widziałam w programie jak kładła karty Cygańskie nawet próbowałam się dodzwonić ale nic z tego Big Grin
Ja osobiście odbieram ją jako bardzo sympatyczną osobę a wy znacie? Rozmawialiście? Jakie macie opinie?


Re: Valentina - aagaa - 23.08.2012

Bardzo sympatyczna tylko szkoda, ze w tej tv


Re: Valentina - Elżbieta - 23.08.2012

Z jakiego powodu szkoda ?
Może szefowie Kosmicki sami zrozumieli że najwyższy czas na zmiany, na podniesienie poziomu świadczonych usług.


Re: Valentina - xLena - 23.08.2012

Ja tez nie wiem czemu szkoda? Bardzo fajna z niej babka, konkretna, sympatyczna i bardzo fajnie odpowiada na pytania więc niech sobie będzie w Kosmice czy gdzieś indziej i tak będę oglądać :mrgreen:


Re: Valentina - karmen - 23.08.2012

To prawda Lena, kobieta jest bardzo rzeczowa, oraz konkretna. Parę razy oglądałam z jej udziałem program. Ponadto fajnie się jej słucha, oraz też opowiada o swoim życiu osobistym.


Re: Valentina - Paweł. - 23.08.2012

tak..jedna wróżka z najchętniej oglądanych przeze mnie w kosmice Wink ciekawie prowadzi programy..i można się czegoś nauczyć o kartach Tongue :mrgreen:


Re: Valentina - Proteus - 31.08.2012

Ostatnio Valentinę również można oglądać na mango24, a jest to pasmą z największą oglądalnością. Valentina zawsze podrywa Piotra Dacujsza-Górskiego w programie, jest wesoła, szalona i miła. Rzeczowa i konkretna. Z ciekawością przyciąga swoją osobą do ekranu. Opowiada histroie z życia. Polecam zadzwonić. Wink


Re: Valentina - wróżka Zangara Seth - 31.08.2012

Pani Valentina wczoraj troszkę śmigała jakimiś innymi karciochami chyba przy pytaniach o zdolności spirytystyczne - nie cyganami w każdym razie - może ktoś z Was wie co to są za karciochy?

ja już niebawem chyba sobie zadzwonię więc w razie czego podzielę się z Wami, Kochani wrażeniami Smile ale tak czy inaczej wygląda na przesympatyczną, cieplutką Duszyczkę Smile Smile Big Grin


Re: Valentina - xMoni7 - 31.08.2012

ooo tak. Smile Ona jest naprawdę bardzo przesympatyczną osobą. Bardzo lubię jej programy, bije od niej takie ciepło. Smile W ogóle wczoraj widziałam, że wprowadziła do swoich programów pewne kody, które mają pomóc w leczeniu różnych dolegliwości. Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę o takim sposobie, a wydaje się być bardzo ciekawy. Smile


Re: Valentina - xLena - 01.09.2012

wróżka Zangara Seth napisał(a):ja już niebawem chyba sobie zadzwonię więc w razie czego podzielę się z Wami, Kochani wrażeniami Smile ale tak czy inaczej wygląda na przesympatyczną, cieplutką Duszyczkę Smile Smile Big Grin
To czekamy na wrażenia Smile Ja niestety nie dałam rady się dodzwonić ale jeszcze kiedyś pewnie spróbuje. Miło się słucha wróżeczkę baaardzo pozytywna osoba