Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: ROZMOWY NIEKONTROLOWANE (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+--- Dział: Dział ezoterrorystów; spamy, multikonta (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=311)
+--- Wątek: jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego (/showthread.php?tid=15366)



jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego - Przepiękno Sprawność - 28.11.2022

Znam fajny czar odmładzający. Moge go zrobić na świeże zdjęcie przesłane mi na skrzynke PW. Czar działa przez 14 dni, ale można go zaraz później zrobić od nowa. Zainteresowane zmianą w Nastolatkę kobiety, zachęcam do wysłania mi aktualnego zdjęcia. Pozdrawiam  Smile


Wyjaśnienie (dopisane)
To nie jest czar z tradycji Wicca, ale dobra magia. Lubie go robić i robie za darmo.


jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego - Wenusx - 28.11.2022

REKLAMA  NA FORUM JEST ZABRONIONA Angry


Cytat:Zainteresowane zmianą w Nastolatkę kobiety, zachęcam do wysłania mi aktualnego zdjęcia.


 hahaha masz nas za stare idiotki. Już lecimy i wysyłamy zdjęcia. Tylko my młode, to co chcesz odmładzać. Chyba siebie Tongue At .



Cytat:Wyjaśnienie (dopisane)

To nie jest czar z tradycji Wicca, ale dobra magia. Lubie go robić i robie za darmo.


Nawet gdybyś nam dopłacił, nie zaryzykujemy.


jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego - Przepiękno Sprawność - 28.11.2022

No to spadaj. Na dzewo najlepiej.


jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego - Przepiękno Sprawność - 28.11.2022

No tak to jest jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego. I to nie jest reklama a propozycja. Wcale nie trzeba z niej korzystać, ale żeby tak potraktować. Nie ładnie.


RE: jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego - Elżbieta - 29.11.2022

(28.11.2022, 20:52)Wenusx napisał(a): REKLAMA  NA FORUM JEST ZABRONIONA Angry


Cytat:Zainteresowane zmianą w Nastolatkę kobiety, zachęcam do wysłania mi aktualnego zdjęcia.


 hahaha masz nas za stare idiotki. Już lecimy i wysyłamy zdjęcia. Tylko my młode, to co chcesz odmładzać. Chyba siebie Tongue At .



Cytat:Wyjaśnienie (dopisane)

To nie jest czar z tradycji Wicca, ale dobra magia. Lubie go robić i robie za darmo.


Nawet gdybyś nam dopłacił, nie zaryzykujemy.
[b]WinkWenusx , nie irytuj się, nie ma o co kruszyć kopii. Nie jest ważne co tam sobie ktoś coś plecie od rzeczy, ważne kto. A co to za indywidum.... widać, słychać, a nawet czuć. Nie pierwszy raz zresztą. Szkoda czasu, nerw i życia[/b]


RE: jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego - Gren - 29.11.2022

Które to konto tego nachalnego magika. Przecież on nawet pisać bezbłędnie nie potrafi.jakiś niedouczony małolat. I kim tu się przejmować.. Obrażać kobiety jest szczytem niedorozwoju.


RE: jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego - Alma. - 29.11.2022

(28.11.2022, 21:05)Przepiękno Sprawność napisał(a): No to spadaj. Na dzewo najlepiej.

Nic dodać, nic ująć.


RE: jak człowiek chce głupim zrobić coś dobrego - Adrianna.V - 30.11.2022

Na myśl przychodzi mi jedno niecenzuralne słowo  Angry Trzeba w jakiś sposób zabezpieczyć forum przed takimi typami. Nie byłabym taka pewna czy to małolat. Stawiam na złośliwą konkurencję. Nie jest to pierwszy tego typu wybryk, który psuje opinie także nam wszystkim. Forum jest odsłonięte, każdy może przeczytać i posądzić nas o bóg wie co.