Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Oczyszczanie matrycy !!! - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: STANY NASZEGO UMYSŁU (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Dział: Parapsychologia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Oczyszczanie matrycy !!! (/showthread.php?tid=4038)

Strony: 1 2 3 4 5


Oczyszczanie matrycy !!! - PatrycjaG - 22.05.2012

Witam serdecznie.
Jest to mój pierwszy post na forum dlatego niewiem czy dobrze dopasowałam kategorię Smile
Hm...od czego by zacząć.... zatem chciałabym się dowiedzieć na temat oczyszczania matrycy z kodu śmierci. Staram sie rozwijać naprawdę intensywnie i wiele sie dziejeWink...jednak dostałam takową informację ,że takowe zadanie mnie czeka. Czy ktoś udzieliłby mi choćby jakiejkolwiek informacji w tej dziedzinie? Z góry bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiamWink
Pat


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - Elżbieta - 22.05.2012

Cytat:oczyszczania matrycy z kodu śmierci

Ze co... z czym to się je.... kto Ci to polecił  Tongue


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - PatrycjaG - 22.05.2012

Wink ano tak... od prawie roku mam kontakt z pewną kobietą a dokładnie jasnowidzem. "prowadzi " mnie,doradza i szkoli i uczy....zgodnie z moją duszą , radą przewodników a jakiś czas temu dowiedziałam się ,ze w poprzednim moim wcieleniu była moją intuicją. Odnalazłam spokój, zmieniłam wiele w moim zyciu, przestałam się szarpać, tracić energie na beznadziejne sytuacje. ...i tydzień temu podają słowa na spotkaniu ,że uzyskałam taką świadomość duszy,ze większej na na tej płaszczyźnie ziemskiej nie można osiągnąć, że mój duch chce się rozwijać ale nie na ziemi. Hm.... nie chce pisać jak się czułam do nastepnego spotkania ale chce wykonac i nauczyć mnie czyszczenie matrycy moja to śmierci ale nauczyć również do innych( partner, finanse itp.). Szczerze powiem bardzo ciekawi mnie to zagadnienieWink


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - onaion - 22.05.2012

zapytam: jakas kobieta w poprzednim wcieleniu byla Twoja intuicja ? nie rozumiem Confusedhock:


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - PatrycjaG - 22.05.2012

dokładnieWink szczerze powiem również nie umiem sobie tego przełożyc by zrozumieć a wytłumaczyć mi nie chciała, pamiętam jej miły uśmiech w trakcie sesjiWink....także tylko tyle wiem na ten temat.


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - onaion - 22.05.2012

wiesz ja mam inna zasade, daje sie kierowac memu wnetrzu...a jakbym juz czegos nie rozumiala co ktos do mnie mowi, to nie wiem czy bym mogla zaufac takiej osobie.. Big Grin


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - PatrycjaG - 22.05.2012

... nie umiem przekazać tego tak jak bym chciała gdyż przebiega u mnie głównie na czuciu oraz odczuciu.Poznając ta kobietę i niewiedząc kim jest czułam jakby była mną i znała na wylot mój najgorszy etap życia....hm...również potwierdziła. Odnosnie spełnienia tutaj również czułam zatem bez mych słów ponownie potwierdziła. A faktem jedynie jest,ze słucham swojej intuicji wewnetrznej swojej obecnej...etcWink Jedynie zapytanie odnosnie matrycy mnie bardzo ciekawi gdyż dopiero za 6 dni zapoznam się bliżej z tematem;( a wiem,ze związane jest to z moim bagażem poprzednich wcieleń nie umiejętnosci życia dla samej siebie. Wink Wiem,że jestesmy kreatorami własnej rzeczywistości i kazdy z nas jest częścią jest bogiem a boskość jest w nas a same mysli przy dawce emocji urzeczywistniają sie jeszcze szybciej dlatego tak naprawdę sami piszemy własny scenariusz i to mnie zastanawia...plan duszy oraz jego zmianaWink


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - onaion - 22.05.2012

moglas dopytac tej kobiety wczesniej..a teraz musisz sie zastanawiac Big Grin bo ja nie mam pojecia..


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - PatrycjaG - 22.05.2012

odnośnie intuicji nie nurtuje mnie tak jak matryca.Niestety inna osoba z naszego kręgu miała powazniejszy problem dlatego ustaliłysmy zajęłysmy się nią a my same za tydzień...nic tylko czekać lub szukać dalej mi pozostaje.Wink ale dziękuje za radeWinkWink


Re: Oczyszczanie matrycy !!! - Imira - 22.05.2012

Patrycjo,
Czy przypadkiem nie trafilas do jakiejs sekty ?...
Moze nawet sama nie umialabys tego tak okreslic ... Confusedhock:
Bylabym na Twoim miejscu bardzo ostrozna, bardzo ... :?