Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Muzyczny Pudelek - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: ROZMOWY NIEKONTROLOWANE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+--- Dział: Co nam w duszy gra (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=192)
+--- Wątek: Muzyczny Pudelek (/showthread.php?tid=15429)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Muzyczny Pudelek - Elżbieta - 15.01.2022

Przy sobocie na wesoło Wink

"Baby Shark Dance" z rekordem wyświetleń na Youtube.Ulubiona przez wszystkie dzieci i znienawidzona przez ich rodziców piosenka "Baby Shark Dance" właśnie pobiła rekord wyświetleń na YouTube. Produkcja pokonała przebój Luisa Fonsiego i Daddy Yankee'ego, pt. "Despacito".
 I niżej wspomniane  przeboje  Wink








RE: Muzyczny Pudelek - Elżbieta - 17.01.2022

Maria Niklińska wróciła z nową piosenką. Posłuchaj "Pomiędzy nami"

[Obrazek: 00048AHDBCT30QO8-C321-F4.jpg]
Czysta mamusia  Wink

Maria Niklińska to aktorka, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Opublikowała właśnie nowy singel pt. "Pomiędzy nami".
Tym razem Niklińska nagrała piosenkę, której bliżej do klimatów rockowych i alternatywnych. "'Pomiędzy nami' opowiada o relacji z drugą osobą, radzeniu sobie z chłodem, samotnością czy burzliwym związkiem, ale też odkrywaniem samego siebie" - czytamy w zapowiedzi.

Piosenkarka przyznaje, że "podobno podczas bycia z drugą osobą, dowiadujemy się najwięcej.. o sobie. O tym, czego chcemy, czego się boimy, o czym marzymy. Nieprzypadkowo mówi się, że druga strona może być naszym lustrem. A to wszystko co nas irytuje, drażni czy niepokoi to nasze własne fobie czy lęki.





RE: Muzyczny Pudelek - Elżbieta - 17.01.2022

Adele z nowej płyty  Big Grin  https://shop.adele.com/




RE: Muzyczny Pudelek - Izka - 17.01.2022

Przytyła  Sad




RE: Muzyczny Pudelek - Hera - 18.01.2022

Adele zarobi fortunę w kilka wieczorów. Stawki szokują!

Brytyjska diwa w piątek 21 stycznia rozpocznie trzymiesięczną serię 24 koncertów w Las Vegas w Caesars Palace Colosseum. Dla Adele będzie to bardzo intratne zajęcie. Dostanie pół miliona funtów (2,7 mln zł) za każdy występ i będzie mogła liczyć na szereg luksusowych udogodnień ze strony organizatorów.

Sumy, jakie pojawiają się w kontraktach największych gwiazd, które decydują się zaśpiewać w Las Vegas, robią wrażenie. Najwięcej za jeden konce Stewart - 1,9 mln funtów. Wystąpił on tam jednorazowo w 2012 r. Z kolei Lady Gaga podczas swojej rezydentury w mieście hazardu, trwającej od 20 inkasowała 700 tys. funtów za koncert.

[Obrazek: 000E8ENW3FV7AWPV-C122.jpg]
Adele zarobi gigantyczne pieniądze za serię koncertów /Raven Varona /materiały prasowe




RE: Muzyczny Pudelek - Elżbieta - 18.01.2022

Kiedyś miała ładniejsze piosenki, co druga była przebojem, jak choćby ta;



