Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Jasnowidzenie / prekognicja - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: STANY NASZEGO UMYSŁU (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Dział: Parapsychologia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Jasnowidzenie / prekognicja (/showthread.php?tid=375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Jasnowidzenie / prekognicja - finalstan - 05.05.2009

TEMAT NIEKOMPLETNY Z POWODU USUNIĘCIA POSTÓW

Nie ma tematu, więc zakładam. Kilka pań z EzoTV posługuje się tzw. jasnowidzeniem. Czym ono dla was jest? Czytałem na forum kilka opinii, które raczej odzwierciedlały różne stopnie krytycyzmu, niż akceptacji. Wątki jasnowidzów są tutaj stosunkowo rzadko odwiedzane, że o braku wątku dla pani Eli Nowalskiej nie wspomnę (teraz już takowy istnieje). Skąd ten sceptycyzm? Czy wierzycie, że panie po prostu wymyślają sobie odpowiedzi?

Ktoś pisał gdzieś tutaj, że odpowiedzi są strzelaniem - czasem chybionym. Może nie są? Trudno jest powiedzieć czemu jasnowidz się myli, może być wiele powodów, z tego co wiem, to każdy strzał jest trafiony, ale czasem nie w tą tarczę, co trzeba Smile Brałbym w ocenie jednak pod uwagę, jak wiele takich strzałów jest jednak trafionych, co często jest tu pomijane na rzecz tej pustej "połowy" szklanki (trudno tu mówić o połowie, bo te nietrafione odpowiedzi, to raczej margines).

Czym jest więc jasnowidzenie? Może lepszą nazwą dla tego fenomenu powinna być: jasnoWIEDZA?


Jasnowidzenie / prekognicja - Małgośka - 05.05.2009

ja nigdy nie spotkałam żadnego jasnowidza


Jasnowidzenie / prekognicja - Ardad Lili - 05.05.2009

A ja wierzę, że owszem - są ludzie, którzy mają jakieś tam przebłyski czegoś, jakieś wizje, ale jest to bardzo mała grupka. I jeśli działają, to nie na zasadzie kontaktu telefonicznego, tylko jak dotkną czegoś to coś zobaczą, bo poczują jakąś konkretną energię itd. Stąd moja krytyka w wątku nowego nabytku ezotv Smile.


Jasnowidzenie / prekognicja - mysza - 05.05.2009

mnie sie troche "jasnowidzi" (nie zartuje), z roznym rezultatem
do odczytania moze byc czyjes nazwisko, bizuteria, zdjecie, mozna kogos trzymac za rece -roznie, co do np. przepowiedni na konkretny rok - trzymam palce nad napisana data
niestety czesto sa to "mgliste informacje, najczesciej obrazy i istota, sedno tkwi w jej interpretacji
najwiecej trafnych mam 1. w odczytywaniu charakteru osob majac np, tylko ich imie i nazwisko - ok. 80% oraz 2. rozmaite inf. z ich zycia trzymajac za rece
niestety malo cwicze... Sad
mozna w ten sposob (wprawna osoba) poadac stan cywilny, rodzine, zawod, itd.
no, ale ja jestem poczatkujaca


Jasnowidzenie / prekognicja - barbelo - 05.05.2009

Ja wierze, ze sa ludzie ktorzy maja wiekszy wglad..dla mnie fascynujacym przykladem jest Jackowski...Chyba...nawet bardziej popularny w Japonii niz w Polsce...To musi byc bardzo trudno, zlozyc w calosc, jakies strzepy informacji ktore sie pojawiaja..


Jasnowidzenie / prekognicja - mysza - 05.05.2009

tez wierze, ze sa ludzie z wielkim darem - jest ich po prostu niewielu
proporcje sa jak artysci do rzemieslnikow


Re: Jasnowidzenie. - Guest - 05.05.2009

Jackowskiego przepowiednie sie sprawdzaja niesttey aczkoliwek nie trawie tego faceta jest koszmarny :lol:


Jasnowidzenie / prekognicja - Małgośka - 05.05.2009

też oglądałam jego programy Smile


Jasnowidzenie / prekognicja - mysza - 05.05.2009

a gdzie mozna je obejrzec :?:


Jasnowidzenie / prekognicja - Małgośka - 05.05.2009

kiedyś na polsacie leciały