Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Oczyszczanie matrycy !!! - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: STANY NASZEGO UMYSŁU (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Dział: Parapsychologia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Oczyszczanie matrycy !!! (/showthread.php?tid=4038)

Strony: 1 2 3 4 5


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - xMoni7 - 22.05.2012

Jeszcze nigdy nie słyszałam o oczyszczaniu matrycy, czy jesteś pewna, ze tak to konkretnie nazwała?

Po przeczytaniu tytułu matryca od razu skojarzyła mi się z matrycą monitora, ekranu.. być może to takie zboczenie zawodowe.

O tym, aby ktoś był czyjąś intuicją również. Może chodziło Twojej nauczycielce o coś w rodzaju bratniej duszy z którą jesteś powiązana energetycznie i wtedy wasze intuicje mogłyby współgrać.


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - PatrycjaG - 23.05.2012

Wink nom myślę,że źle zabrzmiał wyraz krągWink...to zwyczajna grupka babeczek psiapsiółek wzajemnego wsparciaWink ale chciałam dodać,ze zakupiłam już ksiażkę gdzie znalazłam temat mnie interesujący pt. "Matryca energetyczna" oraz "Boska Matryca". Dziekuje za rozmowęWink


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - onaion - 23.05.2012

no ciekawe...popatrze w necie za ta książką Big Grin


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - PatrycjaG - 23.05.2012

lesna_wrozka napisał(a):no ciekawe...popatrze w necie za ta książką Big Grin

Dam znać jak dojdzięWink ale fakt faktem matryca obijała mi się o uszy już bardzo długoooo ...aż do teraz jak muszę nad sobą popracować i zmienić plan duszy , nowe cele....bo cały bagaż doświadczeń z poprzednich inkarnacji przerobiłamWink


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - onaion - 23.05.2012

moze i slyszalam , ale mi duzo z glowy ucieka...znalazlam juz ksiazke Smile


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - PatrycjaG - 23.05.2012

lesna_wrozka napisał(a):moze i slyszalam , ale mi duzo z glowy ucieka...znalazlam juz ksiazke Smile
ale w podświadomości pozostajeWink ciekawa jestem reakcji Wink


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - aries - 23.05.2012

PatrycjaG napisał(a):aż do teraz jak muszę nad sobą popracować i zmienić plan duszy , nowe cele....bo cały bagaż doświadczeń z poprzednich inkarnacji przerobiłamWink

no to teraz tylko relaks i hulaj dusza..., trochę przyjemności duszy tez się nalezy Wink :lol: :lol:


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - PatrycjaG - 23.05.2012

amelka8 napisał(a):
PatrycjaG napisał(a):aż do teraz jak muszę nad sobą popracować i zmienić plan duszy , nowe cele....bo cały bagaż doświadczeń z poprzednich inkarnacji przerobiłamWink

no to teraz tylko relaks i hulaj dusza..., trochę przyjemności duszy tez się nalezy Wink :lol: :lol:

hehehWink no własnie to jest sedno całej sprawyWink


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - onaion - 23.05.2012

czyli matryca to to co jest wokol nas, "zmaterializowana mysl", struktura wszechswiata ? cos w tym stylu?


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - xMoni7 - 23.05.2012

Teraz moje oczy się nieco bardziej otworzyły. Zaczynam już rozumieć o co chodzi z oczyszczeniem matrycy. Smile