Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne
Sen nad ranem o osobie która zmarła tego samego dnia, popołudniu. - Wersja do druku

+- Forumezo.pl - Forum ezoteryczne i magiczne (https://www.forumezo.pl)
+-- Dział: WRÓŻBY PRZESŁANIA PRZEKAZY (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Interpretacje snów (https://www.forumezo.pl/forumdisplay.php?fid=127)
+--- Wątek: Sen nad ranem o osobie która zmarła tego samego dnia, popołudniu. (/showthread.php?tid=15343)



Sen nad ranem o osobie która zmarła tego samego dnia, popołudniu. - czo77 - 17.11.2022

Witam, miałem nad ranem sen o bliskiej osobie która zmarła nagle w tym samym dniu, popołudniu ...

Jak to rozumieć ??? Czy to napewno sen ???

Liczę na jakieś odpowiedzi, pzdr


RE: Sen nad ranem o osobie która zmarła tego samego dnia, popołudniu. - Elżbieta - 17.11.2022

(17.11.2022, 21:30)czo77 napisał(a): Witam, miałem nad ranem sen o bliskiej osobie która zmarła nagle w tym samym dniu, popołudniu ...

Jak to rozumieć ??? Czy to napewno sen ???

Liczę na jakieś odpowiedzi, pzdr

We śnie zmarła, czy naprawdę zmarła po południu.


RE: Sen nad ranem o osobie która zmarła tego samego dnia, popołudniu. - czo77 - 17.11.2022

W śnie była żywa, siedziała na łóżku szpitalnym gdzie na moich oczach zmarły dostał krwotoku lecz przeżył.
W tym czasie w rzeczywistości nadal żył lecz popołudniu tego samego dnia naprawdę zmarł...

Sam niewiem co myslec o tym przypadku.


RE: Sen nad ranem o osobie która zmarła tego samego dnia, popołudniu. - Hera - 18.11.2022

Sen z rodzaju proroczych. Krew wskazywałaby na kogoś z rodziny.


RE: Sen nad ranem o osobie która zmarła tego samego dnia, popołudniu. - czo77 - 18.11.2022

Tak to troszkę wygląda, dodam że krwotok był z wewnatrz na zewnątrz uszu...


RE: Sen nad ranem o osobie która zmarła tego samego dnia, popołudniu. - Elżbieta - 18.11.2022

Cytat:W śnie była żywa, siedziała na łóżku szpitalnym gdzie na moich oczach zmarły dostał krwotoku lecz przeżył.


 Kiedy w moich snach ja czy ktoś inny kładzie się na łóżku,  zwiastuje chorobę. Natomiast wstanie z łóżka = wyzdrowienie. Krew mi tu nie pasuje. Krwotok z uszu może oznaczać przykre wiadomości. Krew we śnie symbolizuje siłę życia oraz więzy krwi.  Przeżycie można też interpretować odwrotnie. W ludowej interpretacji tak się ocenia. 
Może sen dotyczył dwóch aspektów. Zastanów się czy przypadkiem w Twoim życiu nie nastąpiły jakieś znaczące zmiany.

 Edit; starość nie radość. Załapałam; jeśli krew symbolizuje siłę życia, to wyciekająca krew z uszu mogła zwiastować ubywającą siłę życia, a tym samym śmierć. 
Babcia Ela... puk puk Angry Cool


RE: Sen nad ranem o osobie która zmarła tego samego dnia, popołudniu. - Gren - 20.11.2022

Z psychologicznego punktu widzenia sen mógł wydobyć lęk podświadomości przed chorobą . Jesteś pewien dobrej kondycji swojego zdrowia, szczególnie krwi. Nie czekasz na jakieś wyniki. Gdyby sen zwiastował śmierć, byłaby to paranoja. Pośród moich znajomych , bliższych i dalszych, codziennie ktoś umiera.