Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Numerologiczne rozważania -droga życia i punkty zwrotne - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: EZOTERYCZNIE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=274)
+--- Dział: Numerologia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Dział: Ogólne informacje (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: Numerologiczne rozważania -droga życia i punkty zwrotne (/showthread.php?tid=4287)



Numerologiczne rozważania -droga życia i punkty zwrotne - Elżbieta - 20.06.2012

Liczby mogą wibrować pozytywnie, albo negatywnie. To m.in. powoduje że osoby się różnią. To która liczba ma jakie znaczenie zostało sprawdzane przez różne osoby przez długie lata na podstawie obserwacji życia określonych ludzi.

Zacznijmy od naszej drogi życia.
Jestem 1 z dż. i zapewne są na forum inne jedynki i trójki itd.
O czym nam mówi nasza droga życia?
Czy mamy podobne życiorysy? Czy wibrujemy pozytywnie czy negatywnie? Jak się realizujemy i przepracowujemy naszą dż .Czy ta nasza karma pokrywa się z tą opisywaną ?


Re: Nasze numerologiczne rozważania -droga życia - xLena - 21.08.2012

Ja jestem 11 więc może napiszę jak wydaje mi się że jest u mnie. Myślę,że mam i trochę cech negatywnych 11 i trochę pozytywnych - wydaje mi się,że wibruje i tak i tak no bo zajmuję się rzeczywiście ezoteryką ale nie jestem kryształową osobą mam straszne humorki i trudny charakter. Czasem lepiej bez kija nie podchodzić a czasem nikt nie może mnie wyprowadzić z równowagi. Myślę,że u mnie taka chwiejność jest raz tak raz tak. Teraz jak to piszę to wpadłam na pomysł że w sumie chyba każda wibracja i każda osoba która daną wibrację ma w całym swoim życiu czerpie i jej dobre i złe strony no ale zdarzają się takie osoby które idą w skrajności i korzystają tylko z tych złych rzeczy danej wibracji


Re: Nasze numerologiczne rozważania -droga życia - Teagan - 13.11.2012

Moja droga życia to 8, ale jakoś nie bardzo się z nią identyfikuję... Mnie jestem żadnym liderem, nie lubię zarządzać ludźmi. Czasem staram się postawić na swoim, ale nie można powiedzieć, że jestem osobą dominującą. Jestem ciekawa czy są tu osoby o tej drodze życia, które mają podobne spostrzeżenia co ja.


Re: Nasze numerologiczne rozważania -droga życia - Elżbieta - 14.11.2012

Sama dż o niczym nie świadczy. Równie ważne jest z jakiej liczby owa 8 wynika;może być np z 1/7, czy 5/3, oraz mistrzowska 44 i ten wynik tez nam wiele mówi. Podobnie jak 1Pz czy nawet znak zodiaku. Inny będzie Rak 8 a inny Skorpion 8.
Poza tym jest coś takiego, jak "wibrowanie" Możesz pozytywnie ale i odwrotnie- negatywnie wibrować.
Padaj więcej danych, postaramy się ocenić.Również pod względem astrologicznym.


Re: Nasze numerologiczne rozważania -droga życia - aries - 14.11.2012

Teagan napisał(a):Moja droga życia to 8, ale jakoś nie bardzo się z nią identyfikuję... Mnie jestem żadnym liderem, nie lubię zarządzać ludźmi. Czasem staram się postawić na swoim, ale nie można powiedzieć, że jestem osobą dominującą. Jestem ciekawa czy są tu osoby o tej drodze życia, które mają podobne spostrzeżenia co ja.
widocznie musisz mieć w pozostałych miejscach portretu numer. jakieś pasywne wibracje, spokojniejsze.. co czyni cię taka osobą, na nasz charakter składa się wiele czynników
ja jako 8 przyznaję, ze jestem potwierdzeniem wszystkich tych opisów ósemkowych 035 a mam dwie 8 w portrecie..lubię rządzić,być najlepsza, jestem pewna siebie, mam władczy i dominujący charakter, nie toleruję słabości ani u siebie ani u innych, jestem b. wymagająca, zachowuję zimną krew w syt. kryzysowych..itd..itd.. Wink oczywiście nie tylko 8 wpływa na mój charakter niełatwy.. dla innych, bo mi bardzo się podoba Big Grin ale z cech 8 mam niemal wszystko
:chill:


Re: Nasze numerologiczne rozważania -droga życia - Dorota74 - 11.02.2013

Hm.....Jestem rakiem z 3 w DŻ. I tych trójek mam sporo w portrecie. Romanse się mnie czepiają Smile Ale o ile kiedyś mi to pasowało bo wiadomo trzeba przez coś przejść by trafić na kogoś wartościowego to teraz mi to jakoś nie leży. Jak to raczek marzę o romantycznej miłości i tu jak na złość lecą na mnie zajęci Smile)


Re: Numerologiczne rozważania -droga życia i punkty zwrotne - Marzanna1 - 18.12.2014

Może w końcu trafi się jakiś wolny Big Grin