Cytat:"Hello" to pierwszy singiel promujący trzeci album Adele, "25". Utwór został wydany wraz z teledyskiem 23 października 2015 roku, jednak zapowiedź w postaci początkowych wersów utworu można było usłyszeć już 18 października podczas przerwy brytyjskiego X Factor. Artystka przyznała, że utwór nie był inspirowany nikim specyficznym. Jest to utwór o przyjaciołach, byłych chłopakach, o niej samej, jej rodzinie, ale również o jej fanach. W dalszym etapie promocji utworu Adele opowiedziała, że "Hello" to "utwór o zranieniu czyichś uczuć, ale również o pozostawaniu w kontakcie ze samym sobą, co czasem zdarza się być całkiem trudne do zrobienia. Utwór jest o tęsknieniu za inną stroną siebie. Gdy jestem daleko, bardzo, ale to bardzo tęsknię za byciem w domu. Sposób, w jaki się czuję, gdy nie jestem w Anglii, jest... desperacją. Nigdzie poza nią nie mogę oddychać. Dlaczego? Nie wiem. Jestem bardzo przywiązana do życia tutaj. Jestem tak zapracowana, że wiele mnie omija. A więc "Hello" jest o potrzebie bycia w domu i dotarciu do wszystkich, których kiedyś zraniłam - wliczając w to mnie - i przeproszeniu za to. Utwór zadebiutował na pozycji numer 1. w rankingu Billboard Hot 100, sprzedając w ciągu jednego tygodnia aż 1,112,000 cyfrowych kopii. Utwór pobił wiele rekordów. W ciągu pierwszego tygodnia od wydania emitowany był w stacjach radiowych 61 milionów razy. Teledysk do utworu w ciągu pierwszej doby został obejrzany 27,7 milionów razy, deplasując tym samym rekord ustanowiony poprzednio przez "Bad Blood" Taylor Swift. Teledysk do "Hello" jest pierwszym, który nakręcono przy użyciu kamer IMAX.



RE: Muzyczny Pudelek - Hera - 20.01.2022

Britney Spears OSTRO UDERZA w siostrę po jej wywiadzie: "Pier*ol się, Jamie Lynn!"

Jamie Lynn Spears promuje wydany właśnie pamiętnik i coraz chętniej opowiada o rodzinnych sekretach, w tym relacjach z Britney. W końcu Brit nie wytrzymała i w pełnym goryczy poście wygarnęła młodszej siostrze, nie szczędząc przy tym wulgarnych słów.

[Obrazek: MjAyMjAxYgsgGztZbgNvHmNDbwMoWmFINFt3SG5P...HwLJUh7SDw]








RE: Muzyczny Pudelek - Hera - 21.01.2022

Adele załamana po odwołaniu koncertów. "Jest mi wstyd"
Najbliższe tygodnie miały być wielkim powrotem i muzycznym świętem dla fanów Adele. Niestety, jej miłośnicy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Adele przełożyła właśnie serię 24. koncertów w Las Vegas. Na zamieszczonym w sieci nagraniu przeprasza fanów.



Adele ma teraz sporo pracy. Po wydaniu hitowego albumu "30", zdecydowała się na serię koncertów w Las Vegas, a także wydanie teledysku do nowej piosenki. Przy pracy nad klipem brytyjska artystka ponownie spotkała się z Samem Brownem, reżyserem odpowiadającym za oprawę "Rolling In The Deep". Jej czwarta płyt była ogromnym sukcesem na całym świecie, także w naszym kraju. Płyta osiągnęła w Polsce platynowy status w zaledwie kilka tygodni po premierze. Wokalistka może się też pochwalić potrójnie platynową płytą w Stanach Zjednoczonych oraz podwójną platyną w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Korei Południowej


RE: Muzyczny Pudelek - Hera - 23.01.2022

Scorpions wierzą w rocka? Posłuchaj piosenki "Rock Believer"! Heart

Grupa Scorpions zaprezentowała klip do „Rock Believer” - tytułowego utworu z albumu, który ukaże się 25 lutego. Singiel stanowi swoisty hołd dla muzyki rockowej i jej fanów.




RE: Muzyczny Pudelek - Izka - 23.01.2022

(23.01.2022, 21:34)Nut napisał(a): Scorpions wierzą w rocka? Posłuchaj piosenki "Rock Believer"! Heart

Grupa Scorpions zaprezentowała klip do „Rock Believer” - tytułowego utworu z albumu, który ukaże się 25 lutego. Singiel stanowi swoisty hołd dla muzyki rockowej i jej fanów.

Piękna piosenka . Scorpionsi jak zwykle cudownie wykonali Heart