Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Wróżka Aleksandra - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: MEDIA BIOGRAFIE WYWIADY WRÓŻKI JASNOWIDZE CZAROWNICE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+--- Dział: Wróżki, wróżbici, jasnowidze, czarownice, magowie, naciągacze (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Wróżka Aleksandra (/showthread.php?tid=2889)

Strony: 1 2 3


Wróżka Aleksandra - Paweł. - 05.12.2011

[Obrazek: Ola_wrozka2.jpg]


Jako osoba obdarzona darem dostrzegania tego co nie widzialne, " otulone aurą tajemnicy, którą widzą tylko nieliczni, a która może pomóc wielu, nie mogłam pozostać nie wzruszona na problemy innych. Częste rozmowy z bliskimi i obcymi ludźmi uświadomiły mi, że moja osoba może nieść pomoc.
Posługuję się przede wszystkim kartami tarota to one odkryły przede mną tajemnice tkwiące w podświadomości i ludzkim umyśle.
Ta barwna opowieść zawarta w wielkich i małych arkanach to nic innego jak stacje naszego życia.
Każdy z nas jest na jakimś etapie tej ścieżki, czasem zbacza z obranej drogi i potrzebuje wskazówki.


Prowadzi regularnie programy w Rodin TV :geek:

Co myślicie? Smile


Re: Wróżka Aleksandra - Rosalinda - 07.12.2011

Dla mnie fajna :lol: - poważnie! podoba mi się , że się stara te wszystkie karty uczciwie czytać, merytorycznie dobrze przygotowana, zaangażowana w to co robi . Podchodzi uczciwie, nie ściemnia.
Natomiast jest zupełnie niewiarygodna jako człowiek, rozbi kiepskie wrażenie - dla mnie neurotyczka ze skłonnością do bilumii Confusedhock: albo kajoś tak Wink Nadto jesli juz sie czepiam, to nie podoba mi sie jej słownictwo ( naciagane straszliwie niby uduchowione i filofoficzne a jednak puste, bez sensu) , i fryzura Confusedhock:
Reasumując nie jest moją faworytką jesli chodzi o ogladanie jej w tv, ale dobrze rokuje jako wróżka ( pod warunkiem , że neurozy jej nie zaszkodzą :twisted: )- czyli lubię!


Re: Wróżka Aleksandra - Yellow - 10.12.2011

Ooooooo, wątek wróżki Aleksandry jednak się pojawiłSmile Nie przepadam za nią, o czym już dobitnie pisałam w innym wątku, ale coś tam jednak z jej wróżby sprawdza się mojej mamie. Jakieś 65%, więc nieźle. Tylko ten IMAGE.
Ale to już chyba prośba do pań makijażystek czy wizażystek, jak to się nazywa w tv nie bardzo wiem.


Re: Wróżka Aleksandra - Paweł. - 10.12.2011

Ja podejrzewam, że wróżki i wróżbici się sami przygotowują do programu. Bez sensu by było zatrudnianie jeszcze makijażystek itd...


Re: Wróżka Aleksandra - AleksandraI - 10.12.2011

Witam serdecznie Smile
Dziękuję za wszystkie uwagi Smile Pomyślimy nad tym mejkapem, makijażystką raczej nie jestem ale postaram się dopracować co nie co Smile
Wróżka Aleksandra


Re: Wróżka Aleksandra - Kacper. - 10.12.2011

Witam Pani Aleksandro. Smile


Re: Wróżka Aleksandra - AleksandraI - 10.12.2011

Witam Witam
I pozdrawiam wszystkich forumowiczów Smile Smile Smile Smile Smile


Re: Wróżka Aleksandra - Kacper. - 10.12.2011

Dziękujemy i nawzajem. Smile

Kiedy Pani następny program?


Re: Wróżka Aleksandra - AleksandraI - 10.12.2011

Oto daty moich programów Smile

13.12 - 11.30
14.12 - 21.30
16.12 - 11.30
17.12 - 21.30
21.12 - 14.00
23.12 - 11.30


Re: Wróżka Aleksandra - Kacper. - 10.12.2011

U, jak dużo = fajnie. Smile

A czy może Nam Pani zdradzić czy 23. 12 będzie jakiś specjalny, świąteczny program? Wink