Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Sennik naszych forumowiczów - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: TAJNIKI RODZAJE SNÓW - SENNIK (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+--- Dział: Sennik forumezo.pl (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=251)
+--- Wątek: Sennik naszych forumowiczów (/showthread.php?tid=4630)

Strony: 1 2 3 4 5


Sennik naszych forumowiczów - Elżbieta - 11.08.2012

W tym temacie nie chodzi o to by wpisywać znaczenia snów ze znanych nam senników.
Chodzi o nasze, sprawdzone tzw. kody czy przesłania senne, które powtarzają się w naszych snach i sprawdzają. Wiadomo,każdy z nas ma inne.
Proszę,podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.


Re: Forumowy sennik - Elżbieta - 11.08.2012

Pozwolę sobie zacząć pierwsza,dla przykładu ocb.
Na początek.

Kiedy śni mi się'
Puste łóżko; zwykle po krótkim czasie,jeden,trzy dni, dowiaduję się o śmierci kogoś znajomego,z rodziny.
Kiedy śni mi się że kładę się do łózka; zwykle zwiastuje to moją chorobę.
Kiedy śni mi się że wstaję z łóżka;analogicznie,wyzdrowieję.
Podobna sytuacja jest w sytuacji kiedy chodzi o kogoś z rodziny czy znajomych.
Praktycznie śmierć wszystkich moich znajomych czy krewnego, poprzedzał sen z pustym łóżkiem i zwykle tą osobą lub miejscami czy sytuacjami z nią związanymi.


Re: Forumowy sennik - xLena - 11.08.2012

To może ja dorzucę swoję
Ciąża jeśli śni mi się,że ja jestem w ciąży zazwyczaj wpadam na jakieś pomysły po przebudzeniu dosyć dobre
Śmierć bliskiej osoby No niestety zdarza mi się ale wtedy okazuje się,że ta osoba wychodzi z problemów albo odmienia swoje życie pozytywnie
Pieniądze Zazwyczaj oznaczają u mnie opóźnienia albo wydatek jakiś


Re: Forumowy sennik - Mar85 - 12.08.2012

Oto moje interpretacje

wchodzić po schodach - z wysiłkiem pokonam jakieś przeszkody
Ciąża - czasem oznacza ciąże w rodzinie a czasem następującą zmianę w moim życiu
płacz- to zwykle radość w rodzinie
gwałt - to rodzic próbujący narzucić swoją wolę
wypadanie zębów - to śmierć w rodzinie
latać - to jak myślami jestem gdzie indziej
Tylko tyle mi się przypomniało. Wszystko się sprawdziłoSmile


Re: Forumowy sennik - xMoni7 - 12.08.2012

Tak z własnego doświadczenia wyciągnięte znaczenia:

Zęby

Kiedy pojawia się ząb w moim we śnie, zawsze symbolizuje jakiegoś człowieka, niekiedy nas samych.. lecz kiedy w jego otoczeniu pojawia się krew- to wiem, że jest to sen dotyczący kogoś z rodziny. Kiedy ząb wypada, oznacza to śmierć.. natomiast jeśli jest wyrywany oznacza, że ktoś przyczynia się do czyjejś śmierci. Jeszcze bywa, że pojawia się chory ząb, bolący, bądź z dziurą.. to oznacza chorobę.

Zmarły dziadek

Kiedyś śni nam się zmarły kilka lat temu dziadek, często ostrzega przed tym byśmy uważali na swoje otoczenie, bo mogą pojawić się jakieś nieprzyjemności z ich strony.

Zmarły z rodziny


Tutaj wszystko zależy od tego w jakich okolicznościach on się śni. Często zdarza się, że oczekuje on pomocy.. np modlitwy, zapalenia znicza w jego intencji. Zazwyczaj po zrobieniu tego on wraca we uśmiechnięty i zadowolony.. tak jakby wracał z podziękowaniem.

Fundamenty

Bardzo silne ukorzenienie, przywiązanie.. bardzo silna więź z jakąś osobą, bądź miejscem.

Żółty piasek
Zwiastuje choroby, kłopoty.. problemy.



Jak sobie przypomnę jeszcze to napiszę Smile


Re: Forumowy sennik - wróżka Zangara Seth - 21.08.2012

Dym (szary, kłębiasty, bez ognia) - dla mnie to zwiastun że wkrótce otrzymam wiadomości o czyjejś śmierci
Sowa (biała/brązowa) i Mistrz Wewnętrzny - te "symbole" zawsze pokazują się w moich snach i są one ściśle powiązane z pobieraniem wskazówek dotyczących moich praktyk magicznych, dywinacyjnych, czy pracy z Energiami
zbieranie pór - (w moim przypadku zawsze odbywa się w lesie przy tańcu indiańskim) jest to dla mnie silny zwiastun otrzymania znaków od Świata Duchowego
Zmarły dziadek (zawsze kiedy mi się śni przychodzi do mnie i pyta się o daną osobę/zwierzę) - wiadomość o śmierci konkretnej osoby/zwierzęcia


Re: Forumowy sennik - Elżbieta - 02.10.2012

hej hej, dopisujcie proszę 035


Re: Forumowy sennik - Rossalie - 21.10.2012

Śmierć danej persony- istotna zmiana w jej życiu
Białe ubrania-oczyszczenie szeroko rozumiane
Schody(zbiegać po nich)-pokonanie trudności
Oddalanie się konkretnej osoby ode mnie-nieporozumienia,zerwanie kontaktu


Re: Forumowy sennik - aries - 22.10.2012

czerwony kolor- namiętność :diabel:
pole- symbolizuje daleką przyszłość..
jechanie windą-szybkie osiągnięcie celu
pies-uczciwa osoba, przyjaciel
kot-fałszywiec, nielojalna osoba
samochód-przeszkody
tęcza- radosne wydarzenie
kłosy zboża-pomyslność
róże- szczęście w miłości
male dziecko-zmartwienia
okno-wizyta nie dojdzie do skutku
most-niepotrzebnie się martwisz
pająk- pomyślny obrót sprawy Big Grin


Re: Forumowy sennik - Elżbieta - 15.11.2012

Wpisujcie prosze swoje sprawdzone "kody" senne. :dziekuje:
Sny sa niezmierne ważne w naszym życiu, ileż to godziń zycia przesypimy, jesteśmy niczym w innym wymiarze i bywa że sen daje nam wskazowki, ostrzega a czasem pociesza.

Poznajmy lepiej ich mechanizmy.
Wspólnymi siłami. moze wszyscy staniemy sie specjalistami w dziedzinie snów, liczę na to zaloty