Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Oczyszczanie matrycy !!! - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: STANY NASZEGO UMYSŁU (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Dział: Parapsychologia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Oczyszczanie matrycy !!! (/showthread.php?tid=4038)

Strony: 1 2 3 4 5


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - Antka - 31.05.2012

PatrycjaG napisał(a):uczyłam się pod okiem mojej PaniWink

Brzmi dosyć zaskakująco mimo puszczonego oczka :?


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - onaion - 31.05.2012

mi jakos dziwnie brzmi "moja pani" to jakby ktos mial wladze nad Toba..a uwazam , ze wszyscy równi jestesmy pomimo roznych zdolnoci i takich tam... Big Grin


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - PatrycjaG - 01.06.2012

ojej.... wydaje mi się,ze zbędne jest takie doszukiwanie się w wyrazach które używam. Co jest dziwnego,ze zwracam się tak do kogoś? Moja Pani mówię również do córkiWink Na codzień mój sposób bycia jest bardzo wolny, swobodny i dobrze staram się bawić w codziennych obowiązkach...nie powielam szablonów typu co wypada a co nie... nie poddaje się manipulacji bo jestem sama sobie Panią. Jeśli ktoś będzie w temacie to zrozumię mój sposób postrzegania świata, własnie takowych doszukiwań i np cała religie 'kościelna' itp temat morze....RAMTHA.-polecam. Aczkolwiek nie ukrywam,ze delikatnie zawiodłam się pobytem tutaj gdyż zamiast wymiany ciekawych interpretacji tego co nas otacza i wiele innych czytam takie rzeczy. życzę wiecej optymizmu bo negatywne myslenie takowe zachowania sciąga....a sceptyzm nie wróży nic miłegoWink z miłościa zegnam się i życzę powodzenia w "trącaniu'.


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - onaion - 01.06.2012

dlaczego sie tak unosisz..? Big Grin ja chyba mam po prostu uczulenie na takie zwroty..nic poza tym.. Wink a Ty od razu , ze sie zawiodłas..no co Ty , wiecej luzu..kazdy moze wyrazac swoja opinie, nie ma sie co doszukiwac głębszych tresci..


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - Imira - 01.06.2012

Albert Einstein

Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi.
Przede wszystkim to jednak tylko woda...


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - Elżbieta - 01.06.2012

Już po temacie.
Patrycja poprosiła o zlikwidowanie konta.


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - Seji - 13.07.2012

Czy w międzyczasie ktoś przeczytał te książki? Zaintrygowały mnie. Pierwsze słyszałam o oczyszczaniu matrycy, ale w kontekście ezo matryca kojarzy mi się z matrycą duszy w Nadprzestrzeni. Tylko że nie przyszłoby mi do głowy oczyszczanie matrycy duszy... ona jest czysta i pełna.


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - Colca - 13.07.2012

Czy ktoś znalazł na Chomikuj.pl NIEUSZKODZONY plik z książką "Matryca Energetyczna - Innowacyjne Uzdrawianie" Autor: Dr Bartlett Richard??
Szukałam na Chomiku, ale doszperałam się tylko uszkodzonego pliku.....


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - onaion - 13.07.2012

ja nie czytalam, choc ksiazka moze byc ciekawa...wole jednak na paqpierze, ale za duzo planuje kupic ...i w koncu nic z tego nie wyniklo...


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - ka-ja - 20.09.2012

Dziewczyny, matryca jest SUPER! A wszystkie wymienione w Waszych postach książki to lektura obowiązkowa! Bardzo polecam i pozdrawiam cieplutkoSmile