Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Jasnowidz Amina - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Archiwum (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+--- Wątek: Jasnowidz Amina (/showthread.php?tid=336)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Jasnowidz Amina - Wafer 22 - 14.04.2009

[Obrazek: 16_amina2.jpg]


Od dłuższego czasu prowadzi niedzielne wieczory ezoteryczne. Jej przepowiednie są trafne a odpowiedzi zawsze konkretne i rzeczowe. Wróży przede wszystkim z kart Tarota oraz jest świetną znawczynią numerologii. Sam wiele razy na wizji korzystałem z porad Pani Aminy, dlatego wiem co piszę. Jest niezwykle ciepłą, pomocną i godną zaufania osobą. Mam nadzieję, że częściej będzie także prowadziła poranki ezoteryczne.


Re: Jasnowidz Amina - gwiazdeczka - 15.04.2009

To mogła by i w programie używać kart 8-)


Re: Jasnowidz Amina - WhiteShile - 15.04.2009

Lubię Wink


Re: Jasnowidz Amina - Małgośka - 20.04.2009

ja nie mam żadnych odczuć, bo nie oglądam Tongue


Re: Jasnowidz Amina - Małgośka - 20.04.2009

aż tak źle było :? :lol: :lol: :lol:


Re: Jasnowidz Amina - Małgośka - 20.04.2009

kiedy miałam ezo w tv to czasem zdarzało mi się zahaczyć o program Aminy :roll: ale zazwyczaj wtedy leciał jakiś ciekawy film, więc to była tylko chwilka Big Grin ale żadna trauma mi nie pozostała 8-)


Re: Jasnowidz Amina - Małgośka - 20.04.2009

Confusedhock: Confusedhock: żartujesz :?: :roll:


Re: Jasnowidz Amina - Małgośka - 20.04.2009

chyba jasnowidzenie trochę zaciemnione w tamtej chwili było :roll: a może zobaczyła dziecko męża i kochanki :roll:


Re: Jasnowidz Amina - Wafer 22 - 21.04.2009

margo1517 napisał(a):kilka programow obejrzalam dokladnie i w zyciu do takiej wrozki bym nie zadzwonila :roll:
mowi do kobiety ze jej byly maz bedzie sie z nia kontaktowal dla dobra ich dziecka , a kobieta odpowiada ze oni dzieci w tym zwiazku nie mieli, kaszmar :lol: :lol: :lol:
Dlaczego przepowiednie jasnowidzów bywają mało trafne?
Różnie - nieraz bywają aż zaskakująco trafne, innym razem zupełnie nic z tego nie wynika... dlatego, że jasnowidz może widzieć - postrzegać jednocześnie wydarzenia z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości klienta... Mogą one się nawzajem na siebie nakładać, przez co wizja staje się niezbyt jasna...
Jasnowidz wyczuwa wibracje danej osoby, rzeczy, zdarzenia - te, które są najmocniejsze - o nich mówi... Może być jasnowidzący- czyli postrzegać obrazy, mieć wizje na temat przyszłości, losu danej osoby, rzeczy, lub rozwoju danej sytuacji, może też być jasnosłyszący - czyli słyszeć słowa, przekazy z innych wymiarów, pochodzące od swoich przewodników duchowych...


Re: Jasnowidz Amina - Wafer 22 - 21.04.2009

Niestety wielu ludzi nazywa się samemu jasnowidzami, a w ogóle o tym nie mają pojęcia ...

Do tego potrzebny jest Dar, ale można się także jasnowidzenia nauczyć - przynajmniej niektórzy tak twierdzą... że można ...

Natomiast wróżki/wróżbici korzystają najczęściej z kart zwykłych, Tarota, kart Lenormand, Run, numerologii, aby przewidzieć przyszłość, ocenić charakter i predyspozycje klienta, lub też poprzez wróżbę pomóc mu w podjęciu decyzji, poradzić najlepsze rozwiązanie. Zdarza się że wróżki jednocześnie nieraz posiadają dar jasnowidzenia, ale to nie jest konieczne - powinny posiadać wiedzę z zakresu psychologii, oprócz oczywiście wiedzy o dywinacji.