Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Tatuaż - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: EZOTERYCZNIE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=274)
+--- Dział: Runy (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Wątek: Tatuaż (/showthread.php?tid=4065)

Strony: 1 2 3 4 5


Tatuaż - Thorarin - 27.05.2012

Mam pytanie trochę innej natury , jakiś czas temu zrobiłem sobie tatuaże i podpisałem je runami , tak żebym tylko ja wiedział co oznaczają , potraktowałem je jak zwykłe litery alfabetu czy są jakieś przeciwskazania w łączeniu jednych z drugimi ?


Re: Tatuaż - onaion - 27.05.2012

ale nie wiem czy runy sa az takie interesujace wizualnie , zeby je tatuowac ? z tego co zauwazylam , ludzie, ktorzy decyduja sie na wykonanie tatuazu, ktore jednak jest na cale życie, to staraja sie dobrze przemyslec, co beda miec na ciele..||Ja raczej bym zastanwoila sie i dowiedziala, zeby potem nie wyjsc na glupią, bo moglabym przeciez wytatuowac sobie jakies obrazliwe slowo w jakims mi nieznanym języku i ktos by mial ze mnie ubaw po pachy (niekotrzy przeciez moga to wiedziec, co mam napisane)...jakos Ci nie wierze , ze nie wiedziales co tatuujesz.. Wink zgrywasz sie chyba Big Grin


Re: Tatuaż - Elżbieta - 27.05.2012

Wprawdzie jest to temat Kaisaran2 i Ona tu "dzieli i rządzI" pozwolę sobie dodać,ze z tego co ja wiem absolutnie nie wolno tatuować sobie run na ciele.
Runy można na jakiś, określony czas, ze soba jedynie nosić ,by się wspomagać.
W odpowiednim czasie,kiedy spełnia swoja rolę,runy odstawiamy,czy nawet palimy- w zależnosci z czego wykonane.
Leśna,dostaniemy po uszach od Kaisaran2 Wink


Re: Tatuaż - Thorarin - 27.05.2012

Tatuaże to bardzo przemyślany temat , w tu mam 100% pewność wiem też co mam napisane tak że to też jest temat przemyślany tyle że nie wiedziałem że nie powinno się ich nosić na ciele , przyznaje że tu mogłem dać ciała


Re: Tatuaż - Elżbieta - 27.05.2012

:lol: fajnie zabrzmiało-nosic na ciele.
Nie robic sobie tatuaży przedstawiających runy.


Re: Tatuaż - Thorarin - 27.05.2012

Sigil to właśnie to co nosze już na zawsze na swoim ciele , to dla mnie bardzo ważne , tyle że robiąc je nie brałem pod uwagę aspektów ezoterycznych


Re: Tatuaż - Elżbieta - 27.05.2012

Sigil- co to oznacza?I z jakiego powodu tak ważne? jezeli wolno zapytać.


Re: Tatuaż - Thorarin - 27.05.2012

Sigil oznacza dla mnie pieczęć, znamie to mój krzyż pokutny to coś co nie pozwala mi zapomnieć o czymś o czym nie chce zapomnieć , ale spokojnie nikogo nie pozbawiłem życia taki ze mnie wiking pacyfista :mrgreen:


Re: Tatuaż - Elżbieta - 27.05.2012

Tajemniczo zabrzmiało.
Krzyz pokutny? A co Ty ksiadz czy pustelnik Wink

Nie chcę byc wścibska,ale jak to rasowa baba, pozwolisz że dopytam i nie musisz oczywiście odpowiadać
SIGIL to imię Twojej ukochanej?


Re: Tatuaż - Thorarin - 27.05.2012

Sigil to nie imię ukochanej , wikipedii jest to dokładnie opisane , a znaczenie moich tatuaży nie ma nic wspólnego z miłością :mrgreen: