Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Pismo Automatyczne (?) - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: STANY NASZEGO UMYSŁU (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Dział: Parapsychologia (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Pismo Automatyczne (?) (/showthread.php?tid=2899)

Strony: 1 2 3


Pismo Automatyczne (?) - Skolai O'Shea - 07.12.2011

Czy ktoś wytłumaczy mi znacznie tego Słowa ? :geek:
To jakaś Ezoteryczno-Magiczna Technika ?


Re: Pismo Automatyczne (?) - J.Roland - 08.12.2011

Witam Smile

Ja się często posługuje takim pismem w odczytywaniu charakteru człowieka z którym rozmawiam. Daje mi to pełniejszy obraz rozmówcy.

Pozdrawiam


Re: Pismo Automatyczne (?) - Paweł. - 08.12.2011

Hedo8 napisał(a):Czy ktoś wytłumaczy mi znacznie tego Słowa ? :geek:
To jakaś Ezoteryczno-Magiczna Technika ?
Ja też nie wiem o co w tym chodzi... :? jak to działa... Smile


Re: Pismo Automatyczne (?) - Malika1976 - 11.12.2011

Pismo automatyczne to sposób komunikacji z ,,tamta'' strona za pomoca kartki papieru i dlugopisu.
Apropos czy ktos z Was ma jakies doswiadczenie w tym zakresie????


Re: Pismo Automatyczne (?) - Elżbieta - 11.12.2011

J.Roland napisał(a):Witam Smile

Ja się często posługuje takim pismem w odczytywaniu charakteru człowieka z którym rozmawiam. Daje mi to pełniejszy obraz rozmówcy.

Pozdrawiam
J/w to chyba jedyna kompetentna osoba na tym forum.


Re: Pismo Automatyczne (?) - Malika1976 - 17.12.2011

Elza a napisz jak dlugo sie tym zajmujesz i po ilu próbach udalo Ci sie nawiazac pierwszy kontakt???Noi jak sie zabezpieczasz?Ja chcialabym sie tym zajac ale wiem ze to wymaga systematycznosci i codziennych prób a tu wlasnie czas mi nie pozwala.I jak sie ma czlowiek rozwijac duchowa jak materialne sprawy stoja na przeszkodzie Sad


Re: Pismo Automatyczne (?) - Skolai O'Shea - 18.12.2011

A ja nadal nie wiem o co chodzi z tym pismem.
Jak to sie robi i czy każdy może to robić


Re: Pismo Automatyczne (?) - Paweł. - 18.12.2011

Wróżbita David kiedyś to robił w programie... Jakieś bazgroły na kartce :lol: Ni to litery, ni to hieroglify, tylko jakieś szlaczki... :?


Re: Pismo Automatyczne (?) - Elżbieta - 18.12.2011

Malika1976 napisał(a):Elza a napisz jak dlugo sie tym zajmujesz i po ilu próbach udalo Ci sie nawiazac pierwszy kontakt???Noi jak sie zabezpieczasz?Ja chcialabym sie tym zajac ale wiem ze to wymaga systematycznosci i codziennych prób a tu wlasnie czas mi nie pozwala.I jak sie ma czlowiek rozwijac duchowa jak materialne sprawy stoja na przeszkodzie Sad
Cytat:Ja się często posługuje takim pismem w odczytywaniu charakteru człowieka z którym rozmawiam. Daje mi to pełniejszy obraz rozmówcy.

Pozdrawiam


Ja się tym nie zajmuje. Nie wiem nic o żadnych przekazach. Może tylko to, że na przykład pismo osób zamkniętych, skrytych czy zakompleksionych,  jest pochylone w lewo i odwrotnie - śmiałych i otwartych jest pochylone w prawo.
Kiedyś tam robiłam sobie dziwne  ćwiczenia; zamykałam oczy, zadawalam pytanie "Górze" i pisałam jakieś gryzmoły. Potem starałam się doszukać w tym sensownego obrazu w odpowiedzi na wcześniej zadane pytanie..


Re: Pismo Automatyczne (?) - Malika1976 - 19.12.2011

Aaaaaa!Czyli generalnie czeski film!Nikt nic nie wie!???
A szkoda,szkoda.Gdyby ktokolwiek jednak byl w temacie i sie tym zajmowal to niech sie podzieli
choc troszke to niech uszczknie rabka tajemnicy co???
Dzieki z gory.