Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: EZOTERYCZNIE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=274)
+--- Dział: Horoskopy przepowiednie z sieci blogów You Tube (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Wątek: Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia (/showthread.php?tid=4200)



Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - Elżbieta - 09.06.2012

Wiadomo że każdemu znakowi przypisane są niejako "z góry" odpowiednie czy też nie, inne znaki zodiaku.
Są już na forum opisy astrologów, sugerujące że taki a nie inny znak jest dla Was odpowiedni.
Ale w życiu różnie z tym bywa.Często wbrew temu co nam sugerują, spotykamy i żyjemy zgodnie z człowiekiem o znaku najmniej odpowiednim.
Jakie są Wasze doświadczenia?


Re: Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - aries - 09.06.2012

bo pewnie jest zgodnośc pomiedzy innym planetami
trzeba porównywać nie tylko Słońca ale i inne planety osobiste, zwłaszcza Księżyc, Wenus, Mars, tu musi być kompatybilność pomiędzy znakami, bo inaczej trudno będzie o dobre porozumienie, dopasowanie
chyba.. Big Grin


Re: Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - Esencja - 14.06.2012

amelka8 napisał(a):bo pewnie jest zgodnośc pomiedzy innym planetami
trzeba porównywać nie tylko Słońca ale i inne planety osobiste, zwłaszcza Księżyc, Wenus, Mars, tu musi być kompatybilność pomiędzy znakami, bo inaczej trudno będzie o dobre porozumienie, dopasowanie
chyba.. Big Grin
zgodzę się z Amelką jak najbardziej Smile wszystko zależy od tego jak są ustawione planety w horoskopie porównawczym Smile czy działają na siebie harmonijnie, czy są jakieś zgrzyty Smile a co do konkretnego znaku zodiaku- możliwe, że są jakieś wspólne cechy dla tych osób, które mniej lub bardziej się zaznaczają.


Re: Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - DorotaM74 - 24.06.2013

Moje dobre kontakty to
- Raki ( bo sama jestem rakiem)
- Skorpiony - księzyca mam w skorpionie
- Ryby - kocham rybki Wink))
- Bliżniaki - mam wenus w Blizniętach moze to wyczuwająSmile ale to fascynacje na krótką metę
- trochę znaki ziemskie ale na odległość
- Wagi- mam przyjaciółke Wage i mnie 'równoważy'
Natmiast z kim się nie dogaduję to napewno ze strzlecami- przepraszam jeśli przy okazji kogoś urazę ale w moim odczuciu to ignoranci. Reszta ujdzie Smile))


Re: Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - HarMan - 24.06.2013

Cytat:tu musi być kompatybilność pomiędzy znakami, bo inaczej trudno będzie o dobre porozumienie, dopasowanie
chyba..

To nie znak czy planeta decydują o tym, czy się człowiek z człowiekiem dogada, nie świadczy też o tym dopasowanie numerologiczne. Gdyby takie rzeczy miały decydować o tym czy z daną osobą byśmy byli to np. numerologiczna jedynka nigdy nie stworzy związku partnerskiego z jedynką, bo się pozabijają :girl: . Obie osoby mają charakter dominujący i muszą rządzić.

Ale wracając do tematu. To my, nasza wolna wola decyduje o tym czy coś stworzymy, chęć pójścia na kompromis, chęć i pragnienie zbudowania trwałego związku.


Re: Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - Elżbieta - 24.06.2013

Cytat:To nie znak czy planeta decydują o tym, czy się człowiek z człowiekiem dogada, nie świadczy też o tym dopasowanie numerologiczne

To oczywiście też ale chodziło mi o znaki, nie patrząc na inne aspekty, które oczywiście mają znaczenie. Jednak nie zawsze znamy dokładniejsze dane, stąd pytanie o ogólne wrażenia.Potraktujcie temat troszeczkę na wesoło.
Ja np. nie dogadam się ze Skorpionem; drażni mnie jego wywyższanie się.
Panów Raków nie cierpię- pantoflarze.
Panny - przemądrzałe.
Lwy - zbyt pewne siebie.
Byki - lubię panów oczywiście- ujmuje mnie ich taktowność.
I pośród tych których znam, ogólne cechy danego znaku potwierdzają się.


Re: Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - HarMan - 24.06.2013

Cytat:Byki lubię- panów oczywiście- ujmuje mnie ich taktowność.
Facet byk to przysłowiowa d..., focha się jak baba :czeka:

Koziorożec- nawet, nawet tylko za bardzo się stawia Big Grin
Wodnik - :basebal: z nim można konie kraść
Ryby - całe życie się ślizga, z higiena...takie coś jak mydło chyba dla nich nie istnieje
Waga - czy on w końcu będzie wiedział co chce - chyba nie
Skorpion - jak by mogli przegadali by samego siebie :mysliciel:
Baran - kocha wszystko co ma włosy i na drzewo nie ucieka :rotfl:
Panna - :gafa: (i chyba wszystko w temacie)


Re: Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - onaion - 25.06.2013

lwy - pewne siebie to fakt..ale chyba dobrze..
panny- przemadrzale to chyba za male slowo...Jest jakies wieksze ?? f542b21fe6a35
ryby- panowie, to troche swoimi drogami chodza...ciezcy do ogarniecia..


Re: Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - mordka - 24.06.2014

mnie panny bardzo denerwuje, ciagle krytykuja, ciagle im cos nie pasuje
mnie ciagnie bardzo do bykow, koziorozcow (ja rak asc skorp dsc w byku mam trygon slonca do saturna wiec chyba dlategp koziorozce Wink no i jestem rakiem) a takze do facetow z zaznaczonym lwem (mars w lwie) i baranem (Vdom w baranie). Teraz jestem z blizniakiem (moj VII dom w bliznietach) ktory ma mocno zaznaczonego lwa (wenus mars jowisz). Do mnie wlasnie czesto blizniaki lgna oraz strzelce. A ja nie lubie za bardzo "latawcow" zbyt towarzyskich, takich flirciarzy... ale moj blizniak jakis taki inny jest Big Grin tez nie przepadam za rybami - takie to jakies rozmemlane, niezdecydowane oraz sklonnoscj do zdrad.


Re: Horoskop partnerski- Wasze doświadczenia - kotowiczewa - 20.01.2016

Muszę przyznać, że nie zawsze zwracałam na to uwagę, jednak kiedyś zdarzyły mi się różne sytuacje i tak, rzeczywiście niektóre znaki się nie lubią. Ja jestem bykiem i nie mam dobrego kontaktu ze skorpionami. Natomiast doskonale dogaduje się zawsze z bykami (dla mnie to dziwne Smile) oraz z bliźniętami. Chociaż nie interesowałam się nigdy tym jakie znaki powinny do mnie pasować.